Kącik Ujeżdżenia

xxagaxx chociaż to też prawdopodobne, bo pokolenie podrośniętych dzieci jest naprawdę zarozumiałe, ja ostatnio lonżowałam takiego delikwenta i ogólnie zostałam przez niego zrugana, że śmiem mu wyliczać kroki do anglezowania, takie "raz, dwa,raz dwa". przepraszam za 🚫
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
24 lipca 2012 15:24
Jak oceniacie szanse naszych na Olimpiadzie? 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 lipca 2012 15:38
ostatni raczej nie będą (tfu, tfu)
Jestem pozytywnej myśli, jednak obstawiam, ze w czołówce będzie team Hestera 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 lipca 2012 15:52
no pozytywna myśla to taka że nie będą ostatni.
Nie jest tak źle, my przecież nie jesteśmy piłka nożna, żeby pojawiać się dla samego pojawienia się 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 lipca 2012 15:58
przecież ja nie mówię że jest źle.
edit: Japierrr pomyliłam wątek. Przepraszam! 🤬
Ale żeby nie odbiegać. Wybiera się ktoś do Londynu z re-voltowiczów?
Jak oceniacie szanse naszych na Olimpiadzie? 🙂

Raczej na igrzyskach 😉
Będę mocno trzymać kciuki, mam nadzieję, że wypadną przyzwoicie. Bo po piłce nożnej już gorzej być nie może 😉
anai a jaka jest różnica między olimpiadą a igrzyskami olimpijskimi?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada_(czas)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Igrzyska_olimpijskie

Google. Polecam.


A czy jakaś telewizja planuje transmitować IO jeździeckie? Taka bardziej ludzka i dostępna u nas?
Zorilla dzięki za fatyge  :kwiatek:
edit: Japierrr pomyliłam wątek. Przepraszam! 🤬
Ale żeby nie odbiegać. Wybiera się ktoś do Londynu z re-voltowiczów?


A czy wy wiecie, jaka masakra w ogole dostac bilet na IO? Kolezanka idzie na krosa. Na poczatku cala w skowronkach, bilet kosztuje 60 funtow, ojacie, jak bedzie fajnie... tia.
Podobno jest 1000 przesiadek - z pociagu do autobusu, z autobusu na prom, z promu znowu do autobusu. Przy kazdym przystanku ochrona, trzepia rowno, wiec za kazdym razem trzeba bedzie czekac przynajmniej godzine. Jesc nie wolno, butelek wnosic nie wolno, zadnych torebek ani dziwnie wygladajacych przedmiotow, bo ochrona zabierze.
Kolezanka, zeby byc tam na 12 musi wyruszyc w podroz przed 5 rano. I policzyli, ze zamiast 60 funtow cala impreza bedzie ich kosztowac 300-400 🙁
w ogóle jakaś masakra, nawet uczestniczka dostała tylko 2 bilety full, moja szefowa niestety nie jedzie z nią na olimpiadę...
po jutrze Coryolano i Anna M wyjeżdżają do Londynu  😅
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 lipca 2012 20:23
A wracając do naszego podwórka - ktoś się wybiera do Bajardo? http://www.skjbajardo.pl/files/ZR_A_2012_08_04/eMPMK_ZR-A_SKJ_Bajardo_Augustowek_2012.pdf
A czy wy wiecie, jaka masakra w ogole dostac bilet na IO? Kolezanka idzie na krosa. Na poczatku cala w skowronkach, bilet kosztuje 60 funtow, ojacie, jak bedzie fajnie... tia.
Podobno jest 1000 przesiadek - z pociagu do autobusu, z autobusu na prom, z promu znowu do autobusu. Przy kazdym przystanku ochrona, trzepia rowno, wiec za kazdym razem trzeba bedzie czekac przynajmniej godzine. Jesc nie wolno, butelek wnosic nie wolno, zadnych torebek ani dziwnie wygladajacych przedmiotow, bo ochrona zabierze.
Kolezanka, zeby byc tam na 12 musi wyruszyc w podroz przed 5 rano. I policzyli, ze zamiast 60 funtow cala impreza bedzie ich kosztowac 300-400 🙁


No, cały Londyn zawalony, a ludzie dzisiaj rano jak leciałam z Luton, masowo uciekali, całe lotnisko pełne.
A co do samej olimpiady, to ja obstawiam Valegro pod Charlotte Du Jardin jako zwycięzców 🙂
anai a jaka jest różnica między olimpiadą a igrzyskami olimpijskimi?

Olimpiada to czteroletni okres pomiędzy igrzyskami olimpijskimi, a igrzyska to same zawody 🙂
Koniczka  Ja możliwe jako luzako-fotograf  😉
anai dzięki 🙂
Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale czy mamy na forum muzyka, który ma doświadczenie w tworzeniu 'kur'ów'? Potrzebuje wiedzieć jakie tempo jest naj naj do poszczególnych chodów.
lewadowy Rubinjo nie żyje... 😕
kujka   new better life mode: on
25 lipca 2012 18:35
Amarotsa, napisz do Celebesówki.
Moonlight, co się stało z Rubisiem??? 🙁
dressageMYlove sama nie wiem dokładnie a nie chce rozpowiadać plotek
Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale czy mamy na forum muzyka, który ma doświadczenie w tworzeniu 'kur'ów'? Potrzebuje wiedzieć jakie tempo jest naj naj do poszczególnych chodów.

A nie łatwiej nagrać sobie konia na kamerę i w domu puszczać muzykę dopasowując tempo? Każdy koń w różny sposób przebiera nogami, nie zawsze da się uniwersalne tempo dopasować.
Popieram rtk, najlepiej jest ułożyć sobie poszczególne sekwencje ruchów, podzielić to w logiczny sposób i do każdego tak przygotowanego kawałka po zmierzeniu czasu dobrać muzykę. To, co nada się na kłus wyciągnięty u charyzmatycznego hanowera niekoniecznie będzie pasowało w tym samym elemencie do krótkonożnego małopolaczka.
Kurcze, strasznie szkoda, super koń z niego był 🙁 🙁 sama na nim dupsko wozilam swego czasu 🙁
Amarotsa, napisz do Celebesówki.


Kurka, nie wiem o kogo chodzi  😉

Jednak macie rację, że nagranie filmu będzie najlepszą drogą, jeśli chcę próbować sama coś składać. Bo tak to głupiego robota..
Próbuj, próbuj.
Ja sobie sama składałam i wyszło bardzo fajnie. Tylko warto wyciszać powoli poprzednią piosenkę przed wejściem następnej, żeby nie było nagłych zmian 😉.
A używałam chyba programu Record Edit Pro. Albo innego o bardzo podobnej nazwie 😉
moonlight boże, masakra, strasznie mi przykro...  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się