Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 953 954 [955] 956 957 ... 966 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)  (Przeczytany 2580722 razy)
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #28620 : Marzec 08, 2019, 19:36:18 »
Odpowiedz cytując
A paszport ważny?
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
kolebka

Dream-maker

« #28621 : Marzec 08, 2019, 19:53:10 »
Odpowiedz cytując
Nope, paszportu brak. Tylko przeterminowany dowód o 2tyg, lot wizzairem jeśli to ma znaczenie...
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #28622 : Marzec 08, 2019, 19:57:17 »
Odpowiedz cytując
kolebka, marne szanse

EDIT: taki wpis sprzed dwóch lat, wizzair
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2019, 20:01:10 wysłane przez vanille » #link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #28623 : Marzec 08, 2019, 19:57:54 »
Odpowiedz cytując
No to już ryzyk fizyk, albo spojrzą na datę albo nie. wink
#link

FotoFacebook
500px
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #28624 : Marzec 08, 2019, 23:16:40 »
Odpowiedz cytując
kolebka, często nie pytają w ogóle o dokument, ale no generalnie nie nastawiałabym się na sukces. A kiedy lot?

A ja mam tez głupie pytanie z rzędu dokumentów. Czy jak wymieniam paszport z uwagi na zmianę nazwiska (stary jeszcze długo ważny) to oddaję go przy odbiorze nowego czy przy złożeniu wniosku?
#link
Cień na śniegu

« #28625 : Marzec 09, 2019, 09:31:26 »
Odpowiedz cytując
emptyline  zdajesz stary paszport przy odbiorze nowego.
#link
" Koń jest niebezpieczny z dwóch końców i niewygodny pośrodku"
zembria

Moje ogłoszenia
« #28626 : Marzec 09, 2019, 09:38:32 »
Odpowiedz cytując
emptyline Oddadzą Ci ten stary ale będzie przebity dziurkaczem, żeby było wiadomo, że nieważny jest.
kolebka Cienko to widzę. Zabierz ze sobą wszystkie inne dokumenty ze zdjęciem jakie masz, prawo jazdy, jakieś legitymacje, czy karty klubowe, może trafisz na przychylną osobę.
#link
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #28627 : Marzec 09, 2019, 09:55:31 »
Odpowiedz cytując
A przypadkiem podczas odprawy nie wpisuje się jakim dokumentem bedziemy sie poslugiwac i jaka jest jego data ważności? wink

Prawko nie jest dokumentem tożsamości.
#link
Niebo nie jest limitem!
Fokusowa

« #28628 : Marzec 09, 2019, 10:33:04 »
Odpowiedz cytując
Na prawku można tylko loty krajowe odbywać. Jeśli będziesz WRACAĆ do swojego kraju to jest szansa, że puszczą. Jeśli to inna sytuacja to absolutnie nie powinni.
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #28629 : Marzec 09, 2019, 12:10:44 »
Odpowiedz cytując
kolebka, często nie pytają w ogóle o dokument, ale no generalnie nie nastawiałabym się na sukces. A kiedy lot?

Jak to nie pytają. oczy2 Mnie zawsze, niezależnie z którego kraju lecę. Przy odprawie bagażu, jeśli mam a potem przed samym wejściem na pokład. I sprawdzają każdemu.
#link

FotoFacebook
500px
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #28630 : Marzec 09, 2019, 19:05:28 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś z Was kojarzy producenta lizawek, pamiętam, że widziałam kiedyś stronę na Facebooku. Można było wybrać  składniki i chyba smak wink dziękuję za pomoc
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #28631 : Marzec 10, 2019, 03:58:37 »
Odpowiedz cytując
flygirl, normalnie mi bardzo często w ogóle nie patrzą, albo zerkają przez 2 sekundy. Oczywiście jeśli nie nadaję bagażu (przy nadaniu zawsze sprawdzają dokument). kwiatek Nie zmienia to faktu, że na przeterminowany dowód bym chyba nie próbowała lecieć.
#link
Averis

Czarny charakter

« #28632 : Marzec 10, 2019, 08:58:08 »
Odpowiedz cytując
Poza tym pamiętajcie, że trzeba też wrócić wink To, że uda się w jedną sronę to zaledwie połowa sukcesu.
#link
‎'Czarny mój rumak jak burzliwa chmura,
Gwiazda na czole jego jak jutrzenka błyska,
Na wolę wiatrów puścił strusiej grzywy pióra,
A nóg białych polotem błyskawice ciska.'

przesadnik.pl blog o podróżach z kobiecej perspektywy
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #28633 : Marzec 10, 2019, 22:23:35 »
Odpowiedz cytując
Averis, akurat wrócić do kraju ojczystego łatwiej niż gdzies polecieć. Ja tam bym próbowała wyrobić w trybie natychmiastowym paszport albo dowód, czasami die udaje.
#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #28634 : Marzec 11, 2019, 12:59:48 »
Odpowiedz cytując
Mi jest ciężej wrócić niż wylecieć, może mnie w PL nie chcą. lol Ale zrzucam to na karb bardzo obowiązkowych i karnych Norwegów, którym nawet do głowy nie przyjdzie pójść komuś na rękę.duży uśmiech
#link

FotoFacebook
500px
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #28635 : Marzec 11, 2019, 13:33:20 »
Odpowiedz cytując
flygirl, chodzi bardziej o to, że wg przepisów masz prawo wrócić do kraju nawet na nieważnym dokumencie. Nie powinnaś za to na nim kraju opuścić. wink W Szwecji w naszym cudowny baraku Skavsta jest 50/50. Raz patrzą, raz nie, za to w Wawie w Modlinie to już nie pamiętam kiedy ktoś wziął do ręki mój dowód. hihi Mam nadzieję, że nikt nie odczytuje tego jako wymądrzania o braku konieczności posiadania ważnych dokumentów, bo akurat mam absolutnie odwrotne zdanie. kwiatek
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #28636 : Marzec 12, 2019, 18:12:34 »
Odpowiedz cytując
Jak wrzucić film na Youtube żeby nie stracił na jakości?
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #28637 : Marzec 12, 2019, 18:31:48 »
Odpowiedz cytując
zembria, e? A jak tracą? Jak nagrasz w 1080 to i taki się na yt wrzuci, tylko trzeba trochę poczekać, zanim przemieli tę jakość, bo tak od razu po wrzuceniu jest kiszka.
#link
20.8.14
zembria

Moje ogłoszenia
« #28638 : Marzec 12, 2019, 18:36:26 »
Odpowiedz cytując
No właśnie nie bardzo ehh Wrzucałam wcześniej kilka filmów, na kompie mam normalnie ładną jakość, a na Youtube pixeloza jakaś ehh Po czasie też nie dociąga tej jakości do pierwotnej.
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #28639 : Marzec 12, 2019, 18:58:38 »
Odpowiedz cytując
To nie mam pojęcia, mi się nigdy nic takiego nie wydarzyło, normalnie mam HD.
#link
20.8.14
zembria

Moje ogłoszenia
« #28640 : Marzec 12, 2019, 19:19:42 »
Odpowiedz cytując
Odkryłam hihi Jam jest durna i nie zauważyłam, że mam w ustawieniach odtwarzanie na "automatycznej" jakości, jak zaznaczyłam HD to mam już ok wszystko wysmiewa
#link
borkowa.

silesian team

« #28641 : Marzec 12, 2019, 21:20:40 »
Odpowiedz cytując
nie do końca ten wątek, ale jest bardziej aktywny niż ten o pomocach naukowych wink pytanie głównie do zootechników, czy ktoś posiada jakieś w miarę przejrzyste notatki, w których będzie opisany krok po kroku obrót stada bydła? ukłon
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #28642 : Marzec 13, 2019, 09:58:29 »
Odpowiedz cytując
Głupie pytanie ale gdzie znajdę porządne czarne rajstopy 40-60 den? Ciągle w takich chodzę i irytuje mnie wyrzucanie rajstop po 1 czy 2 użyciach (a dbam o pranie w woreczkach na bieliznę, więc to naprawdę kwestia marnej jakości  zemdlal). Miło, gdyby cena nie zabijała  icon_redface
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

infantil

tutte le strade portano a roma

« #28643 : Marzec 13, 2019, 10:03:03 »
Odpowiedz cytując
Ja polecam 40 den z Lidla z mikrofibrą, kosztują 5,99 zł, są w stałej ofercie i są SUPER gatunkowo, mi każda para służy naprawdę długo  uśmiech
#link
macbeth

« #28644 : Marzec 13, 2019, 10:09:52 »
Odpowiedz cytując
smarcik, ja mam rajstopy z Gatty 40 DEN za 17,90. Widzę, że są tez w wersji 60 DEN. Prane już wielokrotnie i nadal są całe uśmiech
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #28645 : Marzec 13, 2019, 10:15:23 »
Odpowiedz cytując
smarcik, marylin jest ekstra. Cena jest dobra i ja mam niektóre modele rok ponad (!!!) a bardzo szybko niszczę rajstopy
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
smarcik

« #28646 : Marzec 13, 2019, 10:15:44 »
Odpowiedz cytując
infantil mam takie właśnie na sobie i szczerze ich nie znoszę smutek w każdej parze po jednym użyciu rozciąga mi się ta gumka w pasie i mi zjeżdżają smutek  kiedyś w biedrze kupowałam lepsze w tej cenie ale już ich nie ma smutek

macbeth dzięki, wezmę jedne na próbę, ale cena jest dla mnie dość wysoka biorąc pod uwagę fakt, że chodzę w czarnych rajtkach codziennie i potrzebuję ich duuuużo  uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

infantil

tutte le strade portano a roma

« #28647 : Marzec 13, 2019, 10:20:16 »
Odpowiedz cytując
smarcik to jestem w szoku, bo dla mnie to najlepsze i najtrwalsze rajstopy, jakie testowałam i jestem im wierna od dobrych 4-5 lat. Wszystkie pro-firmowe rajstopy po 20 zł za parę wytrzymywały mi tyle samo, jak nie krócej. Tak samo 15stki z Lidla służą mi nieźle, jak na 15stki  wink
#link
macbeth

« #28648 : Marzec 13, 2019, 10:32:17 »
Odpowiedz cytując
smarcik, nie wiem czy to coś pomoże, była promocja, że przy zakupie 3, czwarta para jest gratis :P Ale zdaję sobie sprawę, że to nadal duże pieniądze smutek Ja jedne rajstopy z Gatty mam już parę lat, dlatego byłam skłonna wydać tyle na zwykłe rajtki.
#link
smarcik

« #28649 : Marzec 13, 2019, 10:50:19 »
Odpowiedz cytując
madmaddie dzięki!  kwiatek

infantil może w moim Lidlu mają gorszy sort? Ciągle je kupuję, bo potrzebuję na ostatnią chwilę, i za każdym razem jestem zła na siebie bo po jednym użyciu są do niczego  zemdlal o tych cienkich to wolę nawet nie wspominać, złamałam się tuż po otwarciu i musiałam szybko szukać innych na wesele  kukunamuniu

Rany, nie znoszę rajstop bo przez to, że ciągle się psują, wydaje się na nie kupę kasy. Szkoda, że nie wypada chodzić z gołymi nogami  zemdlal (choć teraz i tak jest za zimno wink).
#link

Strony: 1 ... 953 954 [955] 956 957 ... 966 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 18 zapytaniami.