Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

poprzednia następna
Strony: 1 ... 140 141 [142] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka  (Przeczytany 804780 razy)
oli330

Moje ogłoszenia
« #4230 : Lipiec 31, 2020, 09:34:14 »
Odpowiedz cytując
Wiecie może czym można doczyścić tą brokatową część w Uvexie glamour?  kwiatek
#link
halo

« #4231 : Lipiec 31, 2020, 12:04:40 »
Odpowiedz cytując
oli330, zapewne takim glutem jak do czyszczenia klawiatury/kratek wentylacyjnych.
Ew. gumką tzw. "chlebową", ew. ugnieść dobrze kawałek świeżutkiego chleba.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #4232 : Lipiec 31, 2020, 12:54:45 »
Odpowiedz cytując
Ja polecam masę mocującą, bo nie jest aż taka delikatna jak gumka chlebowa która gdzieś może zostać.

Do kryształków żeby miały bling robiłam zawsze tak:
Wierzchni syf jak mogłam to leciałam odkurzaczem (takim małym ,samochodowym na małej mocy). Potem masa mocująca, suchą miękką szczoteczką przeczesuję kryształki, jeszcze raz masa mocująca i potem psikam na dłoń trochę płyny do okiem i poleruje kryształki. Nie psikać na szmatkę, bo często włókna materiałów łapią się w mocowania kryształków!
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
oli330

Moje ogłoszenia
« #4233 : Lipiec 31, 2020, 16:45:36 »
Odpowiedz cytując
Dziękuje wam bardzo, spróbuje wink kwiatek
#link
Meise

« #4234 : Sierpień 03, 2020, 09:53:40 »
Odpowiedz cytując
Słuchajcie, czy są jakieś osłonki na kask, które mogłabym zakładać wyjeżdżając w teren?

Mój śliczny nowy kask jest już cały podrapany, niestety u nas tereny to kładzenie się na płasko na koniu i przejeżdżanie przez niemożliwe chaszcze (tak nam pozarastało po tych deszczach, że się w głowie nie mieści, a innych możliwości dostania się do strategicznych punktów nie ma).
Po wczoraj mam kilka sznyt na plecach i... na kasku. Boli, najbardziej ten kask  wink

A może krawcowej coś takiego zlecić? Tylko jakiego materiału użyć? Macie pomysły?
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #4235 : Sierpień 03, 2020, 09:57:31 »
Odpowiedz cytując
Meise, są, obczaj osłonki na kaski crossowe na stronach, pełno tego, do wyboru do koloru
#link
Meise

« #4236 : Sierpień 03, 2020, 10:00:07 »
Odpowiedz cytując
O jaaa dzięki, to się nazywa czapeczka na kask crossowy, znalazłam  kocham

edit. czyli taka czapeczka ma za zadanie chronić kask i nie porwie się?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2020, 10:01:49 wysłane przez Meise » #link
Perlica

« #4237 : Sierpień 03, 2020, 10:04:21 »
Odpowiedz cytując
Meise, raczej nie, ma zadanie ozdobne bardziej, bo trochę jak debil się wygląda w kasku bez daszku, a ona ma daszek.
Też używane na wyścigach.
#link
Meise

« #4238 : Sierpień 03, 2020, 10:07:22 »
Odpowiedz cytując
W kasku bez daszku wygląda się jak młodzian na bmxie na dirtach  wink

No nic, wypróbuję, oby tylko ten materiał nie zaplątał się w gałęzie, bo mi łeb urwie  wink
#link
Szafirka

« #4239 : Sierpień 09, 2020, 13:30:09 »
Odpowiedz cytując
Hej! Czy jest w stanie ktoś porównać wentylację w gpa z wentylacją w hansbo sport? Mam gpa i chcę kupić drugi kask na zmianę, taniej, ale żeby mi głowa nie spłynęła  hihi
Hansbo jest ładny, ale czy dobrze wentylowany?
#link
No risk, no fun uśmiech
xxagaxx

« #4240 : Sierpień 09, 2020, 13:42:02 »
Odpowiedz cytując
Szafirka, jeszcze nie widziałam kasku który dorównałby wentylacją GPA... sama wymienialam 2 lata temu na nowy i po testach kilku różnych firm wzięłam ponownie GPA.
#link
Madzikowska

« #4241 : Sierpień 10, 2020, 07:33:23 »
Odpowiedz cytując
Hej! Czy jest w stanie ktoś porównać wentylację w gpa z wentylacją w hansbo sport? Mam gpa i chcę kupić drugi kask na zmianę, taniej, ale żeby mi głowa nie spłynęła  hihi
Hansbo jest ładny, ale czy dobrze wentylowany?

Niestety hansbo wypada słabo jeśli chodzi o wentylację... Albo ja mam już za wysokie oczekiwania. Teraz czekam na tattini, tak samo jak hansbo z szerokim daszkiem, może mnie będzie mniej czerep bolał (bo z przegrzania dostaje bóli migrenopodobnych niestety).
#link
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #4242 : Dzisiaj o 07:33:03 »
Odpowiedz cytując
Jak to jest z tymi kamizelkami powietrznymi? Opłaca się inwestować?
Generalnie dorosłam do tego, aby się zaopatrzyć w dobrą kamizelkę, która nie będzie krępować ruchów. Fajnie w sumie jakby wyglądała smukło, ale wiem, że przy powietrznej odpada forma estetyczna, więc jeśli warto to przecierpię to hihi
#link

Perlica

« #4243 : Dzisiaj o 07:42:54 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny nie sądziłam, że taki post napiszę, ale chwalę Owena SP8  duży uśmiech Przejechałam 2 imprezy w nim, jestem w szoku to jednak w porównaniu do klasycznego Owena wentylacja bardzo ok jest. Jasne, że to nie GPA, ale śmiem twierdzić, że prawie nie czuję różnicy  hurra!
Naprawdę polecam  kocham

« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 07:44:36 wysłane przez Perlica » #link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #4244 : Dzisiaj o 09:51:01 »
Odpowiedz cytując
Perlica no i super wygląda! cool
Ja muszę coś kupić, do wsiadania sporadycznie, więc nie za duże pieniądze. Podobaja mi się te nowe Hansbo czy Tattini, tylko czemu wszystkie granatowe mają te srebrne elementy. ehh Czarne są śliczne, świetnie się to komponuje z kaskiem, a w granatowym... Szkoda, bo znaleźć coś ładnego za te 4 stówki to już trudna rzecz, a jeszcze ładne i w granacie graniczy z cudem. smutek
#link
Strony: 1 ... 140 141 [142] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.