Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie na Śląsku

poprzednia następna
Strony: 1 ... 186 187 [188] 189 190 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Stajnie na Śląsku  (Przeczytany 1118050 razy)
megruda

Moje ogłoszenia
« #5610 : Czerwiec 12, 2019, 06:10:57 »
Odpowiedz cytując
buduje sie na trasie z gostyń/wyry - mikołów. Widac go z drogi dw928
#link
Marzena

« #5611 : Czerwiec 12, 2019, 08:33:19 »
Odpowiedz cytując
Piękny ośrodek! Rozumiem, że Kasi Wygas?
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5612 : Czerwiec 12, 2019, 09:27:30 »
Odpowiedz cytując
megruda, na przeciw instalatora? Tam gdzie bylo z drogi widac takie duze budynki z czerwonej cegly?

Marzena, ludzie plotkują, że cena pensjonatu też piękna, wyższa niż w Lando. wink
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
PATRYCJA10822

Moje ogłoszenia
« #5613 : Czerwiec 12, 2019, 09:45:17 »
Odpowiedz cytując
desire Podobno 1700 zł  konik
#link
KaNie

« #5614 : Czerwiec 12, 2019, 10:15:06 »
Odpowiedz cytując
Nawet jeśli cena jest taka, to skąd takie zdziwienie, skoro ośrodek jest na najwyższym poziomie? I zapewne dziewczyny chcą mieć sportowy ośrodek , a nie przeciętny pensjonatowy.
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5615 : Czerwiec 12, 2019, 11:23:04 »
Odpowiedz cytując
KaNie, nie no kazdy ustala sobie cene jaką chce, przecież mamy wolny rynek. Jedynie biorac pod uwage ze w okolicy mamy osrodki na podobnym poziomie (leo, lando, ochaby, kumminui, aura, bolix, sandro hero) to zastanawiające jest czy za taką cene pensjonatu bedą chętni, no i czy cena to nie po prostu plotka.
I cóż, ostatnio w naszych okolicach wiecej tych jednak "przecietnych" pensjonariuszy(ale z kasą), ktorzy chętniej wydają pieniadze na taka infrastrukture. uśmiech
#link

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
KaNie

« #5616 : Czerwiec 12, 2019, 11:46:34 »
Odpowiedz cytując
Desire
Część ze stajni o których piszesz nie ma, ani takich ładnych boksów/stajni, hali czy ujeżdżalni z super podłożem, karuzeli itp.p
Nie będę się wypowiadała za dziewczyny, ale ja bym takiego ośrodka nie wyceniła za mniej. Nie chciałabym mieć tam stada tych przeciętnych pensjonariuszy, chciałabym mieć same osoby które poważnie i bardziej profesjonalnie trenują.

Ja tam się ciesze że powstał taki ośrodek. Kibicuje im od samego początku od kad wiem, że rozpoczęła się budowa i życzę im ośrodka i ludzi na wysokim poziomie, a nie przeciętnego pensjonatu jak wiele do okola.
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
megruda

Moje ogłoszenia
« #5617 : Czerwiec 12, 2019, 12:12:08 »
Odpowiedz cytując
desire blizej Mikołowa po drugiej stronie niż jest salon BMW. Każdy z nas znajdzie swoja stajnie, ja stawiam na pastwiskach dla koni aby całą dobę chodziły po łąkach i mojej klaczy na której trenuje nie postawiłabym do boksu. Każdy szuka tego co chce. Infrastruktura super więc cena też musiała by być ponad 1500 bo napewno jest budowany na kredyt.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5618 : Czerwiec 12, 2019, 12:31:45 »
Odpowiedz cytując
KaNie, część? Tylko aura w sumie. No i hala w leo nie powala, ale jest pro podloze.
Reszta ma infrastrukture na podobnym poziomie i tez jest tam b.ładnie i pro wink a przecietniacy stoją, bo mają pieniadze.
Tez zycze w takim razie zeby stajnia zapelnila sie samymi sportowcami. Konkurencja jest i to spora. Wiekszosc tych powaznych startujących ma swoje ekipy i swoje stajnie od dawna, osrodki na miare tego stoją i mają wszystko to (i wiecej) za mniej (powtarzam: o ile cena to prawda!). Zobaczymy jak rynek zweryfikuje, dobrze ze powstaje cos kolejnego na pro poziomie, bo inni moze wtedy tez - jakkolwiek to nie zabrzmi - dzwigną standardy, czując oddech konkurencji na plecach wink czekam na pierwsze zawody. uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2019, 12:35:02 wysłane przez desire » #link

Blondek

« #5619 : Czerwiec 12, 2019, 13:19:38 »
Odpowiedz cytując
desire a tak z ciekawości spytam, wiesz ile kosztuje pensjo w Kumminui? Bo mnie się obiła o uszy bardzo podobno kwota do tej wyżej tutaj podanej. Sandro, Ochaby, Romico to wiem, że koło tysiaka stoją  oczy2
#link
megruda

Moje ogłoszenia
« #5620 : Czerwiec 12, 2019, 13:29:54 »
Odpowiedz cytując
no ale nie kazdy szuka manezu z podlozem kwarcowym a lak i lasu pod nosem. Też nie kazdego stac na stajnie 1500 a za to na 600 zł.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5621 : Czerwiec 12, 2019, 13:40:55 »
Odpowiedz cytując
Blondek, obiło mi sie o uszy, ze 1200-1300, ale nie jest to sprawdzona informacja, nie interesowalam sie nigdy tą stajnią i okolicą. Nie stala tam Bronze (sory jesli przekrecilam nick!) czasem?
 megruda, kazdy szuka czegos innego, ale niestety zauważylam ze jak jest pelna stajnia to np w zarciu, czystosci itp. robi sie tendencja spadkowa. smutek i niestety ci "tani", jak czują konkurencje to dopiero wtedy sa w stanie cos zmienic i poprawić.. albo po prostu lepiej karmić. wink
#link

megruda

Moje ogłoszenia
« #5622 : Czerwiec 12, 2019, 13:51:29 »
Odpowiedz cytując
desire w tych drozszych stajniach nie zawsze tez jest kolorowo, nie bede mowic w ktorej, ale ostatnio w jednej z tych lepszych w ciagu jednego dnia 3 kolki. Ja tam u siebie majac wiekszosc swoich koni karmie wszystkie uczciwie :P ale tez patrzac sie z drugiej strony jak widzi sie ceny siana to trzeba myslec o podniesieniu cen w pensjonacie. Z roku na rok paliwo idzie w gore a recznie hektarow sie nie przerzuci. A znam tez duzo sportowcow z sercem co skacza i kochaja swoje konie ale nie stac ich na pensjonat drogi wiec tez znajduja miejsca gdzie indziej i trenuja.
#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #5623 : Czerwiec 12, 2019, 16:38:27 »
Odpowiedz cytując
Marzena, nie Kasi tylko, Państwa Jaglarzy.
Bardzo dobrze, niech powstają takie piękne ośrodki!
A cena? Jeśli  będzie wszystko zapewnione na odpowiednim poziomie to jest jak najbardziej okej.
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Nique

« #5624 : Czerwiec 13, 2019, 08:10:09 »
Odpowiedz cytując
Blondek, obiło mi sie o uszy, ze 1200-1300, ale nie jest to sprawdzona informacja, nie interesowalam sie nigdy tą stajnią i okolicą. Nie stala tam Bronze (sory jesli przekrecilam nick!) czasem?

Desire, w Kuminnui stoję ja (no, mój koń xD), a Bronze po sąsiedzku w innej stajni.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2019, 08:13:48 wysłane przez Nique » #link
karolinarei

« #5625 : Czerwiec 20, 2019, 17:04:37 »
Odpowiedz cytując
desire a tak z ciekawości spytam, wiesz ile kosztuje pensjo w Kumminui? Bo mnie się obiła o uszy bardzo podobno kwota do tej wyżej tutaj podanej.

dzwoniłam tydzień temu - usłyszałam cenę 2 tys.
#link
kasztankaija

Love you more and more and more.

« #5626 : Lipiec 01, 2019, 10:49:26 »
Odpowiedz cytując
Czy są jakies wolne miejsca w stajniach blisko Rudy Śląskiej, Mikołowa? Może gdzieś coś jest wolnego, a niekoniecznie się ogłaszają.
#link
Nique

« #5627 : Lipiec 02, 2019, 10:18:37 »
Odpowiedz cytując

dzwoniłam tydzień temu - usłyszałam cenę 2 tys.

Równe 2 tys. czy nie całe 2?
#link
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #5628 : Lipiec 02, 2019, 12:45:30 »
Odpowiedz cytując
karolinarei ja jak dzowniłam to usłyszałam, że cen przez telefon nie podają i dopiero przy spotkaniu w ośrodku jest podawana cena jak ktoś jest zainteresowany - poza tym nie dziwię się jak robią sobie selekcje ludzi.
#link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.
Nique

« #5629 : Lipiec 02, 2019, 12:48:13 »
Odpowiedz cytując
Z tą selekcją to lekka przesada :P
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5630 : Lipiec 02, 2019, 13:29:37 »
Odpowiedz cytując
Aaaa koło Pszczyny jaka ładna stajnia jest, dopiero dzisiaj sie dowiedziałam.. kocham infrastruktura wygląda ok no i cena miła. wink
#link

megruda

Moje ogłoszenia
« #5631 : Lipiec 02, 2019, 13:36:23 »
Odpowiedz cytując
desire ktora?
#link
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #5632 : Lipiec 02, 2019, 13:38:56 »
Odpowiedz cytując
Z tą selekcją to lekka przesada :P

ja myślę, że samą selekcje robi cena duży uśmiech
#link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5633 : Lipiec 02, 2019, 13:40:42 »
Odpowiedz cytując
megruda, w Jankowicach.
#link

xdmnx

« #5634 : Lipiec 15, 2019, 10:44:40 »
Odpowiedz cytując
Ktoś stoi, stał bądź zna kogoś stacjonującego z koniem w Hodowli koni sportowych Staniek? Zastanawiam się nad pensjonatem, a ciężko o jakąkolwiek opinię
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5635 : Lipiec 15, 2019, 22:12:11 »
Odpowiedz cytując
xdmnx, ludzie byli i sa zadowoleni. wink
#link

Siwaa

« #5636 : Lipiec 18, 2019, 08:30:03 »
Odpowiedz cytując
Ktoś stoi, stał bądź zna kogoś stacjonującego z koniem w Hodowli koni sportowych Staniek? Zastanawiam się nad pensjonatem, a ciężko o jakąkolwiek opinię

Stoję tam z moim koniem i jestem mega zadowolona uśmiech Zapraszam na Priv jeśli potrzebujesz jakichś informacji.
#link
lib

« #5637 : Sierpień 15, 2019, 12:45:06 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy Mikołowa znajdę wolny boks w stajni z halą? Jamna, Aura, Omega już pytałam.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5638 : Sierpień 16, 2019, 10:17:41 »
Odpowiedz cytując
lib, vanto w mikołowie, profit w orzeszu i wesoła w gostyni.
#link

Marzena

« #5639 : Sierpień 25, 2019, 15:09:27 »
Odpowiedz cytując
Przeprowadzam się do Katowic z koniem - ktoś coś slyszal o wolnym boksie w stajni z halą?
#link
Strony: 1 ... 186 187 [188] 189 190 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie na Śląsku

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.