Dzisiaj na obiad ...

wątróbka w majeranku z jabłkami i krążkami cebuli 😜
a ostatnio ponieważ mama ziemniaków gotuje jak dla 10osobowej rodziny to z tego co pozostało stworzyłam kotlety ziemniaczane 😀
ovca   Per aspera donikąd
28 marca 2011 17:31
Kotlety z soczewicy i surówa z lodówkowych resztek warzyw 😉
my_karen   Connemara SeaHorse
30 marca 2011 19:39
Wątróbka drobiowa w sosie śmietanowym z ziemniakami i surowka z kiszonej kapusty.
Krupniczek  😜
ziemniaczki+ schabowe nadziewane pieczarkami i serem + ogórki "warszawskie"  😁
my_karen   Connemara SeaHorse
04 kwietnia 2011 16:54
Risotto wg przepisu z tv (z pieczarkami i boczkiem - pychotka ) z kotletami schabowymi, bo mąż by zawału dostał jakbym mu na obiad podała 'sam ryż'  😜
Dziś  😎 😎 😎 kaczka pieczona  😁 😁 😁 + pyzy+ buraczki
Dzisiaj frytki, wczoraj jak zwykle były ziemniaki i jajko  🙂
karkówka z sosem cebulowym 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 kwietnia 2011 16:16
cannelloni z mięsem i sosem beszamelowym
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 kwietnia 2011 16:46
Obiad u babci: kurczak rozpływający się w ustach, młode ziemniory i mizeria. Osz, kurde, jakie dobre... 🙂
fruity jak robiłaś krążki cebulowe? Chodzą za mną od dluzszego czasu ale boje sie ze spartacze
my_karen   Connemara SeaHorse
14 kwietnia 2011 17:51
Dziś były dwa obiady:
najpierw ziemniaki i fasolka szparagowa na parze i jajko sadzone, do tego mizeria,
później golonka z odsmażonymi na czosnku ziemniaczkami 😉

Ogórkowa.
Wątek umarł? 🙂
Ja mam szaloną ochotę na ogórki małosolne i liczę, że mężowi uda się kupić.

Będzie jajeczko sadzone, młode ziemniaczki z kefirkiem i ogórki małosolne....... mrrrrr
Dzisiaj gotuję sama i tylko dla siebie więc najprostszy i najlepszy makaron z pomidorami i bazylią - 15 minut  🙂
poledwiczki wieprzowe z cukinia i grzybami w sosie smietanowym + ryz dla M a dla mnie mlode ziemniaczki.

udorka, ja dzisiaj dorwalam na bazarku, pycha 😜


BASZNIA   mleczna i deserowa
18 maja 2011 18:26
tarta ze szpinakiem , przepis z "angory" swietna 🙂
dawaj przepis na ta tartę, bo ostatnio mam fazę i co rusz jakąś robię 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 maja 2011 09:06
Tarta.
Ja oczywiscie zrobilam wersje dla ubogich z serem z Biedronki.
Znowu muszę ugotować tylko dla siebie i nie ukrywam, że nie chcę siedzieć godziny przy garach 😉 Czy ktoś mógłby polecić coś prostego, szybkiego i smacznego równocześnie?  :kwiatek:
Mija, na studiach moim ulubionym daniem było:
gotujesz w jednym garnku ziemniaki z marchewką (marchewka pokrojona na mniejsze kawałki bo dłużej sie gotuje) z przewagą marchewki 3/2.
Jak się ugotuje dodajesz trochę masła i robisz purre do tego kefirek i pełny brzuszek i zadowolenie.
my_karen   Connemara SeaHorse
19 maja 2011 12:55
Bogdan, serdeczne dzięki za pomysł 🙂

Zawsze bardzo lubiłam ten wątek i dalej nie mogę sie powstrzymac przed zagladaniem - mimo chwilowej bardzo ograniczonej diety matki karmiacej :|
u mnie botwinka  😜
Bogdan, już nie wytrzymałam i kupiłam gotowy sos i do tego piersi z kurczaka. Ale jutro też sama gotuję więc skorzystam z przepisu. Dzięki! :kwiatek:
o mój Boże, botwinka........ aż mi ślinka pociekła 😉
ależ proszę  😀
my dzisiaj będziemy stołować się u chińczyka 🙂
A ja standardowo jak mąż w delegacji żywię się kanapkami z żółtym serem 😉 Ale jak czytam co tam pysznego jecie to aż mi ślinka cieknie. MOże jednak dziś sobie coś ugotuję. Albo i nie 😎
Kami   kasztan z gwiazdką
19 maja 2011 15:26
U mnie botwinka, klasyczny schabowy, młode ziemniaczki z koperkiem i młody szpinak z dużą ilością czosnku  😜
młode ziemniaki, mizeria i mielone
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 maja 2011 16:00
Kami, a jak przygotowujesz ten szpinak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się