Warszawski Piknik Naturalsów

Thilnen   Dżamal Ad-Din
25 kwietnia 2009 11:08
Stowarzyszenie Studentów i Sympatyków Parelli Naturan Horsemanship w Polsce
zaprasza wszystkich na:

WARSZAWSKI PIKNIK NATURALSÓW


Piknik odbędzie się 25 lipca (sobota) w stajni Olender http://www.stajniaolender.mash.pl/dojazd.html

Piknik potrwa od g. 11.00 aż do wieczora, wstęp wolny dla wszystkich! Zapraszamy zarówno osoby, interesujące się PNH na wszystkich poziomach zaawansowania, jak i tych, którzy chcieliby dopiero dowiedzieć się czegoś o naturalnym podejściu do koni.

Przewidywane atrakcje:

• pokazy PNH - wszystkie cztery Savvy (Na linie, Na wolności, Jazda stylem wolnym, Jazda z finezją) na różnych poziomach – będzie można zobaczyć na czym polega Parelli Natural Horsemanship i zadać pytania osobom doświadczonym 
• zawody naturalsów
• prezentacja siodeł bezterlicowych Barefoot, możliwość jazd testowych
• pan Podkowa ze swoim kramikiem sznurków, linek, toreb i wszystkiego co potrzebne do naturalnych zabaw z koniem
• loteria
• wieczorem ognisko i grill (składkowy - prosimy wszystkich o przywiezienie produktów spożywczych stałych i płynnych)
• muzyka i super zabawa

Na miejscu będzie 5 koni naturalsowych. Istnieje możliwość przywiezienia własnego konia na piknik i wzięcia wraz z nim udziału w zabawach (zainteresowani proszę o zgłoszenie na stronie www.spnh.pl).

W załączniku dodałam zaproszenie, które można wydrukować i powiesić u siebie w stajni.
podbijam i zapraszam  😉
Ja prawdopodobnie będę, kogoś spotkam?🙂
Ja też planuję być  🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 lipca 2009 12:37
Ja planowałam się pojawić, ale jeszcze zobaczę co z tego wyjdzie 😉 W każdym razie pewnie będę w tamtych okolicach to może wpadnę chociaż na chwilę 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
24 lipca 2009 12:39
ja tez będę  😅
Thilnen   Dżamal Ad-Din
24 lipca 2009 12:40
Ja też będę 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
24 lipca 2009 12:42
Ja bym z chęcią wpadła ale ten termin mi nie odpowiada 🤔
Raven, pro-szę pro-szę bąądź 🙂 masz mój numer jak coś 🙂

zduska, złapiemy się może?🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
24 lipca 2009 22:52
Raven masz się koniecznie pojawić !!! może, Cię jakoś zabrac co ?? mam w końcu prawko  🏇
Burza pewnie .. leci PW  🤣
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
25 lipca 2009 15:27
Burza, zduska agrrr jednak nie wypaliło moje pojawienie się 😤 Oficjalnie jestem na wakacjach, a teraz wpadłam do Warszawy tylko na 2 dni żeby dokończyć "przeprowadzkę" (w sensie wynoszę sie do pokoju obok 🤣 ) i nawet nie byłoby kiedy się dyskretnie wymknąć 🙄
A dopiero teraz przeczytałam, że moglabym Cię zduska spasożytować 🙁 Trzeba było kobieto smsa napisać no 🤬
Było fantastycznie. Przede wszystkim była cudowna, życzliwa atmosfera a to dowód 😀 tak się zaczęło 😉


Potem będzie więcej fot 🙂
Strasznie zazdroszczę!
Aquarius, naprawdę.. byłam pozytywnie zaskoczona 🙂 pojechałam namówiona przez naturalsową kumpelę ze stajni i jej trenerkę, i takich sympatycznych, otwartych ludzi dawno nie spotkałam.
A pod względem jeździeckiem- fajne, naprawdę wesołe i ciekawe do oglądania zabawy. Inspirujące i na pewno zarażające chęcią takiej pracy z koniem 🙂 Nie wszystkie imiona koni pamiętam ale to część fot

Masza


Główny 'piłkarz' 😉

Znowu Maszka




Chodzenie synchroniczne 🙂


Maszka


Kłody



Hucuś


Margo i Masza


Promyk



Margo


Znowu hucuś


Galahad


Piłka

I boczne


Duużo ale naprawdę było na co popatrzeć 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
26 lipca 2009 08:13
Strasznie zazdroszę i żal, że nie mogło mnie być.  🙁
o prosze, nawet kawałek mnie tam widać pod tą płachtą ;-)
Fakt, zabawa była wspaniała. Spotkanie bardzo pouczające. Zdecydowanie przynioslo wiele przemyslen ;-)
MoniaaA, łeee stałam koło nieujawnionego revoltowicza? :P foszek 😉
Od dołu patrząc na zdjęciach: Werest i Niko.
Fajnie musiało być... 🙂
Niko, ten gniady z większą ilością białego był obok Sylwii z Maszą i Margo jednym z koni, który chyba <okiem laika> najwięcej potrafi, to jak oni zasuwali razem to ludzkie pojęcie przechodziło. Było super 🙂
Dobrze prawisz - Niko, Werest i Margo są najdłużej w programie. Ich ludzie mają pozaliczane "trójki" (Sylwia ostatnio - z wyróżnieniem). Czyli chyba przekłada się zaawansowanie na to, co "laik" widzi 😉
Tylko ta trójka pracowała na długiej linie (?) co podobno jest najtrudniejsze, na pewno widziałam jak wydawali polecenia i kierowali koniem stojąc za nim np., w tym boczne. A najbardziej efektowne było synchroniczne chodzenie, stęp hiszpański, wspinanie się koni, skok przez pionowo ustawioną beczkę, mini piaffy. Naprawdę było na co popatrzeć 🙂 dopóki nie wyszłam, jeździła też Sylwia na obu koniach, oczywiście z gołą głową i Niko.

Jeszcze kilka zdjęć


Zabawy

I tłumaczenie koniom 😉

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 lipca 2009 21:07
Raven ja też w końcu nie dojechałam .. trochę z lenistwa i z roztargnienia .. za późno się zebrałam i moja dróga połowa już tupała nogami, że przecież jesteśmy umówieni i bla bla bla ..

a po zdjęciach Burzy wnioskuję, że impreza była przednia i już żałuję, że nie dojechałam  😤 .. no ale podobno będą następne  🏇
Ja też liczę na kontynuację 🙂
Burza - si 😉 Jakoś tak wahałam się co do ujawnienia 😉😉 Może będzie jakaś okazja jeszcze to nadrobię 😉

jeszcze kilka fotek (autorką zdjęć jest Anna Długołęcka)





















edit: doklejam jeszcze inne

Foto by Basia Górska














Foto by Anna Długołęcka








Piękne zdjecia!
Nurtuje mnie czy nasza forumowa fanka naturalu dojechała by wreszcie by się przekonać "na własne oczy" 😉
piglet, super ten tandem Masza i Margo, szkoda że już tego nie widziałam 🙁
rewelacja!!!!

Sznurko🙂 forumowa fanka musiałaby użyć osmiotonowego buldożera 😉 zeby cos zauważyc a stutonowego zeby zaufac 😉
Hm, o kim mowa?
Burza, wpadnij kiedyś (ale jak już będzie mniej komarów 😉 ) to zrobię dla ciebie prywatny pokaz jazdy tandemowej  😎

ps. bede u was w stajni w sobote
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się