Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie na Śląsku

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 191 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Stajnie na Śląsku  (Przeczytany 1139066 razy)
udorka

« #120 : Wrzesień 08, 2009, 13:47:20 »
Odpowiedz cytując
Rzędkowice na Jurze - ktoś wie coś więcej na ten temat? podobno tylko turystyka, pensjonat i hipoterapia, podobno stajnia dobrze ukryta z drogi ( ze ścieżki koło skałek widać bez problemu ), bez reklam. Chciałabym jakiś telefoniczny namiar....
#link
You're only livin' once so tell me what are you waiting for?
wendetta

« #121 : Wrzesień 15, 2009, 09:27:46 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie odnośnie Ośrodka Trójka w Jaworznie. Ma ktoś aktualny numer do którejś z instruktorek? Bo na numer podany na stronie... cisza ke
Może być, rzecz jasna, PW.
#link
bronta

« #122 : Wrzesień 15, 2009, 10:04:06 »
Odpowiedz cytując
Cynamonowa_ znalazłaś kogoś od ujeżdżenia ? Pochwal się jak się uda... ja wciąż bezskutecznie szukam na naszym terenie dojeżdżającego trenera ujeżdżeniowego....
#link
my_karen

Connemara SeaHorse

« #123 : Wrzesień 15, 2009, 21:37:17 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie odnośnie Ośrodka Trójka w Jaworznie. Ma ktoś aktualny numer do którejś z instruktorek? Bo na numer podany na stronie... cisza ke
Może być, rzecz jasna, PW.
Dodzwoniłaś sie już? Daj znać jeśli nie wink
#link
You can't stop the waves but you can learn to surf.
wendetta

« #124 : Wrzesień 15, 2009, 21:42:42 »
Odpowiedz cytując
My_karen, si, po dwóch dniach się wreszcie dodzwoniłam wink
Jeździłaś tam? Jadę, że tak powiem gościnnie, ale jestem ciekawa opinii na temat ośrodka...
#link
my_karen

Connemara SeaHorse

« #125 : Wrzesień 15, 2009, 22:03:55 »
Odpowiedz cytując
Ja byłam tam zdaje sie tylko 2 razy, calkiem mile wrazenie na mnie osrodek zrobil... bardzo ładnie wykonczony, czysto, konie fajne i zadbane, boksy czyste... no i podobno tereny maja bajeczne, ale tego juz nie zdazyłam sprawdzic. Szczerze to nie pamiętam samych jazd, jak były prowadzone, kawalek czasu temu to bylo, wiec poziomu nie określę...
Troche mnie dojazd dobijał busem z sosnowca...
Kumpela za to trzymała tam konia kilka miesięcy i z tego co pamiętam chwalila, nadal bywa pojezdzic od czasu do czasu, ale umawia sie tylko z jedna z instruktorek, druga wg niej mocno olewa sprawe.
#link
You can't stop the waves but you can learn to surf.
EKornik

404 Not Found

« #126 : Wrzesień 16, 2009, 19:41:30 »
Odpowiedz cytując
Znacie stajnię spelniającą takie wymagania:
 - czysto i sucho, odpowiednia ilość ściółki (codziennie sprzątane i ścielone)
 - dobra wentylacja w stajni
 - przestronne boksy lub stajnia wolnowybiegowa...
 - całodzienny pobyt na dużym padoku, latem najchętniej całą dobę
 - wiata/zadaszenie na padoku (dla konia możliwość schowania się przed deszczem lub wiatrem)
 - dobre karmienie - dobrej jakości siano w dużych ilościach (najlepiej stały dostęp)
 - bezpieczny teren stajni - boksy, padoki, przejścia, korytarze, ogrodzenia
 - na miejscu ktoś "z głową" - mający podejście do koni, wiedzę i doświadczenie
??
#link
"Nie możesz zgłosić swojej wiadomości, to nie ma żadnego sensu!"
Aquarius

« #127 : Wrzesień 16, 2009, 20:07:59 »
Odpowiedz cytując
Ekornik, u mnie w okresie wakacyjnym od około końca czerwca do około końca września, ale tuż przy śląskim, pod Olkuszem wink. Nie wiem, czy znajdziesz tak fajnę stajnię, bo sama szukałam w zeszłym roku i nie było różowo, ale i tak wybrałam bardzo dobrą stajnię w porównaniu do oferty innych (szukałam od Gliwic po Kraków) i spełniała główne wymagania.
#link
EKornik

404 Not Found

« #128 : Wrzesień 16, 2009, 20:18:21 »
Odpowiedz cytując
Aquarius, trochę daleko... ;(

Nie wiem, czy znajdziesz tak fajnę stajnię, bo sama szukałam w zeszłym roku i nie było różowo, ale i tak wybrałam bardzo dobrą stajnię w porównaniu do oferty innych (szukałam od Gliwic po Kraków) i spełniała główne wymagania.
Właśnie ciężko coś znaleźć, chociaż niby wymagania niewielkie...
A jaką stajnię wybrałaś?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2009, 20:20:58 wysłane przez EKornik » #link
"Nie możesz zgłosić swojej wiadomości, to nie ma żadnego sensu!"
Aquarius

« #129 : Wrzesień 16, 2009, 20:28:37 »
Odpowiedz cytując
W Mikołowie - http://www.gota.ovh.org/
Nie jest przestronnie, ale coś za coś.
Za to pod Wrocławiem znalazłam stajnię wolnowybiegową i cały czas jestem nią zachwycona uśmiech.

Wymagania niewielkie, ale niektóre zupełnie nie w modzie, niestety.
#link
abstrakcyjna

« #130 : Wrzesień 16, 2009, 21:36:52 »
Odpowiedz cytując
Ja się podpinam do pytania cynamonowej i bronty o trenera też okolice Katowic, który mógłby dojeżdżać w te okolice tyle że u mnie bardziej skokowo... uśmiech Ej, problem ze znalezieniem kogoś mającego jakiekolwiem pojęcie o tym... :S
Chyba że ktoś z tu obecnych czuje się na siłach poprowadzić trening? diabeł diabeł
#link
rivik

ę-ą

Moje ogłoszenia
« #131 : Wrzesień 17, 2009, 08:05:24 »
Odpowiedz cytując
tj stajnia od p.Doroty, tej co kiedys prowadzila stanie na Jamnej od Badury, (...)?
edit: jednak utne...
#link
uśmiech
Aquarius

« #132 : Wrzesień 17, 2009, 09:14:05 »
Odpowiedz cytując
Nie! Nie! NIE! No co Ty. To stajnia p. Marii Szober, tak jak pisze w zakładce "Kontakt" na stronie.
#link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #133 : Wrzesień 17, 2009, 09:19:29 »
Odpowiedz cytując
abstrakcyjna, w okolicach Katowic też trenerów brak? Kurcze, ja myślałam, że to ja mieszkam na pustyni, jeśli chodzi o dojeżdżających trenerów. :P
#link
W tym szaleństwie jest metoda
rivik

ę-ą

Moje ogłoszenia
« #134 : Wrzesień 17, 2009, 09:35:39 »
Odpowiedz cytując
Sa uśmiech wiem ze dojezdzaja p.Cieslar i p.Kosnik ale cena zalezy od ilosci chetnych uśmiech
#link
uśmiech

Gość

« #135 : Wrzesień 17, 2009, 10:25:25 »
Odpowiedz cytując
Ja wiem ze z Opola dojezdza trenerka ujezdzenia. Kurcze nie moge sobie przypomniec nazwiska. Przyjezdza dosysc czesto do nas do stajni , prawodza treningi koleżance. Całkiem przyjemne dla oka i ciekawe. Ale dziewczyna tez na odpowiednim poziomie jest uśmiech
Z tego co wiem bierze około 100 zł za 45 minut. Al moge zapytac o namiary i dokładną cene uśmiech i nazwisko oczywiście wink
#link
Cynamonowa_

« #136 : Wrzesień 17, 2009, 11:57:40 »
Odpowiedz cytując
Cynamonowa_ znalazłaś kogoś od ujeżdżenia ? Pochwal się jak się uda... ja wciąż bezskutecznie szukam na naszym terenie dojeżdżającego trenera ujeżdżeniowego....

Niestety, ciągle szukam.

Dodatkowo zaczęłam się rozglądać za jakąś sensowną stajnią w mojej okolicy. Dojazdy do Mikołowa z Sosnowca powoli stają się męczące smutek Poza tym powoli zaczyna mi się marzyć hala- skoro mamy zacząć trenować i ucywilizować się jeździecko wink
Ciężko znaleźć odpowiednie miejsce z halą, gdzie karmią jak należy, nie ma syfu w boksach i są wybiegi.
Już mi ręce opadają powoli...
#link
rivik

ę-ą

Moje ogłoszenia
« #137 : Wrzesień 17, 2009, 12:09:55 »
Odpowiedz cytując
mi by tez rece opadly gdybym musiala placic 550 zl za stajnie bez hali, bez manezu piaskowego i nawet bez myjki! z manezem trawiastym, ktory jest zamkniety w czasie gdy prowadzona jest rekreacja  icon_rolleyes i jak sie chce wejsc to trzeba zaplacic ekstra 10zl
#link
uśmiech
abstrakcyjna

« #138 : Wrzesień 17, 2009, 13:01:05 »
Odpowiedz cytując
U mnie to nie ma jak zależeć od ilości chętnych, bo jestem ja sama, może czasem dorywkowo koleżanka, sooo...mam problem... icon_rolleyes
#link
Karutek

« #139 : Wrzesień 17, 2009, 13:28:00 »
Odpowiedz cytując
Hypnotize pewnie masz na myśli Agnieszkę Majewską wink jest trochę trenerów dojeżdzających, ale koszty są rózne się w zależności od odległości. No i nie każdy trener dojedzie w każde miejsce wink
#link

Gość

« #140 : Wrzesień 17, 2009, 14:01:17 »
Odpowiedz cytując
Karutek
Dokładnie tak uśmiech Jak to mowia skleroza nie boli wink
#link
majeczka

Galopem przez życie!

Moje ogłoszenia
« #141 : Wrzesień 17, 2009, 20:54:55 »
Odpowiedz cytując
Czy jest jakaś stajnia niedaleko partynic która mgłaby przyjąć 1 konia na weekend (nawet nie tyle c na weekend co przenocować z piątku na sobote w pierwszy weekend października)? Pilnie potrzebne jeśli ktoś mógłby pomóc będę wdzięczna
#link
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale wtedy spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma dna....!

W dniach 23.10 - 30.10 mam utrudniony  dostęp  do internetu. Jestem za granicą. Proszę o cierpliwość na wszystkie wiadomości odpiszę po powrocie.
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #142 : Wrzesień 17, 2009, 20:58:24 »
Odpowiedz cytując
Majeczko, pytanie to chyba bardziej będzie pasowało do wątku o stajniach we Wrocławiu uśmiech
#link
W tym szaleństwie jest metoda
majeczka

Galopem przez życie!

Moje ogłoszenia
« #143 : Wrzesień 18, 2009, 07:32:04 »
Odpowiedz cytując
oki  już tam pomykam wink
#link
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale wtedy spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma dna....!

W dniach 23.10 - 30.10 mam utrudniony  dostęp  do internetu. Jestem za granicą. Proszę o cierpliwość na wszystkie wiadomości odpiszę po powrocie.
kudłaty_durnowaty

« #144 : Wrzesień 18, 2009, 08:00:33 »
Odpowiedz cytując
rivik Chyba aż tak źle nie jest, jak piszesz. Co prawda wyjątki się zdarzają, ale coraz więcej jest na Śląsku stajni z halą, a pożądny maneż to juz chyba standart. Na szczęście mamy wolny rynek i miejmy nadzieję, że sprawi on, że poziom w najbliższych latach się podniesie, przynajmniej tak sie zapowiada.
Sęk w tym, żeby jeszcze ludzie byli świadomi, co naprawde jest ważne w stajni. wink
Chyba troszkę od tematu odbiegłem, ale co tam wink
#link
rivik

ę-ą

Moje ogłoszenia
« #145 : Wrzesień 18, 2009, 10:37:31 »
Odpowiedz cytując
to co opisalam tj u pani Doroty w Mikolowie wink sprawdzilam...
#link
uśmiech
Antoś

« #146 : Wrzesień 19, 2009, 13:26:16 »
Odpowiedz cytując
Sa uśmiech wiem ze dojezdzaja p.Cieslar i p.Kosnik ale cena zalezy od ilosci chetnych uśmiech
masz jakiś kontakt do tych trenerów ?
#link
Karutek

« #147 : Wrzesień 19, 2009, 16:54:18 »
Odpowiedz cytując
Ja mam do Cieślara wink
#link
Ascaia

« #148 : Wrzesień 20, 2009, 08:24:34 »
Odpowiedz cytując
Kochani, poszukuję kogoś kto zna stajnię Amigo w Będzinie. Jaką macie opinię na temat tego miejsca pod kątem warunków dla koni. Jak wygląda szkolenie pary pro-sportowej?
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
wendetta

« #149 : Wrzesień 20, 2009, 12:34:38 »
Odpowiedz cytując
Jeździłam w zeszłym roku w Amigo, ale tylko w rekreacji. Sport jest na pewno, bodajże jest dwóch trenerów (oprócz instruktorów). Jak to wygląda dokładnie-nie wiem, bo sportem się nigdy nie interesowałam. Często za to jednocześnie odbywały się jazdy i treningi (duży hipodrom, więc no problem), więc na pewno sport jest aktywny i liczny personalnie wink Powiedz jakie szczegóły Cię interesują to się w miarę możliwości dopytam, bo znajoma tam trenowała- obecnie tylko trzyma tam konia. Warunki dla koni bardzo dobre (szczególnie tych prywatnych, bo niektóre rekreanty... no dobra to nie czas na ten temat wink), boksy przestronne, stajnie monitorowane, tylko z padokami kiepsko (ale to się zmienia). Cena hmmm... na początku roku było to ok 1000 zł, pewnie treningi płatne osobno. Cenią się jednym słowem. W razie czego pisz.

A ja dzisiaj odwiedziłam Ośrodek w Jaworznie. Wrażenia bardzo pozytywne! Na pierwszy rzut oka- bardzo duża powierzchnia, kompleks budynków, zielono, zadbanie- jeden z niewielu ośrodków rekreacyjnych na śląsku, który tak mi podpasował pod względem wizualnym. wink Konie naprawdę dobre, instuktorka wymagająca (to dobrze). Ceny też bardzo przystępne (aż się zdziwiłam!). Minusy też się jakieś znajdą, np odległość i dojazd zemdlal (my_karen, orientujesz się jakie autobusy tam dojeżdżają? hihi), bo samochodem nie zawsze dysponuję. Panował ogólnie trochę tłok (jak to w weekend), ale ogólnie wszystko ładnie ogarnięte, miło i schludnie. Chyba się tam zaczepię na jakiś czas (podpisano, wieczny poszukiwacz hihi)
#link
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 191 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie na Śląsku

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 18 zapytaniami.