Olsztyńscy voltowicze

magdanik Fusiku przyjedź do Słup to się ze mną i z Iszką zabierzesz 😉 Wsiadasz w 8 i jesteś :P
ale ale ja musze byc o 9 najlepiej tam bo moja kolezanka ma jechac LL chyba xd


magdanik to ty jej tam na lekcjach wykładaj teorie a ja bedę ją sprawdzała w praktyce hehe

hahaha okej załatwione xd
ja na towarzyskie wszelakie sie pisze 🙂 jak tylko transport bede miala :P a na kros to juz w ogole meeega  😜 🏇

a do Robsona sie wybieramy, moze nawet bedziemy i w sobote i w niedziele ? 😉 jakis meeting ? 😀
Angeel Ty dalej w marengo z rumakiem stoisz??? no to Ewa szefowa stajni ostatnio byla na zawodach i imprezce...ale Ciebie to nie widzialam???
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
17 lutego 2011 21:08
ZNACIE DOBREGO RYMARZA W OLSZTYNIE?JAK TAK DAJCIE ZNAĆ. 🙇
Angeel Ty dalej w marengo z rumakiem stoisz??? no to Ewa szefowa stajni ostatnio byla na zawodach i imprezce...ale Ciebie to nie widzialam???


tak, ja nadal w Marengo 🙂 ja bylam ostatnio w niedziele od polowy N do konca C. A ze Ewa byla to sie dowiedzialam od niej juz po fakcie :P W ten weekend tez ma byc, my rowniez, ale na impreze to sie raczej lapac nie bedziemy :P
ZNACIE DOBREGO RYMARZA W OLSZTYNIE?JAK TAK DAJCIE ZNAĆ. 🙇

Ty, ciotla, u mnie się kiedyś, gdzieś plątaly numery tel do rymarzy z Olsztyna, ale musiała bym poszukać. Jak znajdę to  Ci podrzucę. Chyba że ktoś mnie wyprzedzi.
dziewczyny, niedaleko mnie oszczeniła się bezdomna suczka 🙁 ma dwa szczeniaki. Czy może byłaby jakaś chętna na szczeniaczka bądź tą suczkę. Teraz biedaki mieszkają pod sterta starych desek, także chciałbym znaleźć im jakieś domy
Tercet - dawaj do ogloszen i do zwierzakow do adopcji. Jak sie nikt nie znajdzie to lepiej bedzie zadzwonic do schroniska, niz zostawic je zupelnie bez dachu nad glowa i jedzenia.
Angeel ja je w najbliższych dniach planuje złapać i zabrać do siebie, chciałam zrobić to już wczoraj ale tylko suczka dała mi się schwytać bo szczeniaki uciekają ale jutro albo pojutrze będę miała osobę do pomocy także mam nadzieję, że je złapiemy. Niestety pieski nie będą mogły u mnie zostać bo mam już 4 swoje także chciałabym je oddać w dobre ręce 😉
kosteczka dobrze słyszałam, że kupiłaś Hektora?  🙂
Cześć Wam jestem tu nowa i też z Olsztyna  🙂
witamy nowa kolezanke  😅
Witaj Koniara983. Opowiedz coś o sobie  😀
kosteczka dobrze słyszałam, że kupiłaś Hektora?  🙂

A no dobrze słyszałaś, jakoś tak przypadkiem mi się go kupiło  😁
To on Hektor ma na imię? Dobrze wiedzieć. 🙂 Ale i tak pewnie jeszcze z miesiąc u Was postoi bo u mnie miejsca mało, a wolne boksy muszę trzymać na klacze, które przyjadą się kryć.

koniara983, witamy!
Ircia   Olsztyn Różnowo
20 lutego 2011 19:47
koniara983  Witamy  :kwiatek: Napisz coś o sobie?


Witam koniare :-)
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
20 lutego 2011 21:22
no właśnie,witamy nową voltowiczke 😅
kosteczka co z tym moim numerem ❓ 🤬
No mam, mam w starym telefonie, ktory mi gdzies mlody wtentegocil. Jak go dorwe to odrazu Ci przesle.
.

Koniara a gdzie trzymasz tą swoją/nieswoją dziką kobyłę?  🏇
.
Koniaro983 a co to za wioska 😉?
.


A to przebywasz też w Olsztynie? Bo w profilu masz Olsztyn wpisany
.
A myślałam, że ja się już nie wliczam do Olsztyńskich... bo za daleko  😁 Chociaż do pewnego profilu na NK "koniarze Olsztyn i najbliższe okolice" już się nie zaliczałam 🙂
koniara983, pokaż jakieś zdjęcia kobyłki 😉 to ta z profilowego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się