Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Błoto na padokach- jak temu zaradzić w okresie zimowym

poprzednia następna
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Błoto na padokach- jak temu zaradzić w okresie zimowym  (Przeczytany 936 razy)
fryga

Moje ogłoszenia
«Start : Październik 16, 2020, 19:48:03 »
Odpowiedz cytując
Pytanie do wszystkich którzy już próbowali ratowac jakoś podłoże przed wszędobylskim błotem. Już mi żal moich koni bo oprócz gliny na całym terenie w okresie obecnych deszczy błoto sięga im do połowy nóg. Piszcie proszę co już próbowaliście i z jakimi efektami. Wysyp trocin niestety nie sprawdził się bo naciągnęły wilgoć i zrobiło sie jeszcze gorzej. za 2 tygodnie konie schodza mi na zimowe kwatery , przy takiej pogodzie po kilku dniach beda już topić sie w błocie . ktoś ma jakiś pomysł?
#link
espana

« #1 : Październik 16, 2020, 20:31:16 »
Odpowiedz cytując
Maty drogowe.
#link
fryga

Moje ogłoszenia
« #2 : Październik 17, 2020, 19:46:28 »
Odpowiedz cytując
a coś co nie puści mnie z torbami? chodzi np o zrębki. Czy ktoś stosował i jak się sprawdziły
#link
Freszmaker

« #3 : Październik 18, 2020, 11:48:24 »
Odpowiedz cytując
Zrebki sa bardzo spoko mamy tak na wybiegu przed stajnia warstwa ok 20cm powinna dać rade. Tylko to rozwiązanie na rok, może dwa, potem się rozłożą i trzeba uzupełniać
#link
Na_biegunach

"It's never the horse - it's always you!" R. Gore

Moje ogłoszenia
« #4 : Październik 18, 2020, 18:32:34 »
Odpowiedz cytując
Freszmaker, jakie głębokie było błoto przed dosypaniem zrębków?

espana, porządnie to wygląda. Nie są śliskie?
#link
espana

« #5 : Październik 18, 2020, 18:33:50 »
Odpowiedz cytując
Nie, mój koń ma w boksie.
#link
any

Moje ogłoszenia
« #6 : Październik 18, 2020, 18:48:48 »
Odpowiedz cytując
Zrebki sa bardzo spoko mamy tak na wybiegu przed stajnia warstwa ok 20cm powinna dać rade. Tylko to rozwiązanie na rok, może dwa, potem się rozłożą i trzeba uzupełniać

jeszcze kwestia czy było to wysypane bezpośrednio na błoto czy wierzchnia warstwa została zebrana i dopiero wtedy wysypano zrębki?
#link
minerwa

« #7 : Październik 20, 2020, 00:30:14 »
Odpowiedz cytując
gdzie zamawiacie zrębki, ile  tego trzeba wysypać?
#link
Kasmer

« #8 : Październik 20, 2020, 10:39:03 »
Odpowiedz cytując
Znajomi o ile dobrze kojarzę też zastosowali zrębki, ale najpierw zebrali trochę tego błota, bo tragedia była. Opowiadali, że można się było zapaść jak w bagnie
#link
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Błoto na padokach- jak temu zaradzić w okresie zimowym

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 20 zapytaniami.