Końska Rewia Mody XII (2018)

Zdjecia akurat pod lemetexem, a nie wintecem. No może i Wam przykrótki. Mi tam pasował pod każde siodło.
Burza nie umiem 😁 To są właśnie zdjęcia robione przez mojego M 😵
siwaa zazdroszcze 😍 Piękne są
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 kwietnia 2018 15:13
Tak powoli mnie nachodzi chciejstwo na nową szmatkę 😎 Poszukuję jakiegoś ładnego ciemnego bordo z wykończeniem w ciepłych kolorach, tak żeby mi na oba konie pasowało. Przejrzałam kilka sklepów, ale nic mi konkretnego w oko nie wpadło, a jak kolor był fajny, to wykończenie "chłodne" :/ Może komuś się napatoczyło coś w tym guście?
modele do ubrania poniżej 😉 Łaciaty jest skarogniady pod łatami więc ma przejaśnienia brązowe przez większą część roku.
wątek zamknięty
Orchidmauve/darktaube. Czekam na lepszą pogodę i zdjęcia na modelu  🏇



edit. szukam teraz zestawu w ciemnej, butelkowej zieleni - ktoś coś?  👀
wątek zamknięty
Dawno nie wchodziłam na ten wątek, udało mi się wyleczyć ze szmatoholizmu i sprzedać prawie całą moją kolekcję (50szt).
Teraz potrzebuję czegoś pięknego z efektem wow. Najlepiej z cyrkoniami, błyszczącego i mega eleganckiego do sesji zdjęciowej. Nie musi być Eskadron (choć już wiem, że na pewno kupię z nowej kolekcji kilka rzeczy).
Polecicie coś? W temacie czapraków nie siedziałam ok 4 lat.
wątek zamknięty
julka ja już wiem, dlaczego go ominęłam całkiem. Na katalogowych wygląda na zupełnie inny odcień, bardziej niebieskawy niż granat. W przypadku cottona, bo np. biq square już nawet na katalogowych ma fajny granat. Przyszły tydzień to będzie ciężki czas dla konta. 🤣
Kastorkowa no to spora różnica, całkiem odpada jakikolwiek York u mnie w takim razie.
wątek zamknięty
Cierp1enie, - jak złapiesz - eskadron platinum glossy crystal. Wrzuciłam wersję blackberry stronę temu. Materiał glossy jest boski i szalenie elegancki. Na żywo robi mega wrażenie. Jak nie lubię cyrkoni, tak te są ładne - i dostałam zapasowe razem z nim w razie "w". Teraz weszło głównie białe, czarne i navy Platinum Pure i też jest cudowne i eleganckie.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2018 21:08
Cierp1enie
Błyszczące i z cyrkoniami
1. Caball Glamour Gem

Błyszczące
1. PS of Sweden
2. Equestrian Stockholm
3.Caball Sparkle foto

Z cyrkoniami/ glitter
1. SD Design
2. Anna Scarpati
3. Equiline
wątek zamknięty
Jak wypadają derki polarowe Eskadrona? chodzi mi o rozmiary, czy są standardowe czy nie.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 kwietnia 2018 12:50
larabarson, moim zdaniem normlanie.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 kwietnia 2018 16:25
Derki Eskadrona moim zdaniem wypadaja normalnie. Mają tylko spory otwór na szyję i sa sukienkowate  😉 😁
wątek zamknięty
Faktycznie eskadronowe derki są bardzo wykrojone, ja normalnie kupuję 135cm a eskadron jest dobry 125cm. Z długości konia powinien mieć właśnie 125cm,ale jego szyjsko, klata i mało filimgramowa budowa  😁 powodują,że jak go dopnę przodem,to pół zadu wystaje,więc żeby wyglądało normalnie nosi jednak 135cm, w eskadronie 135cm wyglądałby chyba właśnie jak w sukience  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 kwietnia 2018 06:09
A mój nosi normlane 125, tylko dralony są jak sukienki i mają dziurę na perszerona. 😂 Ba, mam nawet jedną 135 (polarówkę) i też jest ok, mimo, że przydługawa.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Już go uwielbiam w Sunrise  😍

wątek zamknięty
Pokaż w Jade!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2018 09:46
Rudzielec dzięki 🙂 ale raczej szukam czegoś ciemniejszego, ten taki ciemno czerwony jest.
wątek zamknięty
Ja też szukam bordo i chyba na takie się skuszę: https://horss.pl/sklep/pad-exclusive/pad-exclusive-bourdoux , mnie ta lamówka bardzo pasuje ale dla Ciebie będzie chyba za jasna?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 kwietnia 2018 11:34
zembria zapytaj Caball, mają bordo w ofercie, Schockemohle, Fair Play Azuryt, Fix Design, Equiline Janeiro, Le Mieux i jakiś [url=http://koniesklep.pl/BR-Czaprak-wszechstronny-Full-Triomphe-AIR-burg(4,10650,20081).aspx]BR[/url]
wątek zamknięty
Siwaa Dla mnie bomba  😍
wątek zamknięty
Siwaa - przepięknie!!

lusia722 - dziękuję, wezmę tego Caball, piękny jest 🙂

keirashara - dzięki! Pięknie wygląda i któregoś platinum też kupię

Dziękuję za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2018 15:09
Dziękuję laski za wyszukanie! własnymi siłami znalazłam jeden z tych które wy znalazłyście 😁 Ten fair play azuryt fajny i BR też, tylko kurka wykończone na "srebrno" no i przypuszczam, że na kryształki to mi się małż zbuntuje 😉 a dla obu koni maiłaby być. Kolor też wolałabym taki bardziej jeszcze nasycony i ciemny, coś jak na fotce poniżej. I wykończony właśnie jakimś złotem, albo ciepłym beżem, lub na czarno, też elegancko.
wątek zamknięty
szukaj burgundów 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2018 15:15
Chmm... może faktycznie? Ja to z kolorami jak facet, rozróżniam 3 podstawowe: Fajny, peda..ski i chuj..wy  😁 😜
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 kwietnia 2018 15:40
To koniecznie zobacz Fera Lamina
Azuryt nie jest wykończony na srebrno, tylko na taki jasny złoty/kremowy
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2018 16:25
lusia722 O! o taki kolor mi chodzi właśnie, tylko cena trochę poza moim zasięgiem aktualnie :/ A ten Azuryt mówisz, że w ciepłym odcieniu wykończony? Chmm... może małż kryształków nie zauważy... 😁
wątek zamknięty
Siwaa Pięknie!  😍
wątek zamknięty
zembria, ja bym poczekała i dozbierała do Fery, jest przepiękna - bordo + czarna lamówka.


wątek zamknięty
Dziękuję! :kwiatek:
W jade mam na razie tylko na roboczo, jak wrócę do domu to wrzucę 😀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 kwietnia 2018 14:01
Nirv No piękna jest! Chyba właśnie przez tą czarną lamówkę wydaje się ciemniejsza.
wątek zamknięty
zembria, na tym drugim zdjęciu kolory są trochę podkręcone przez instagrama, jest bardziej przygaszona, zwłaszcza jak nie ma dużego słońca. Na pierwszym zdjęciu mało widać czaprak, ale bardziej oddaje kolor. Ja jestem zakochana, przepiękna jest, a jakościowo tak mi Fera przypasowała, że obecnie zostały mi tylko dwa czy trzy cottony do ciurania na codzień, a wyjściowe czapraki to wszystkie Fery 😁 granatową ferę mam rok, przez jakiś czas bardzo często jej używałam, kilka prań już przeżyła, a dalej wygląda super.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.