Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Strony: 1 ... 382 383 [384] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )  (Przeczytany 2305146 razy)
smartini

« #11490 : Luty 16, 2021, 23:09:01 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny, zerknę na te dedykowane tatuażom kremy z filtrami uśmiech ja w solarium nie bywam, opalam się kontrolowanie bo spalam się na skwarkę, tatuaż od wewnętrznej strony więc mniej podatny na przypadkowe opalenie także myślę, że ogarnę pilnowanie 50tki duży uśmiech

i tak Was teraz czytam i ciut bardziej (bo już i tak bardzo) doceniam gdzie pracuję i że zawsze wyczekujemy 'na jaki kolor Scott pofarbuje sobie irokeza tym razem' a nowym tatuażem można się pochwalić na forum. Niby dział kreatywny rządzi się zawsze swoimi prawami ale zawsze dobrze sobie uświadomić, że jest dobrze uśmiech

Jak wyżej zauważone, tu raczej wszyscy już z tatuażami albo zainteresowani, dla mnie czy stomatolog czy prezes czy kasjer, bez różnicy mi co ma na sobie (w kwestii ozdób wszelakich) póki jest to w granicach normy, wiadomo, miałabym cringe idąc na stół do kogoś ze swastyką na czole czy czymś takim wink
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
Dokłaczone: Facebook | Instagram
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #11491 : Luty 17, 2021, 08:12:05 »
Odpowiedz cytując
kurde, ja jako korposzczur od dawna nigdy nie miałam takich rozkmin. Teraz w sporej firmie raczej z zaciekawieniem pytamy nowe osoby o tatuaże (o ile widać na kamerce  hihi ).

I podobnie - w życiu nie chciałabym pracować dla kogoś, kto uważa mnie za gorszego pracownika, bo mam dziarki :P
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
infantil

« #11492 : Luty 17, 2021, 08:16:48 »
Odpowiedz cytując
Pracuję jako nauczycielka i uczę ludzi w każdym wieku, począwszy od 5. latków. Jestem wydziarana bardzo, mam nawet tatuaże na dłoniach. Do tego piercingi na twarzy. Nie miałam ani jednej problematycznej sytuacji  uśmiech Dzieciaki to w ogóle zazwyczaj zafascynowane tatuażami, niezależnie czy to przedszkolaki, czy licealiści, a ich rodzice mają pełen luz i zupełnie nie zwracają na to uwagi.
To samo, gdy przychodzę do pracy w kolorowych włosach.
#link
fin

« #11493 : Luty 17, 2021, 08:46:46 »
Odpowiedz cytując
Ja mam tatuaże na przedramionach - na jednym psa (aż drugi pies dorośnie, dorobię i drugiego), na drugim kółka z praskim orlojem i z wszechświatem. Krótko, bo od września i grudnia, ale i tak ani razu nie spotkałam się choćby z cieniem niechęci z tego powodu. Co ciekawe, zaczęłam zwracac większą uwagę na tatuaże innych i mam wrażenie, że co trzeci człowiek w moim mieście ma coś wytatuowane lol . Pracuję w korpo, a w dzisiejszych czasach takie duże firmy kładą ogromny nacisk na brak dyskryminacji itp, więc nie wyobrażam sobie, żebym miała z tego powodu problemy. Oczywiście gdybym miała obrazek czarnego penisa na czole, rozumiałabym niechęć, ale ładne i staranne obrazki, czemu nie?

Odnośnie lekarzy, weterynatrzy, dentystów - ja się takimi wizytami mega stresuję i jak widzę, że doktor ma tatuaż, to od razu mam wrażenie, że to bardziej "spoko człowiek" duży uśmiech . O wiele chętniej bym do takiego poszła.

chomcia, o jakim wzorze/stylu myślisz? Czyżby coś z Marvelkiem?

Przy okazji pochwalę się "sisters tattoo", które zrobiłyśmy sobie z siostrą podczas jej ostatniej wizyty (mój buraczek):
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2021, 08:56:14 wysłane przez fin » #link
mundialowa

« #11494 : Luty 17, 2021, 09:34:48 »
Odpowiedz cytując
smarcik, a ja doskonale rozumiem rozkminę, bo w obecnej pracy przed wytatuowaniem sobie przedramienia zostałam poinformowana, że będę skazana na koszule z długimi rękawami. Cóż... I tak zrobiłam tatuaż. hihi

chomcia, ja podobnie jak fin, przy wytatuowanym lekarzu czułabym się lepiej, bo swobodniej. wink
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #11495 : Luty 17, 2021, 10:36:11 »
Odpowiedz cytując
smarcik, właśnie rozważam tatuaż na przedramieniu a jestem bardzo poważną osobą  wink

Mogę Cię tylko zapewnić, że baaardzo wiele poważnych osób ma tatuaże i Twój co najwyżej obejrzy z ciekawością. Kiedyś myślałam, że się przewrócę jak zobaczyłam prezesa firmy w której pracuję (duża firma - poważny prezes). Kleś miał przez plecy i ramiona olbrzymiego smoka .... lat 55+

Dance Girl sorry ale nie bardzo rozumiem Twoją analogię. I szczerze mówiąc niezbyt chce mi się wałkować po raz setny temat "bo wszyscy muszą akceptować tatuaże!". No nie, nie wszyscy muszą a ja nikomu nie zamierzam narzucać mojego światopoglądu. Mam cudowną pracę i aktualnie 7 tatuaży, w tym 2 na ręce, pewnie jakbym przyszła do pracy z penisem na czole to też nikt by się nie przejął. Ale właśnie mam taką pracę, że reprezentuję moją firmę przez osobami zewnętrznymi, spotykam się z dyrektorami różnych instytucji publicznych i naprawdę nie uważam, że te osoby mają obowiązek akceptować moje tatuaże. Czy akceptują tatuaże - nie wiem, czy może mają wydziarane całe plecy - nie wiem, czy po pracy udzielają się jako wolontariusze w schronisku, czy może wolą przepuszczać grube pieniądze na alkohol i panie do towarzystwa - nie wiem. To ich życie i ich sprawa tak jak moje to moja sprawa a biznes to jest biznes, i może jestem zdziadziała, nienowoczesna i nie nadążam za duchem czasu ale naprawdę nie uważam że praca to miejsce do manifestacji swoich poglądów  wink A dress code to akurat jedna z kwestii, którą uważam za istotną w biznesowych savoir vivre i nie zamierzam sprawdzać gdzie są granice, stwierdziłam po prostu fakt, że DLA MNIE zrobienie tatuażu na przedramieniu będzie wiązać się z koniecznością noszenia długich rękawów.

mundialowa kurcze, nie zazdroszczę sytuacji!
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

vanille

« #11496 : Luty 17, 2021, 14:44:11 »
Odpowiedz cytując
infantil, ale to jednak Warszawa a ona słabo ilustruje nastroje w kraju uśmiech
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
chomcia

« #11497 : Luty 18, 2021, 19:47:09 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny  wink Poza pracą w gabi pracuję też na uczelni i chyba tu mam największe obawy. Chciałabym kiedyś coś na ramieniu, ale będzie widać pod scrubsem (chociaż teraz latamy w tych fizelinowych fartuchach to może nie byłoby tak źle  hihi)

fin póki co nie, tzn. mam to w planach, ale w planach mam też tego byłego welsha i jakoś nie ma wizji gdzie te dwa psy umieścić. Co do stylu to ja od lat byłam zakochana w Magdzie, teraz jak mam dziarke od niej to jestem jeszcze bardziej i myślę tylko o niej (głupio to brzmi  wysmiewa)... Chociaż chodzi mi jeszcze 3 artystów po głowie, zobaczymy  wink

edit. a gdzie w Pozku uderzać na piercing?
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2021, 19:49:21 wysłane przez chomcia » #link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #11498 : Luty 19, 2021, 10:18:14 »
Odpowiedz cytując
vanille ja jestem w Lublinie, więc no... zaścianek. lol Nie miałam nigdy żadnego problemu z tatuażami w żadnej pracy, zaliczyłam dwa typowe stanowiska biurowe. Tatuaże mam na nadgarstkach i na obojczykach, widać je czasem jak mam na sobie koszulę czy bluzkę z dekoltem typu V. uśmiech
#link
epk

« #11499 : Luty 19, 2021, 10:27:20 »
Odpowiedz cytując
U nas w pracy (salon samochodowy) szef serwisu miał problemy z tatuażami. Fakt, że to było parę lat temu (z 8) ale regularnie klienci do właściciela zwracali na to uwagę i musiał zacząć nosić koszule z długim rękawem nawet w lecie.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
smarcik

« #11500 : Luty 19, 2021, 11:27:40 »
Odpowiedz cytując
mils Lublin to miasto wojewódzkie, w dodatku totalnie studenckie, a nie zaścianek  wink nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie odbiegał od Warszawy pod względem mentalności (już bardziej zarobków).

epk masakra, co za bzdurna sytuacja  smutek
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

mils

WWW Moje ogłoszenia
« #11501 : Luty 19, 2021, 11:32:08 »
Odpowiedz cytując
smarcik noo ja zauważyłam, pod wieloma względami. wink
#link
smarcik

« #11502 : Luty 19, 2021, 12:00:39 »
Odpowiedz cytując
mils to ciekawe - rozwiniesz? Ciekawa jestem czym objawia się ta zaściankowość Lublina w stosunku do wielkomiejskiej Warszawy  uśmiech
#link

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #11503 : Marzec 23, 2021, 10:47:56 »
Odpowiedz cytując
delikatne, roślinne tatuaże b&w, do kogo na Śląsku/w Małopolsce?
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #11504 : Marzec 23, 2021, 18:04:24 »
Odpowiedz cytując
Nie, ludzie nadal uważają, że tatuaże i kolczyki to tylko patologia nosi. Ci mocno dorośli i starsi ludzie.
Ostatnio po trzech dniach pielgrzymek do urzędu pewna awanturnicza pani (jak już oczywiście nie musiała tu wracać) postanowiła zadzwonić do naczelnika i powiedzieć, że byłam dla niej niemiła i skandalem jest mój kolor włosów na sali obsługi  icon_rolleyes lol
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
smartini

« #11505 : Marzec 23, 2021, 19:11:19 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, Mrs Kingaa w Krakowie?
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
Dokłaczone: Facebook | Instagram
Strony: 1 ... 382 383 [384] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 19 zapytaniami.