Końska Rewia Mody XII (2018)

O, o Yorku nie pomyślałam! A właśnie słyszałam, ze jakościowo całkiem całkiem. No i mam prawie pod domem Galopadę, to mogę podejść z koszulka i poprzykladac. 😀
wątek zamknięty
flygirl yorki bardzo fajne jakościowo, tylko lepiej na żywo obejrzeć, bo na zdjęciach katalogowych potrafią wyglądać zupełnie inaczej niż na żywo...

Przyszedł mój jarpol 😍 niestety owijki nie te  🤔 zamówiłam owijki od unicorna, a przyszły zwykłe i będę musiała wymienić  😫

Mimo wszystko nie mogę się doczekać kiedy wrzucę go na konia  💘

wątek zamknięty
A proos Yorkow to wciagnelam beżowego za szalone 70zł przedwczoraj, polecam, wygląda jak poniżej 🙂

wątek zamknięty
Faith pięknie w beżu! Chyba już wiem jaki sobie następny kolor sprezentuję  😀

Mój Bandyta w czarnym Yorku, potwierdzam - jakość jest super jak na taką cenę.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 kwietnia 2018 19:58
faith piękny kolor
Blondek gniade w czerni to jest zawsze strzał w 10
To są DL oba ?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 kwietnia 2018 20:03
Lusia one są w sumie wszechstronne tutaj ten sam pad pod skokowym i ujeżdżeniowym winteckiem  😉
Potwierdzam Yorki są fajne

wątek zamknięty
Aczkolwiek na metce DL jest wlasnie 🙂
wątek zamknięty
To DL jest idealne pod skokówki 😁 Pod ujeżdżeniówkę z dłuższą tybinką to tak mocno na styk. Jakościowo bardzo mi pasuje, mam curry, mógłby tak nie flaczeć (wole sztywniejsze szmatki), ale za to pięknie się mieni i wygodnie pierze. Jakość w stosunku do ceny super, kapitalne czapraki do ciurania na codzień 🙂 Jakby puścili jakieś bardziej moje kolory, to chętnie nabędę kolejny.
wątek zamknięty
Faktycznie fajnie się te Yorki prezentują. Ja do ciurania mam Jarpolowe pady,  które też uwielbiam, ale może na lato jeszcze bym sobie jakiś dodatkowy sprawiła  🏇
wątek zamknięty
To akurat, bo te yorki cienkie są :P niby pad, a takie liche.
wątek zamknięty
Yokri są super na lato. Szkoda, że mają ograniczoną ilość kolorów.
wątek zamknięty
Jakośc super, kolorów milion ale nie zapomnijcie że pod normalną tybinką kończa się w połowie- są ultra krótkie IMO- tu pod klasycznym GG
wątek zamknięty
Dziewczyny, a jakaś "podróbka" eskadron aquamarine?  :kwiatek:

Kliknęłam w sklepie glossy logo, zapłaciłam, a tu zonk- się sprzedał... 😤

A tak mi się ten kolor spodobał....
wątek zamknięty
O niee, jak one takie krótkie, to mi nie będą pasować. 🙁 Normalnej długości wszelkie cottony i Anky są u mnie mocno na styk.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 kwietnia 2018 16:54
Flygirl one mają 48cm na długość. Na hucule leży wintec 500 dressage i jest tak akurat z podkładką. bez byłby za krótki.
Mi to pasuje, bo chociaż nie wyglądają jak derki na hucku  😀

Tutaj np. fairplay opal, i no tragedii nie ma, ale już więcej konia zakrywa
wątek zamknięty
flygirl a taki odcień?


Może tu lepiej widać https://instagram.com/p/BR9Jt1vjnBK/
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 kwietnia 2018 18:25
Flygirl a może york luna? Są też dl
wątek zamknięty
julka to nie jest ten sam, którego wstawiała lusia? 👀
Kastorkowa o, może może.

Byłam dzisiaj w sklepie popatrzeć na pady Yorka, ale niestety nie mieli na stanie tego najciemniejszego granatu, więc nadal nie wiem. Przejdę i tak się jeszcze raz, bo z tego wszystkiego w ogóle nie spojrzałam na inne czapraki w ogóle, tylko te pady. 🤣
wątek zamknięty
Kastorkowa uprzedziłaś moje pytanie 😀 Teraz już mi się nie chce wychodzić, ale jutro sobie zmierzę najkrótszy, pasujący czaprak.

U mnie w sumie eskadronowe dl są przydługie, br tak samo. Anki i Jarpole wyglądają ok, choć spokojnie mogłyby być krótsze, więc pewnie Yorki dałyby radę 😉
Kurcze, mogłam je sobie dzisiaj pomacać, ale tak się zafiksowałam butami, że nawet nie pomyślałam...
wątek zamknięty
To chyba noe jest ten sam, mój to insigniablue z 2016 🙂
wątek zamknięty
flygirl Bo ja wiem czy York krótki? Pod moja ujeżdżeniówką

Ja żałuje, że nie ma więcej odcieni niebieskiego 😁
wątek zamknięty
No to już całkiem zgłupiałam, czy krótkie czy nie. 🤣 Pozostaje zmierzyć. 😀

julka aa no to nie ten sam. Ale skoro ten twój taki dość świeży, to jest szansa, że będzie na stanie w stacjonarnym sklepie. 😀
wątek zamknięty
flygirl dla mnie pady Yorka są krótkie, tu pod skokowka, kiedyś jak miałam skokowego Winteca było identycznie 😉



Szukając jaki to kolor tego Eakadrona widziałam ze maja go w Tundrze. Zawsze można zamówić i oddać  😂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 kwietnia 2018 07:08
Anil sa krótkie w porównaniu do innych dl. Zwłaszcza jak się siodłając konia robi dziubek, ty masz jeszcze podkładkę to tak nie widać.
Flygirl długość yorka to 48cm gdzie inne dl to co najmniej 53cm
wątek zamknięty
Ahhh wiedziałam, że tak to się skończy...  😵 😍

wątek zamknięty
Imo Yorki są krótkie, pod skokówkę lub krótką ujezdzeniówkę. Albiona wsadzałam na anky vs, a jak w Yorku zrobię dzióbek to jest ledwo, ledwo. Zrobienie dzióbka przy wintecu było niemożliwe 😉
Siwaa, - nie dziwię się, piękne wiosenne kolory 😀

Ja mam odmawiającego pozowania grubasa w blackberry glossy w słoneczku 😉

wątek zamknięty
Mi Anky Vs nie mieściło się pod tą ujeżdżeniówkę a York spokojnie. Pasował idealnie po siodło wszechstronne. Nie ogarniam jak on wam sie nie moesci. Fakt, że nie jest tak długi jak eskadron Dl.
wątek zamknięty
A co tu jest nie do ogarnięcia?
Masz winteca, on ma dość krótka tybinke to jest akurat.
Anky vs jest duzo krótszy niż dl przecież. ..

Jak masz tybinke circa 45 cm i do tego dziobek przy siodłaniu to pad 48cm będzie przykrotki.
U mnie w Diamancie na styk.
wątek zamknięty
Kastorkowa, ale Luna to bawełniana szmatka na 3 razy, brr.

anil22, miej litość, wyprostuj to zdjęcie :P
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 kwietnia 2018 13:57
Burza nie powiedziałabym. Cioram ten czaprak dość konkretnie i ciągle jest granatowy,gruby i żadnych przetarć.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.