moda, ciuchy etc...

Dziewczyny, pomocy- szukam sukienki, czegoś w tym stylu:

http://affglam.pl/odziez/1292-sukienka-dluga-maxi-natalie-szara.html

Najchętniej w kolorze beżowym albo innym jasnym (nie biała!!). Z podobnym dekoltem, zwiewnej i z podszewką (może być tak jak tutaj, do połowy uda). Najlepiej z zakrytymi plecami. Może którejś rzuciła się taka w oczy na allegro albo jakimś innym sklepie (może być i stacjonarnym, Warszawa i okolice)?

Jak nic innego nie znajdę, to kupię tą.


Dołączam się do pytania. Wyskoczyło nam wesele za trzy tygodnie, a w moje sukienki już się nie zmieszczę, więc jestem zmuszona kupić nową. Jako, że wesele niespodziewane i za niedługo, to ilość wydatków ogromna - zatem sukienka ma być jak najtańsza. Te maxi będę musiała skrócić, więc fajnie byłoby, gdybym kupiła coś stacjonarnie. Wpadło coś Wam w oko ostatnio? :kwiatek:
Nie taka sama, ale w New Yorkerze jest coś w ten deseń za 39zł 😉

Dzięki za informację. Poszłam do dużego New Yorkera tutaj i niestety nie znalazłam, na stronie też nie widać. Ale będę pamiętać żeby zwracać uwagę w sieciówkach :kwiatek:
mundialowa, - a masz gdzieś jakieś takie sklepy/butiki "no name" na mieście z kieckami? Bo ja już kilkukrotnie kieckę kupiłam w takim. Po pierwsze taniej, po drugie wybór duży. Jakość wcale nie gorsza niż sieciówki.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2018 09:57
Ma któraś z was kupony z "Twojego stylu"? Chciałabym tylko wiedzieć czy jest wśród nich jakiś do H&M.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 kwietnia 2018 11:01
http://salesandshopping.pl/wydarzenia/weekend-znizek-z-magazynami-twoj-styl-i-show-stylowe-zakupy-w-calej-polsce-5-7-kwietnia-2018-20539/



H&M: 20% rabatu na zakupy powyżej 150 zł, obowiązuje: stacjonarnie , 5-7.04.2018

[quote author=JARA link=topic=168.msg2771839#msg2771839 date=1522824142]
Nie taka sama, ale w New Yorkerze jest coś w ten deseń za 39zł 😉

Dzięki za informację. Poszłam do dużego New Yorkera tutaj i niestety nie znalazłam, na stronie też nie widać. Ale będę pamiętać żeby zwracać uwagę w sieciówkach :kwiatek:
[/quote]

Na stronie faktycznie nie ma, ale u mnie w NY było sporo tych koszulek, podobnie jak do kompletu spodenek (w cenie 29,99zł)
Girls szukam prostej białej sukienki, raczej krój A, semi-eleganckiej, ale niezbyt przesadnie. Raczej sztywnej, może być rękawek (max do 3/4).
Znalazłam jedną szytą akurat na szydełku (a wołabym gładki materiał), z podszewką, kupiłam, ale odsyłam bo ogólnie słabo się prezentuje. Do 300 zł nachętniej 😡
amnestria, - Orsay? Mają takie codzienne-biznesowe kiecki.
Scottie   Cicha obserwatorka
06 kwietnia 2018 12:03
[quote author=Scottie link=topic=168.msg2771736#msg2771736 date=1522778754]
Dziewczyny, pomocy- szukam sukienki, czegoś w tym stylu:

http://affglam.pl/odziez/1292-sukienka-dluga-maxi-natalie-szara.html

Najchętniej w kolorze beżowym albo innym jasnym (nie biała!!). Z podobnym dekoltem, zwiewnej i z podszewką (może być tak jak tutaj, do połowy uda). Najlepiej z zakrytymi plecami. Może którejś rzuciła się taka w oczy na allegro albo jakimś innym sklepie (może być i stacjonarnym, Warszawa i okolice)?

Jak nic innego nie znajdę, to kupię tą.


Dołączam się do pytania. Wyskoczyło nam wesele za trzy tygodnie, a w moje sukienki już się nie zmieszczę, więc jestem zmuszona kupić nową. Jako, że wesele niespodziewane i za niedługo, to ilość wydatków ogromna - zatem sukienka ma być jak najtańsza. Te maxi będę musiała skrócić, więc fajnie byłoby, gdybym kupiła coś stacjonarnie. Wpadło coś Wam w oko ostatnio? :kwiatek:
[/quote]

Znalazłam podobne w H&M za około 150 zł, obczaj ich ofertę online 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2018 12:15
amnestria http://www.orsay.com/pl-pl/trapezowa-sukienka-z-falbana-42119498.html  👀

Ja zamówiłam właśnie czerwoną w grochy i drugą w kwiaty, uwielbiam wzory sukienek w Orsay  😜 Z jakością różnie w zależności od konkretnego produktu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 kwietnia 2018 12:16
smarcik, o kurcze jaka fajna!
Scottie, właśnie po wrzuceniu tu posta przejrzałam ofertę H&M i znalazłam kilka ładnych. Na szczęście u nas alarm odwołany - wymiksowujemy się z tego wesela. 😀 Ale sukienki wciąż przeglądam, tylko tym razem z przeznaczeniem na ślub własny. 😁
sukienki z tkmaxx z dkny o których ktoś wspominał nadają się na wesele?
smarcik, kuurde byłaby ideolo bez tych rękawów (nie lubię falban)! Ale dokładnie tego szukam!! Thanks :kwiatek: :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2018 12:58
http://salesandshopping.pl/wydarzenia/weekend-znizek-z-magazynami-twoj-styl-i-show-stylowe-zakupy-w-calej-polsce-5-7-kwietnia-2018-20539/



H&M: 20% rabatu na zakupy powyżej 150 zł, obowiązuje: stacjonarnie , 5-7.04.2018

Dziękuję. Szkoda, bo mój upatrzony ciuch kosztuje 149,90  😂
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 kwietnia 2018 13:00
Facella, weźmiesz pomadkę za 3zł i będzie XP
Rul w tym przy koronie były różne fasony w kolorze czarnym i teal (taki tam turkus). Według mnie nadają się ma wesele, chociaż też zależy czyje, w jakim stylu, bo są bardziej formalne niż lekkie i wiosenne
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 kwietnia 2018 14:18
Ramires, ooo to sie tam chyba dzis z Katija wybiore 😉
amnestria, ja mam jedną bardzo fajną z Nife (model Audrey). Są np. 1, 2, 3, 4, 5. Niby ecru, ale na zdjęciach wyglądają na białe 😉 Musiałabyś jeszcze poszperać 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
06 kwietnia 2018 16:54
mocno poszukuję - może komuś rzuciła się gdzieś w oczy:

kurtka typu biker, ale nie skóra/ eko-skóra tylko materiałowa, z jakiejś grubej bawełny, jeansu (ale jeśli dżins to tylko czarny) w ciemniejszych, stonowanych kolorach?
W zeszłym roku widziałam takie w Mango, ale sfrajerzyłam i nie kupiłam.

Zara, Stradivarius, Bershka, Pull - bikery z imitacji zamszu oraz uszyte z dzianiny dresowej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2018 07:56
Czy może komuś rzuciła się w oczy [url=https://www.airydress.com/pl/Sukienki-Dlugosc-Do-Kolan-Vintage-Bawelna-Solidny-Bez-Rekawow-m1047050/?utm_term=~AD~+_+PL+PL+Dynamic+Ads+v2+Dresses&currency=PLN&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=23842796354610098]TAKA sukienka[/url] ale porządnej jakości i w mniejszym rozmiarze?  🙂 Zauroczyłam się nią na zdjęciach, ale chciałabym coś, co w rzeczywistości będzie wyglądać tak samo jak na fotkach - tu mam wątpliwości  😉
smarcik, zamówiłam dwie spódnice z tego linku, który podsyłałam wcześniej (a właściwie od tej osoby ale z innego sklepu, dychę taniej). Powiem tak, mogłaby być tańsza, bo...no to po prostu kawałek materiału ładnie zmarszczony z wszytą gumką (nie jest nawet "obrzucona" na dole), ale materiał mi się mega podoba no i ciężko teraz znaleźć taki wybór kolorów w jednym miejscu i w ogóle ciężko o fajną maxi. Więc spokojnie mogę polecić.

edit, właśnie jedna rozeszła sie w dwóch miejscach na szwie...
emptyline   Big Milk Straciatella
11 kwietnia 2018 17:38
Dziewczyny zamawiające z Zalando - czy jak robię zwrot to naklejam tylko jedną etykietę czy ten osobny kod też?
Szukam spodni lub spódniczki z zamszu (albo czegoś zamszopodobnego) w kolorze jasnego brązu, pudrowego różu. Spodnie normalnej długości, spódniczka tak przed kolano (jestem wysoka, typowe mini ledwo mi majtki zasłaniają). Ktoś coś widział? 🙂
I białe, nie przezroczyste rurki, nie za miliony monet?
emptyline   Big Milk Straciatella
11 kwietnia 2018 19:38
keirashara, a w całym Inditexie patrzyłaś? Myślę, że białe rurki powinni mieć. Na spódniczkę też jakaś szansa jest.

Swoją drogą ja też szukam spodnii brudno-pudrowo-różowych, ale takich luźniejszych, jeansowych boyfriendów na przykład. Idealnie by było gdyby były z przetarciami/dziurami. 🙂
emptyline, - co to ten inditex? 😡
emptyline   Big Milk Straciatella
11 kwietnia 2018 20:11
keirashara, Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius

Pull&Bear przejżałam pobieżenie i spodni nie widzę. Są białe rurki, ale jeansowe. 🙂
Szukam spodni lub spódniczki z zamszu (albo czegoś zamszopodobnego) w kolorze jasnego brązu, pudrowego różu. Spodnie normalnej długości, spódniczka tak przed kolano (jestem wysoka, typowe mini ledwo mi majtki zasłaniają). Ktoś coś widział? 🙂
I białe, nie przezroczyste rurki, nie za miliony monet?


Ja ostatnio kupiłam jasnobrazowa zamszowa spódniczę co prawda w lumpeksie, ale nówkę z metkami New Looka, więc może tam spróbuj?
emptyline, - z tego mam tylko Stradivariusa i Bershkę u siebie w mieście, a Bershka to ma jakość beznadziejną :/ Wiecznie krzywo uszyte i straszne szmaty. Sprawdzę w Stradi, oni mają nawet strzały.
infantil, - spróbuję 🙂 Lumpeksy też mam zamiar zwiedzić 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 kwietnia 2018 21:54
keirashara, ja z Bershki mam sporo rzeczy i nie narzekam. Wiadomo, nie spodziewam się jakości Levisa czy CK, ale jest ok. 🙂
Ja zwykle najbardziej na Zarę narzekam. :P
jaki kolor dodatków do ciemno zielonej kiecki? help! 😀 kremowe?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się