Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 203 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury  (Przeczytany 1137988 razy)
nesta

by w przyszłość bezczelnie patrzeć...

«Start : Styczeń 08, 2009, 23:51:05 »
Odpowiedz cytując
mamy temat o piegnacji ciała to musi być i o włosach wink
ja zastanawiam się nad nową fryzurą. macie jakiś pomysł?
moje kudły obecnie wyglądaja tak

#link
'zyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna'
sql

« #1 : Styczeń 08, 2009, 23:59:07 »
Odpowiedz cytując
to może rozszerzyć wątek o pielęgnację wąsów?
ostatnio sobie dla jaj zapuściłem takie sarmackie i chętnie bym się czegoś o pielęgnacji dowiedział, bo jestem zielony w temacie ;P,
#link
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
karolina_

« #2 : Styczeń 09, 2009, 00:26:32 »
Odpowiedz cytując
Nesta, ja Ciebie widzę albo w takim klasycznym bobie z prostą grzywką, albo w dłuższych mocno pocieniowanych włosach, z gęstszą grzywką na bok
#link
nesta

« #3 : Styczeń 09, 2009, 00:36:56 »
Odpowiedz cytując
własnie myslalam o takim bobie, tyle że z grzywka na bok. bo prosa już mnie denerwuje. mama teraz taką
#link
'zyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna'

Gość

« #4 : Styczeń 09, 2009, 11:26:18 »
Odpowiedz cytując
Przestrzegam - nie kupujcie kremu rozświetlającego l'oreala... calutkie szczęście, że zrobiłam najpierw próbę na kilku kosmykach, a nie nałożyłam go na całe włosy po umyciu. Bubel na całej linii - rozświetlenie to po prostu drobinki brokatu, które osiadają na włosach, rękach, ubraniu... nijak wyjść z czymś takim w dzień, do pracy czy na zajęcia, jeszcze na imprezę to pół biedy... a w zależności od światła to ten nieszczęsny brokat wygląda jak łupież  zły
oj szkoda, że przed zakupem nie przeczytałam recenzji na wizażu, nie wywaliłabym wtedy w błoto kasy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 11:28:12 wysłane przez szepcik » #link
małaMi

« #5 : Styczeń 09, 2009, 12:41:14 »
Odpowiedz cytując
nesta, a czemu przed studniowka chcesz sciac włosy? Nie lepiej poczekac, zrobic jakas fajna fryzure i dopiero po isc do fryzjera?
#link
\"Żeby przetrwać musisz nauczyć się żyć bez niczego\"
Querido

« #6 : Styczeń 09, 2009, 12:53:38 »
Odpowiedz cytując
A mnie ostatnio naszło na nieco szalony pomysł.. Otóż wymarzyłam sobie zmianę koloru na.... rudy  cool
Miałam już do prawa różne barwy od blondu przez różne odcienie brązu aż po niemal czarne ale nigdy w tonacji rudości.. Nie wiem jak bym z nim wyglądała ale podoba mi się straaaasznie  emoty327

Tu z koleżanką która ma właśnie taki kolorek jaki chciałabym sobie strzelić.. Myślicie że pasowałby do mnie??
Tylko szczerze proszę wink

#link

Gość

« #7 : Styczeń 09, 2009, 13:11:24 »
Odpowiedz cytując
no jak na mój gust to taki jasny odcień by pasował, masz ciepłą karnację, opaloną skórę, chyba ?? brązowe oczy... mi się osobiście podoba ten kolor
#link
nesta

« #8 : Styczeń 09, 2009, 13:12:58 »
Odpowiedz cytując
taki jasny miedziany!

nie wiem właściwie co chce zrobić z włosami... ale coś napewno
#link
Querido

« #9 : Styczeń 09, 2009, 14:55:32 »
Odpowiedz cytując
Oczy mam zielone wink
A skórę opaloną po wakacjach jeszcze no i podtrzymywaną przez sporadyczne wizyty na solarium wink

Korci mnie strasznie ale boję się efektu i reakcji znajomych
#link
Solina

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la

« #10 : Styczeń 09, 2009, 15:43:35 »
Odpowiedz cytując
Querido,  ja z ciemnego brazu robilam takie:

przed farbowaniem:

po uśmiech :

kolor wyszedl mi troche inny niz chcialam ale i tak jestem zadowolona, znajomym tez sie podobalo uśmiech
rowniez mam zielone oczy i mysle ze pasowalby ci taki delitatny rudy kolor uśmiech
#link
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #11 : Styczeń 09, 2009, 16:20:43 »
Odpowiedz cytując
Querido, ja też mam zielone oczy i jasną karnację i już od kilku lat chodzę w miedzianym. Ponoć do mnie pasuje. Niestety rudawy kolor  szybko mi się "spiera" i robię się blondynka, więc od ostatniego farbowania jestem ciemny kasztan.
Na tym zdjęciu jest sporo światła, więc i tak wygląda na rudy:

A tu proszę nie zwracać uwagi na fryzurę, bo fotka zrobiona po 1,5 godzinny marszu pod górę  wink
#link

Gość

« #12 : Styczeń 09, 2009, 16:54:16 »
Odpowiedz cytując
fajowy kolorek  uśmiech ja mam mniej więcej coś takiego ja na tym dolnym zdjęciu, farbowałam chną, z tym, że z czasem wychodził mi coraz ciemniejszy, a teraz nie farbuję, wracam do swojego

do zielonych oczy bardzo pasują takie odcienie
#link
karolinag4

« #13 : Styczeń 09, 2009, 17:16:03 »
Odpowiedz cytując
a z takich "innych" fryzur polecam... warkoczyki  kocham

love

Taka minka jak je noszę ->  kocham
A takie przy rozplątywaniu  diabeł ->  marze zły kill emot4
#link
"No farewell could be the last one, if you long to meet again" - Tobias Sammet "Farewell"
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #14 : Styczeń 09, 2009, 19:01:11 »
Odpowiedz cytując
karolinag4 jak długo nosisz takie warkoczyki? rozplątujesz dopiero jak są odrosty, czy np już po kilku dniach?

a ja zawsze marzyłam o dredach  kukunamuniu
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Querido

« #15 : Styczeń 09, 2009, 19:21:10 »
Odpowiedz cytując
Warkoczyki mi się podobają,dredy jeszcze bardziej.. Niestety moje włosy są zbyt liche i słabe na tego typu fryzury a poza tym nie jest mi w nich do twarzy smutek

Co do rudości to jeżeli się zdecyduję to na dokładnie taki jak u koleżanki z mojego zdjęcia..
Cały czas się jednak waham.. Raz, jak to będzie u mnie wyglądać, dwa że szybko sie spiera i trzy że z rudego ponoć trudno potem wyjść.. smutek

W każdym razie chodzi mi po głowie jakaś zmiana.. Może macie inne propozycje?? duży uśmiech
#link
armaquesse

Moje ogłoszenia
« #16 : Styczeń 09, 2009, 19:35:40 »
Odpowiedz cytując
Querido super ten kolor koleżanki, jak sie nazywa?

Jestem anty dredowa i warkoczykowa. Ładne to może i jest ale tego syfu na głowie znieść nie mogę wink
#link
karolinag4

« #17 : Styczeń 09, 2009, 19:35:55 »
Odpowiedz cytując
Warkoczyki nosi się ok... 2-3 miesięcy  wink Można nawet i dłużej, ale wtedy lepiej przeplatać (zaplatać od nowa) pierwszy rządek  uśmiech A ściąga się je, jak odrosty są już całkiem spore (powinnam gdzieś mieć zdjęcie po 2,5 miesiący noszenia warkoczyków)....  Ja na razie nie mam już warkoczyków, ale miałam je już dwa razy  uśmiech Pierwsze dwie doby sa tragiczne - cięzko spać, cała głowa boli i swędzi, ale potem to mija  uśmiech Następne planuje jakoś w lutym.
Ja też zawsze marzyłam o dredach  kocham, ale wizja ścięcia włosów skutecznie mnie od nich odciąga  wink Dlatego zdecydowałam się na warkoczyki. Co prawda mój znajomy 5 dni rozplątywał dredy, ale ja mam dość już po jednym dniu rozplątywania warkoczyków (na szczęście mam siostrę, która mi pomaga  hihi).
W warkoczykach fajne jest to, że po zdjęciu (warkoczyków) włosów nie trzeba ścinać  uśmiech no i nie są zniszczone  hurra!

Arma o jakim syfie mówisz?  uśmiech Bo ja nic nie zauważyłam u siebie  wink Głowa myta 2 x w tygodniu i to naprawdę wystarcza  uśmiech
#link
"No farewell could be the last one, if you long to meet again" - Tobias Sammet "Farewell"
Wizja

Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?

« #18 : Styczeń 09, 2009, 19:42:31 »
Odpowiedz cytując
Querido - zielone oczy i jasna karnacja jak najbardziej pasuja do takiego rudego kolorku!
Wydaje mi sie, ze byloby fajnie. Zrobilabys sie taka "wyrazniejsza".
Ale faktem jest, ze z rudego nie jest latwo posniej zejsc, bo przez wiekszosc kolorow przebija jeszcze dlugo dlugo.
#link
"...and maybe someday we'll meet and talk not just speak..."
armaquesse

Moje ogłoszenia
« #19 : Styczeń 09, 2009, 20:06:59 »
Odpowiedz cytując
ogólnym bajzlu w tych włosach. a jak sobie radzisz z tymi wszystkimi wystającymi/odstajacymi włosami?
#link
Graba.

je ne sais pas

« #20 : Styczeń 09, 2009, 20:09:42 »
Odpowiedz cytując
Karolinag4 ja jestem niedoinformowana, ale jak masz takie warkoczyki to myjesz normalnie glowe? hihi
#link
Kawa z mlekiem!
Monny

bez odbioru .

« #21 : Styczeń 09, 2009, 20:42:45 »
Odpowiedz cytując
Problem w tym, że u każdej osoby jeden kolor może wyjść inaczej.
Sprawa indywidualna uśmiech

Moja fryzjerka wciąż nie może się nadziwić, że moje pasemka nie są blond tylko jasno bursztynowe wink
#link

Na siódmej obręczy piekieł zatańczyć chcę taniec chaosu doskonałego...
karolinag4

« #22 : Styczeń 09, 2009, 20:52:04 »
Odpowiedz cytując
Tak, głowę myję się normalnie, aczkolwiek duuużo delikatniej  wink Trzeba skupić się głównie na skórze głowy, aby dobrze spłukać szampon. Szampon dla dzieci - głównie na początek, bo łagodzi podrażnienia, ale ja za każdym razem myłam tym szamponem z tego względu, że baaaardzo łatwo się spłukuje  uśmiech

Co do wystających włosów i kosmków. Wiadomo - włosy sa krótsze niż doczepiane warkoczyki (tak, tak - warkoczyki - sztuczne - wplatane są między włosy! - widac to szczególnie przy kolorowych pasemkach), więc naturalne że końcówki naturalnych włosów wystają. Jako, że ja mam cieniowane włosy, to powstał mi meszek (swoją drogą mi się podobał, z resztą nie tylko mi  wink ). Z biegiem czasu (a "dzięki" też myciu głowy i wiązaniu w różne kucyki itd.) włoski wysuwają się delikatnie z warkoczyków.
U mnie po 2,5 miesiącach noszenia (w warunkach można powiedzieć extramalnych - kilka razy dziennie moczone, warkoczyki "wystawiane" na silny wiatr - ach ten windsurfing  kocham) i efekt był taki:

No i niestety trzeba było się "pozbyć" warkoczyków  smutny O 3 nad ranem (spieszyło mi się ze zdejmowaniem, bo następnego dnia byłam umówiona z gościem na oglądanie samochodu  hihi, tak to bym czekała ze zdejmowaniem do nastepnego dnia oczy2)

hihi
#link
Querido

« #23 : Styczeń 09, 2009, 20:56:57 »
Odpowiedz cytując
Querido super ten kolor koleżanki, jak sie nazywa?

Nie mam pojęcia.. Zrobili jej ten fryz podczas jakiegoś pokazu fryzjerskiego a fryzjerzy z reguły mieszają kolory..  icon_rolleyes
#link
Jun

« #24 : Styczeń 09, 2009, 21:00:37 »
Odpowiedz cytując
A ja dziś rano wymodziłam z moich kudłów taki oto cuś:
A na drugim zdjęciu to mniej więcej to co mam codziennie  :S Może ktoś miałby pomysł na cos co mogłabym robic z tymi kudłamiszybko  (!!!) i łatwo ? Mi już ręce opadają do samej ziemi...
#link
ekhem

Moje ogłoszenia
« #25 : Styczeń 10, 2009, 14:18:30 »
Odpowiedz cytując
Jun, też mam ten problem codziennie rano i zazwyczaj kończy się to tak jak u ciebie na drugim zdjęciu, ale z tym przedziałkiem nieźle sobie wymyśliłaś... tak sobie myśle, ze może zamiast cudować z fryzurą poprostu dorzucić do tego "standardu" jakiś kolorowy dodatek? opaskę, spinkę czy cuś... wink
 poza tym warkocze przeżywają renesans, może coś  w tym stylu wink?

Solina, przecudny ci ten kolorek wyszedł!! kocham kocham kocham
narobiłaś mi ochoty na taki.... tylko że ja niebieskooki bladzioch jestem, więc to raczej rozrywka nie dla mnie icon_rolleyes

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2009, 14:20:14 wysłane przez ekhem » #link
Solina

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la

« #26 : Styczeń 10, 2009, 19:00:57 »
Odpowiedz cytując
ekhem,  mysle ze tez bedzie pasowac uśmiech wrazie czego za dwa tygodnie znow mozesz przefarbowac uśmiech
ta farba co ja robilam to z palet szampon koloryzujacy do 28 myc bodajrze kolor to cos z jesienia bylo na opakowaniu jest taka laska z prostymi wlosami  kolor taki jak na tym pierwszym zdjeciu. bardzo fajnie tez wychodzi kolor tez taki rudo- czerwony tez z palet babka na opakowaniu miala krecone wlosy koloru nazwy ani numeru koloru niestety nie pamietam uśmiech
obecnie robie z loreal'u casting tez szampon koloryzujacy kolor bursztyn uśmiech
#link
Jun

« #27 : Styczeń 10, 2009, 20:06:00 »
Odpowiedz cytując
Wow! ekhem, całkiem fajny pomysł  wink Dzięki wielkie, będę eksperymentować  uśmiech
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #28 : Styczeń 10, 2009, 20:35:24 »
Odpowiedz cytując
ekhem, warkocz warkoczem, ale przeraziła mnie obróbka zdjęcia. Ktoś zrobił z dziewczyny plastykową lalkę O.o

Ja rano przed studniówką idę trochę skrócić i zrobić sobie z tyłu do karku, z przodu zostawię do linii szczęki.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
Jun

« #29 : Styczeń 11, 2009, 13:17:00 »
Odpowiedz cytując
...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 13:43:42 wysłane przez Jun » #link
Strony: [1] 2 3 ... 203 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.