Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 487 488 [489] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: moda, ciuchy etc...  (Przeczytany 2026007 razy)
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14640 : Wrzesień 07, 2020, 08:05:46 »
Odpowiedz cytując
infantil New Yorker może? Mam od nich 2 pary kupione ze 3 lata temu i są bardzo okej, jedne są typowo stajenne i mają się dobrze.
#link
Achaja

« #14641 : Październik 11, 2020, 08:49:31 »
Odpowiedz cytując
Możecie polecić jakieś mniejsze internetowe sklepy/butiki z sukienkami na co dzień? Mam wrażenie, ze przekopałam wszystkie sieciówki, ale nic ciekawego nie znalazłam duży uśmiech
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #14642 : Październik 11, 2020, 15:20:36 »
Odpowiedz cytując
Achaja, - może nie taka mała, ale Grey Wolf? Bardzo fajna jakość, letnie lniane sukienki od nich mam po kilka lat, najstarsza ma z 5, a cioram ją okropnie, bo bardzo lubię.
#link
Achaja

« #14643 : Październik 11, 2020, 15:48:43 »
Odpowiedz cytując
keirashara, o, na pierwszy rzut oka wygląda obiecująco duży uśmiech Dzięki!
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #14644 : Październik 12, 2020, 10:43:22 »
Odpowiedz cytując
Achaja a jaki styl sukienek? Bo to dość szerokie pojęcie  wink Ja lubię Cat cat studio, Risk made in Warsaw, Marie Zelie, Naoko, Nubee.. ale każdy z tych sklepów, to totalnie inny styl  duży uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Achaja

« #14645 : Październik 12, 2020, 17:43:24 »
Odpowiedz cytując
smarcik, wiem, że to niezbyt konkretne pytanie duży uśmiech Mam na oku takie - akurat z Medicine - ale po ich średnio fajnej kampanii reklamowej i non-apology apology wolałabym nie zostawiać u nich pieniędzy, jesli mam alternatywę uśmiech
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #14646 : Październik 12, 2020, 17:44:42 »
Odpowiedz cytując
Spróbuj butik laurella wink
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #14647 : Październik 12, 2020, 18:09:53 »
Odpowiedz cytując
Achaja, - lekko offtopując - szczerze mówiąc nie ogarniam tego shit-stormu po tej kampanii i nie wiem, chyba jestem mało czuła, bo totalnie mnie nie ruszyła. Mimo, że problem jest mi dość bliski. Zamierzam im zostawiać pieniądze w dalszym ciągu, bo podoba mi się design i stosunek jakości do ceny.
#link
smarcik

« #14648 : Październik 13, 2020, 08:11:27 »
Odpowiedz cytując
keirashara - mam podobnie. Choć temat mi bliski, to tę reklamę postrzegam jako zwykłą wtopę marketingową a nie jakieś celowe/złośliwe działanie mające w kogoś uderzyć.

Medicine lubię, bo po 1 to polska marka, a po 2 mają bardzo fajne wzornictwo. Szkoda, że jakość kiepska - oczywiście cena jest adekwatna do jakości, ale ja jakoś "dorosłam" do kupowania rzeczy w mniejszej ilości, droższych, ale dobrych jakościowo i na lata. Teraz dążę do odchudzenia szafy i wymiany ciuchów na lepsze jakościowo, ale przyznam, że ostatnio nie oparłam się koszuli w Medicine  icon_redface  wink

Achaja to w podobnym stylu bywają w Marie Zelie, warto polować na wyprzedaże  wink
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

keirashara

Moje ogłoszenia
« #14649 : Październik 13, 2020, 20:49:17 »
Odpowiedz cytując
smarcik, - o kurde, a ja bardzo lubię ich jakość, pół szafy mam od nich. Noszę latami, jedną bluzę mam z 6/7 lat? Znaczy już jest taka do koni bardziej niż miastowa, ale dalej służy dzielnie mimo ciorania na okrągło. Jak dotąd jedyną wtopą była wyjściowa bluzka z wiskozy, która się zbiegła po iluś praniach i motywuje mnie do diety. Mój chłop też długo nosi ich koszulki i koszule od nich. Fakt, że ja nie umiem kupić w internetach, tylko zawsze macam rzeczy i wybieram materiałowo, w każdym sklepie. Totalnie nie umiem kupować byle czego i sztucznizny na 3 razy. Najgorzej z butami, koleżanki w pracy kupują po 3 pary na sezon, a ja cisnę 5 rok w tych samych botkach i właśnie myślę, gdzie tu oddać wkładki do wymiany, ale żeby nikt nie uszkodził, bo zabije hihi
#link
smarcik

« #14650 : Październik 14, 2020, 08:09:31 »
Odpowiedz cytując
Właśnie dostałam maila od Medicine, że dochód ze sprzedaży kolekcji z trefną kampanią będzie przekazany fundacji eFkropka, więc jednak jakoś próbują się ratować po tym faux pass..  duży uśmiech

keirashara - ja mam problem z ich rzeczami "koszulowymi" - mam kilka koszul i sukienek koszulowych, i niestety one jakościowo mogłyby być lepsze - wychodzą nitki, miejsca na guziki są totalnie źle uszyte i często muszę poprawiać  smutek No ale mimo wszystko kilka sztuk kupiłam i dzielnie noszę, ze względu na piękne wzornictwo  icon_redface za to rzeczywiście koszulki jakościowo bardzo mi odpowiadają, no i oczywiście cudne skarpetki, teraz kupuję już tylko u nich  emoty327

Z innej beczki - szukam eleganckich, długich, czarnych spodni z wysokim stanem. Zależy mi na spodniach o luźnym kroju lub najchętniej rozszerzanych na dole (takich do obcasów  wink ). Niestety wszędzie w sklepach są teraz cygaretki albo spodnie szerokie, ale kończące się nad kostką  icon_rolleyes Zależy mi na dobrej jakości, naturalnym materiale, i nie ukrywam rozsądnej cenie - do 300, maksymalnie 400 zł. Przejrzałam wszystkie znane mi marki, przejrzałam marki polecone mi na jednej z grup na fb, zajrzałam do Massimo Dutti i Zary, i tylko w tej ostatniej znalazłam pasujący mi model, ale 100% poliester  zemdlal Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie polecenia i rekomendacje  ukłon
#link

mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14651 : Październik 14, 2020, 15:14:29 »
Odpowiedz cytując
smarcik Monika Kamińska ma z flaneli czarne dzwony, o eleganckim kroju. Cena niestety 590zł, ale na taką jakość zdecydowanie warto wydać pieniądze, także może chociaż rozważysz. kwiatek
#link
smarcik

« #14652 : Październik 14, 2020, 15:31:50 »
Odpowiedz cytując
mils dzięki, już mi polecano jej spodnie, ale nie ma opcji żebym wydała tyle kasy na coś, co założę raz w miesiącu, tyle jeszcze nie zarabiam  emoty327 hihi
#link

zembria

Moje ogłoszenia
« #14653 : Październik 16, 2020, 14:35:59 »
Odpowiedz cytując
A co to za reklama była? oczy2
#link
Achaja

« #14654 : Październik 16, 2020, 16:12:08 »
Odpowiedz cytując
zembria, tutaj na przykład info uśmiech

Koniec końców nie znalazłam nic, co by mi bardziej odpowiadało, więc pewnie skończy się na Medicine lol
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #14655 : Październik 19, 2020, 05:22:45 »
Odpowiedz cytując
Szukam JEGGINSÓW, takich jak z Tesco, czyli:
-miękkich i elastycznych, z lycrą
-z cienkiego materiału
-z wysokim stanem
-wyglądających identyko jak jeansy
-wygodnych, dobrze dopasowanych
-nie za miliony

Tesco w silesii niestety zmiejszyło się do rozmiaru osiedlowego marketu i już nie znalazłam rozmiaru. A są to perfect spodnie dla grubych ludzi i pomykam w nich od lat  smutny
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #14656 : Październik 19, 2020, 10:44:50 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, sinsay hihi niby gówniarski, a mam od nich kilka par za grosze do chodzenia na codzień i są spoko.
#link

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #14657 : Październik 19, 2020, 14:15:09 »
Odpowiedz cytując
Galopada, a nie rozciągają się?  oczy2
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
Asiulla

Moje ogłoszenia
« #14658 : Październik 21, 2020, 14:05:24 »
Odpowiedz cytując
madmaddie
Rozciągają się bardzo szybko.
#link
galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #14659 : Październik 21, 2020, 14:15:27 »
Odpowiedz cytując
No to ja może lepiej trafiam ale mam kilka par już od 2-3 lata. Później jak już gorzej wyglądają lądują na półce ubrań do stajni albo sprzątania wink
#link

zembria

Moje ogłoszenia
« #14660 : Październik 23, 2020, 11:19:31 »
Odpowiedz cytując
Szukam jeansów Biker z normalnej długości nogawką, niebieskich,  bez zamków najchętniej, ale fajnie gdyby tych przeszyć miały sporo i były na kolanach też, nie same uda... przejrzałam Allegro, ale nic ciekawego nie znalazłam.
Gdzie jeszcze poszperać?
#link
smartini

« #14661 : Październik 23, 2020, 11:21:33 »
Odpowiedz cytując
zembria, ja mam z działu męskiego H&M :P dużo przeszyć, dłuższe niż damskie (więc sięgają mi normalnie za kostkę, nie nad :P), jedyne co to dałam krawcowej żeby zrobiła 'wcięcie w talii', drobna poprawka a jedne z moich ulubionych jeansów wink
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
zembria

Moje ogłoszenia
« #14662 : Październik 23, 2020, 11:23:35 »
Odpowiedz cytując
Smartini ja to na dziecięcym bym musiała szukać hihi 32 - 34 noszę spodnie
edit. znalazłam te o których piszesz na stronie, no właśnie czegoś takiego szukam.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2020, 11:27:57 wysłane przez zembria » #link
Strony: 1 ... 487 488 [489] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.