Kącik Ujeżdżenia

Anka, ładnie. Gratulacje!
wow
Anka, dałas radę pojechać to wszystko w ciagu jednego dnia?  👍
Koniczka, W takim razie liczę na szczegółowe komentarze co do przejazdów 😎
Anka, Gratulacje :kwiatek:
rtk po dwa konie w konkursie, pomiedzy konkursami 2 h przerwy, wiec luz. Tylko upal dal sie nam we znaki.

Dorotheah jak jakies sie pojawia, to wrzuce. Chcialysmy wziasc kamere, ale z tej calej nerwowosci calkiem o tym zapomnialam . 😁

oti trzymam kciuki!!
oti   Everybody lies...
05 lipca 2009 14:31
Anka,
dziękujemy bardzo!  :kwiatek:
powiem szczerze, że mam trochę stresa bo to będą nasze pierwsze zawody po długiej przerwie (ostatnio jakoś w lutym czy marcu jechaliśmy), jednak jak się tak regularnie jeździ to człowiek się już przyzwyczaja, ale jestem dobrej myśli!  🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 lipca 2009 15:09
Qaida mam nadzieję, że nie będziesz nieśmiałej udawać i mnie zaczepisz 😉
oti   Everybody lies...
05 lipca 2009 15:15
Koniczka,
jesli mogę spytać, czemu nie startujesz w Bajardo na Gromie?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 lipca 2009 15:18
Bo PZJ w pełni swej mądrości zakazał startów w maseczkach, także zostały mi halówki do dyspozycji.
Koniczka, Mam nadzieję, że Cię rozpoznam 😉 gdybyś była z koniem to byłaby pewność, bo ja szybciej konie niż ludzi rozpoznaje 😡 W razie czego, to mnie rozpoznasz po koniu- Azalia (takie małe gniade i zupełnie niedresażowe)
Monny   bez odbioru .
05 lipca 2009 17:00
Chciałam zapytać w wątku o wędzidłach, ale tutaj chyba dostane lepsza odpowiedź. Czy czworoboki mozna jeździć na wędzidle smakowym?
oti   Everybody lies...
05 lipca 2009 17:17
Monny,
można  😉 ja ze swoim koniem cały czas jeżdżę na smakowym plastiku.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 lipca 2009 19:23
Koń też będzie tyle, że na padoku albo w boksie raczej 😉
W takim razie będę czatowała przy jego boksie i tam Cię dopadnę 😎
Był może ktoś wczoraj na zawodach w Niepołomicach?

Byłam z Siwym, L2 i P1 🙂
Ktoś był dziś na OOM lub wybiera się w czwartek bądź piątek?
oti to ja też będe trzymać kcikuki jadąc parkury 😉 hehe daj koniecznie znać jak Ci poszło potem 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 lipca 2009 22:46
W Bajardówku już prace wrą na całego, boksy stoją, czworoboki stoją, nawet kryta trybuna stanęła. Jutro zaczyna się najazd 😉
oti   Everybody lies...
09 lipca 2009 16:53
ewuś,
dam znać.  😀 dzięki za kciuki, przydadzą się na pewno! Wy też dajcie czadu na parkurach!  🏇
mogę wyskoczyć jak Filip z konopii😉??
otóż w mej glowie narodziło sie pytanie: od jakiej klasy i czyt . czy w ogole dopuszczane  są startu pehlamy?
pelhamy nie są dopuszczone 🙂
Pytanie, które chcę zadać pewnie się już przewinęło, ale zaryzykuję...

Poszukuję trenera ujeżdżeniowego, który dojeżdżałby do Wilczej Góry. Czyli pd część Warszawy. Możecie kogoś polecić? Jakie ceny?
Masz w Wilczej Dorotę Urbańską na miejscu, aż się prosi.
Pytałam... Ale wchodzi w grę tylko dojeżdżanie do Niej. Mała odległość, ale w środku tygodnia awykonalne.
oti   Everybody lies...
10 lipca 2009 13:46
oti trzymam kciuki!!


[quote author=ewuś link=topic=11.msg293409#msg293409 date=1247089348]
oti to ja też będe trzymać kcikuki jadąc parkury 😉 hehe daj koniecznie znać jak Ci poszło potem 🙂
[/quote]

trzymanie kciuków baaaaardzo się opłaciło, bo wygraliśmy z Gniadym P-1!  😅  😅 zrobiliśmy 65% !
oti - gratulacje. 🙂
Brawo!
oti   Everybody lies...
10 lipca 2009 13:54
dziękujemy!  :kwiatek:
tak się martwiłam, jak on po tej długiej przerwie będzie się zachowywał, ale szedł jak zawodowiec!  😀 przede wszystkim ten przejazd udało nam się zrobić tak spokojnie i b.dokładnie.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 lipca 2009 14:32
oti, widziałam Was na żywo i również gratuluję

My z Sarką wprawdzie wynik słaby, ale L-ka w ogóle jakoś bardzo nisko pooceniana. Ale kobyła spisała się na medal, jechało mi się fajnie i to najważniejsze, pierwsze koty za płoty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
10 lipca 2009 14:34
gratki obu paniom 😀

a teraz..... fooooootyyyyyy!!!!!

ps. jedziecie też jutro? 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 lipca 2009 14:39
Ja jadę jutro i pojutrze, przynajmniej taki jest plan
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się