Ostrzeżenia - dyskusja

[quote author=wawrek]Owszem, jest co stawiać. R.S. i Tomek_J to jedna osoba [/quote]

Jest to taka sama prawda jak to, że Rosjanie mgłę w Smoleńsku rozpylili.

Plotkujcie dalej, w końcu mamy przecież sezon ogórkowy. 🙂
Pozdrawiam kierownictwo RV, ktore swoimi zaniedbaniami sprowokowalo stan obecny.


to jest wina kierownictwa, ze kasujesz posty, a pozniej zakladasz dodatkowe konta?
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2012 11:22
[quote author=sbialas link=topic=308.msg1453305#msg1453305 date=1341552595]
Pozdrawiam kierownictwo RV, ktore swoimi zaniedbaniami sprowokowalo stan obecny.


to jest wina kierownictwa, ze kasujesz posty, a pozniej zakladasz dodatkowe konta?
[/quote]

Czyli tomek_j i sbialas to dalej ta sama osoba? Nie rozumiem w takim razie ostrzeżenia.
Ja po jednym poście RS wiedziałam, że tam na pewno jest Tomek.
A dodatkowo podejrzewałam Fazę i Duunię, ale tego już nie jestem pewna.
uprzedzam wszystkich, ze rozpoczela sie akcja "wakacje" i niestety tryb moderacji na ten czas, zostanie nieco zaostrzony.
Dworcika   Fantasmagoria
28 lipca 2012 13:28
Co konkretnie znaczy "akcja wakacje" i jak to ma wyglądać/czym konkretnie różnić?
Dworcika, tym co napisalam 😉 moderowanie bedzie zaostrzone na ten czas. nie jestem w stanie do wszystkich uzytkownikow slac pw. starzy uzytkownicy a) lamia regulamin tylko czasem i najczesciej przez nieuwage/pomylke; b) zwracaja uwage na moje notki w postach. nowi nie znaja regulaminu, czesto maja go w powazaniu. dlatego moderowanie bedzie surowsze.
Dworcika   Fantasmagoria
29 lipca 2012 10:44
Czyli po prostu bez proszenia i "pierdzielenia się" z upomnieniami?
Dworcika, no 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 lipca 2012 21:27
Ja po jednym poście RS wiedziałam, że tam na pewno jest Tomek.
A dodatkowo podejrzewałam Fazę i Duunię, ale tego już nie jestem pewna.



oo no pacz 🤔
a ja wiem kto ale nie powiem  :emota2006092:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 lipca 2012 08:17
[quote author=sbialas link=topic=308.msg1453305#msg1453305 date=1341552595]
Pozdrawiam kierownictwo RV, ktore swoimi zaniedbaniami sprowokowalo stan obecny.


to jest wina kierownictwa, ze kasujesz posty, a pozniej zakladasz dodatkowe konta?
[/quote]

czyli kto kasuje posty nowych wcieleń Tomka_J?
Też chciałabym wiedzieć. Na przykład dzisiejszy poranny. Wyjaśniający sytuację.
trzynastka   In love with the ordinary
31 lipca 2012 08:27
Już byłam pewna, ze mi się przyśniło, ze ten post był!
Właśnie gdzie on jest?
Już byłam pewna, ze mi się przyśniło, ze ten post był!
Właśnie gdzie on jest?


No właśnie. Jestem pewnie ostatnią osobą, która powinna bronić Tomka_J bo mi się dawniej oberwało od niego bardzo.
Jednak uważam,że lepiej było rzecz całą wyjaśnić. Dla czystości zasad. Zamiatanie pod dywan nic nie da.
trzynastka   In love with the ordinary
31 lipca 2012 08:38
Czemu moderacja kasuje posty?
Ja Tomka też nie bronię, ja po prostu nie lubię jak się ze mnie robi głupka. Post był.
Kto go skasował i czemu?
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 13:37
W sumie... też mnie cała ta sprawa zastanawia... Najpierw Tomek_J odwala cyrki, teraz cyrki z Tomkiem się rozrastają... O co chodzi?
trzynastka   In love with the ordinary
31 lipca 2012 13:38
Zapytam raz jeszcze... Wawrku dlaczego i na jakiej podstawie skasowałeś ten oto post Tomka_J ?

[quote=Tomek_j][quote=katija]
to jest wina kierownictwa, ze kasujesz posty, a pozniej zakladasz dodatkowe konta?
[/quote]
Prosiłem o coś dawno temu ? Prosiłem.
Było to zgodne z waszymi wytycznymi nt. działania forum ? Było.
Jaśnie Administracja nie raczyła nic zrobić ? Nie raczyła.

No to wziąłem sprawy w swoje ręce. Wtedy po półtora miesiąca nagle Administracja się obudziła, zrobiło się wielkie halo, pieprzenie o regulaminie i zasadach, które samo szefostwo RV ma (jak było widać) w najgłębszej du...

A nowe konta ? Owszem, ich zakładanie jest efektem nadzwyczaj nieudolnych prób blokowania mi wszelkiego dalszego dostępu do RV nawet na poziomie czytania postów. Gdyby nie to, nie byłoby sprawy. Tymczasem odnoszę wrażenie, że w kimś obudziła się mentalność ciecia na budowie, który dzierżąc miotłę w garści jest gotów pokazać całemu światu, jaką to on ma wielką władzę  A skoro cieć ma mnie gdzieś, to ja też mam gdzieś ciecia i chętnie wskażę mu jego miejsce. Te konta były zakładane wyłącznie w tym celu, bo udzielać się bardziej w dyskusjach tutaj raczej nie mam zamiaru.

(P.S. Dodam tak na marginesie, że obśmiałem się strasznie gdy okazało się, że w ramach tych prób zablokowano także dostęp tysiącom potencjalnych oglądających z regionu  )

Życzę wszystkim dalszych miłych i owocnych dyskusji w atmosferze wzajemnego zrozumienia [/quote]
Ale o co wam chodzi?? Nie ma znaczenia, o co on tam prosil albo nie. 
Skasowal wszystkie swoje posty- naruszyl regulamin celowo, stracil prawo do wypowiadania sie jakkolwiek pod jakimkolwiek nickiem na tym forum.
trzynastka   In love with the ordinary
31 lipca 2012 13:47
Nie wiem czy tylko dla mnie dziwne jest, że posty są kasowane w nicość?
Nie, że wyedytowane. Nie, że ostrzeżone i zbanowane. Wywalone. Bo może nikt nie zauważy.
Ja tam bym chciała wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i nie chce by ktoś wywalał całe zapisane posty "bo tak".
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 13:53
Mnie generalnie interesuje motywacja. Coś jest usunięte bez żadnego słowa, więc się zastanawiam.
Nauczona na własnym błędzie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 lipca 2012 13:56
...to nie pierwszy raz,gdy post znika w nicość... nie pisze teraz o Tomku,ale juz wczesniej była taka sytuacja.
Kasowanie postów jest naruszeniem zasad.
I nie ważne czy dotyczy Tomka czy Romka czy Alinki.
Zawsze dotyczy nas.
hmmm, kasowanie postow, rzadko, ale jest dopuszczalne imo. ale z wyjasnieniem, ze zostaly usuniete.
coz, nie wiem dlaczego ten post zostal usuniety, nie widze w zacytowanym fragmencie nic, co mogloby to tlumaczyc.
hmmm, kasowanie postow, rzadko, ale jest dopuszczalne imo. ale z wyjasnieniem, ze zostaly usuniete.
coz, nie wiem dlaczego ten post zostal usuniety, nie widze w zacytowanym fragmencie nic, co mogloby to tlumaczyc.

Dlaczego sądzisz, że to fragment?
Zgadzam się z usuwaniem obraźliwych treści, ale tu jest jakiś paradoks chyba?
Tomek został ukarany za usunięcie postów a Moderator usuwa sobie niewygodne zupełnie bezkarnie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 lipca 2012 14:09
Jeśli moderatorzy bez uprzedzenia, bez adnotacji w kasowanym wpisie, a co gorsza łamiąc Regulamin kasują posty uzytkownika, no to jest to poważne naduzycie ich uprawnień.  🤔 🤔
Jeśli moderatorzy bez uprzedzenia, bez adnotacji w kasowanym wpisie, a co gorsza łamiąc Regulamin kasują posty uzytkownika, no to jest to poważne naduzycie ich uprawnień.  🤔 🤔

E tam. Skasuje się ostatnie 10 postów z tej dyskusji i po krzyku.
😉
Dlaczego sądzisz, że to fragment?

nie, nie twierdze, ze to fragment. pewnie calosc, nie wiem, nie widzialam tamtego posta. niefortunnie sie wyrazilam- w zacytowanym poscie nie widze nic co mogloby tlumaczyc jego usuniecie.
[quote author=Tania link=topic=308.msg1477850#msg1477850 date=1343739857]
Dlaczego sądzisz, że to fragment?

nie, nie twierdze, ze to fragment. pewnie calosc, nie wiem, nie widzialam tamtego posta. niefortunnie sie wyrazilam- w zacytowanym poscie nie widze nic co mogloby tlumaczyc jego usuniecie.
[/quote]
Właśnie się zdziwiłam, bo z tego co pamiętam to całość.  :kwiatek:
Powtórzę: nie jest ważne kogo sprawa dotyczy. Dotyczy wszystkich.
A jak by Quanta to skasowala, to tez takie oburzenie by bylo?
ja nie wiem kto to skasowal. nie ja.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się