Kącik Rekreanta (część XI) 2018

Wesołych i spokojnych Świat wszystkim życzę!

Nie wiem jak u innych ale u mnie pogoda zdecydowanie nie zimowa - na plusie i pierze żabami  😜
wątek zamknięty
U nas intensywnie. Znaczy - starszy ma fajrant, więc wrzucam na koniec roku jeno jedno z ostatniej 90tki


.... a młody fajrantu nie ma 😎

(boszsz, on tu wygląda jak 2 latek... ale naprawdę ma więcej! 😁 ).

charlieeee, Piękne świąteczne zdjęcie ^^
anai, Emeryt wygląda zacnie 😉 Dobrze, że młodemu już się wszystko zagoiło!
Moon, A ić, ja sobie jedną rękę chyba przywiążę na plecach.... Skoro mowa o lewych rękach dziwnie działających 😉
ola8719...., No, no, no, zdjęcie klasa 😀


[center]I ja wam życzę Wesołych Świąt!
I szczęśliwego, spokojnego, bezkontuzjowego, sukcesowego Nowego Roku :kwiatek:
[/center]
wątek zamknięty
Ja i "moje" 3 rumaczki też życzymy wszystkim wesołych świąt, dużo jedzenia, samych sukcesów w przyszłym roku, rozwoju i zero kontuzji. :kwiatek:


wątek zamknięty
Ja się dołączam 🙂
Przede wszystkim zdrowia! bo z cala reszta damy sobie rade 🙂😉)

wątek zamknięty
Flygirl, Faith, ale piękne świąteczne zdjęcia!
Mój kulawiec nie wyraził zgody na założenie rogów, więc sama zostałam reniferem  😁 Życzymy samych dobroci i jeździeckich sukcesów wszystkim Rekreantom!  I zdrowia! Nie wiem jak u Was, ale u nas ono w tym roku jakieś kulawe 😉
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 grudnia 2018 19:18
Pozdrawiamy z pluszakiem


Może w końcu dorobimy się jakichś zdjęć z jazdy  🙄
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 grudnia 2018 20:03
anai, no ja po cichu też na to liczę, zwłaszcza w sezon letni, bo jak widać nasza hala mnie przyprawia o klaustrofobię nadal i wszystko mi się wydaje tak +50cm wyższe niż jest naprawdę  🤔wirek:
Muszę pomacać tę derkę niebieską, śni mi się po nocach! :P

ola8719...., ja się zapytuję, dlaczego tak mało?! 😉 Piękni!  😍

charlieeee, dziękujemy  :kwiatek:

Sankaritarina, na szczęście dostałam info, że mój freejump już do mnie jedzie, więc od następnego tygodnia już nie będę dziubać Kula lewą łapą, nawet po płaskim kulając 😀
Fajne koniska  😀

flygirl, ło pani, żeś się rozwinęła z tą ilością podopiecznych 😀 co to za nowe buzie? :>

faith, uwielbiam te Wasze fotki świąteczne!  😍

Libella, zdrowia kulawcowi!

Wszystkim rekreantom spóźnione wesołych świąt i spełnienia marzeń w Nowym Roku - na pewno totalne, absolutne zero kontuzji i uszkodzeń, a będzie git  💘

Pozdrawiamy z takim oto Kulistym z wigilijnej jazdy, gdzie jeszcze na pomorzu była zima i była taaaakaaa super świąteczna atmosfera  😍



wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 grudnia 2018 20:27
Ja z życzeniami noworocznymi jeszcze się wstrzymam. Nie mniej jednak dużo się u nas w tym roku działo.
Ale mimo fatalnej końcówki to był naprawdę pozytywny rok, jeśli chodzi o pracę i życie z Księciuniem  💘kilk
wątek zamknięty
Lusia śliczny jest ten Twój kucyk. A najbardziej,  podoba mi się, że  on zawsze jest czysty!!
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 grudnia 2018 18:47
Lusia zawsze nie mogę wyjść z podziwu, że ten ogon jest taki śnieżnobiały  😍
Moon u nas też kilka dni był śnieg i było super, a wszystko stopniało w jedną noc i od tego momentu ciągle pada i aktualnie toniemy w błocie. Jedyne co to plus dla naszego placu, że mimo wszystko da się jeździć i jest fajnie stabilnie.
Dzisiejszy pluszak pracujący (jakość pralki)
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48981139_762797764080507_2721117354044948480_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=9cf0e286c5c983b3afbbc2b6c2ebf832&oe=5C959C46[/img]
wątek zamknięty
Nasz plac obecnie wygląda i spisuje się rewelacyjnie, wczoraj pierwsze rozskakanie po przerwie, 8 rano :
jak widać podłoże super, a jeszcze kilka dni temu leżał tu śnieg.
lusia722, film cudny!
Moon, oj prawda z tą wysokością przeszkod na małej hali, rosną w oczach!

Super macie te świąteczne zdjęcia, zazdroszczę.
wątek zamknięty
A ja juz pozycze, bo nie wiem czy jutro zdolam 🙂😉

NAJLEPSZEGO w 2019!!

Jakie macie plany kochani albo postanowienia?

Pozdrawiam od schabunia, jak widac - jezdziectwo halowe 😉
wątek zamknięty
Kastorkowa, podziwiam niezmiennie Twojego hucka 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.