Sesja/Studia i t d ;)

kujka   new better life mode: on
31 stycznia 2011 22:59
to co robilam dzis to gowno nie nauka, ale jak sie mozna uczyc z goraczka? jutro o 15 godzina zero, wiec mam nadzieje ze bede w lepszym stanie i przyswoje cos przez kilka godzin przed... bo inaczej po prostu zamiast na odpowiedz pojde do lekarza...
No dobra, kto jeszcze zarywa nockę(kolejnąąąąą 😕 )?? 🤣
ja  😉

pokrzepiona tym, ze na usosie wyskoczylo mi, ze... zdalam egzamin, ktory bylam pewna, ze oblalam  💃
ja zarywam, ale max o 4 ide spać 🙂
zdałam historie!!!!!! 😅 💃 😜
na rownie 3, wiec nie ma szału, z calego roku zdalo 15 osob (w tym trzy 4 sa najwyzszymi ocenami...), dlatego tym bardziej sie ciesze, ze mi sie upieklo

a teraz koniec tej sielanki, bo jutro kolejny gigantyczny egzamin, z profesorem, ktory nienawidzi wszystkich z zasady i uwielbia zmieszac kazdego z blotem
milej nauki i powodzenia wszystkim zdajacym dzisiaj! 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 lutego 2011 10:12
Ja niestety tak jak się spodziewałam - nie zaliczyłam tego egzaminu o którym pisałam 🙁
ja dziś nockę zarywam 🙁  co prawda egzamin w piątek i mam wolne do piątku ale muszę przeczytać książkę i jeszcze się pouczyć.

i nie zaliczyłam egzaminy 🙁 miałam 54 % a trzeba miec 60% zeby zaliczyć 🙁 dupa a nie studia ale damy rade podjełam się trudnej rzeczy (dojscie w połowie grudnia ) i musze dać rade
ratunku! zaliczyłam laborki, i miałam przyjść dzisiaj po wpis ale zaspałam... i tu moje pytanie : czy mogą mnie nie wpuścic jutro na egzamin z tego przedmiotu bez wpisu ? Czy wystarczy sam protokół od prowadzącego laborki?  🙁
a do mnie wielkimi krokami zbliża się egzamin ustny z materiału który jest nie-do-nauczenia się. Nie potrafię się za to zabrać 🙁(
kujka   new better life mode: on
01 lutego 2011 12:38
ja kapituluje. powinnam sie zaczac zbierac na uczelnie ale nie pojade, za slabo sie czuje... z reszta babka jest w jakims 6 miesiacu ciazy albo i lepiej, nie chce jej zarazic :/ naskrobie jej maila mam nadzieje ze zrozumie i pozwoli mi zaliczyc to w innym terminie...
kujka, świetna wymówka! 😀

ZALICZYŁAM dwa koła z genetyki(ufff), w piątek egzamin ustny z Profesorem....Było naprawdę blisko 😲 ale mój dar przekonywania zadziałał, pan dr poratował większą ilością zadań do rozwiązania 😀iabeł: Tak naprawdę mocno mu zawdzięczam to zaliczenie...

Znów dla odmiany 😁 nauka, może i kolejna rozwalona noc...

Dziś nie dałam rady nie spać więc pouczyłam się po czym położyłam na godzinę-dwie, pouczyłam, położyłam na godzinę, pouczyłam....że też tak się w ogóle da 🤔
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 lutego 2011 18:52
Blow
Najważniejsze, że do przodu 😉

Ja dziś 4 z egzaminu z umów handlowych  😅
Jutro sądny dzień i socjologia, której boję się najbardziej. Właściwie nie wiem nawet czemu panikuję, bo uczyłam się więcej niż na niejeden egzamin, więc powinno być dobrze. Może to wina babki, która powiedziała, że jeśli ktoś nie będzie umiał stawia od razu 2 i nie przewiduje więcej poprawek 😵
Trzymajcie za mnie mocno kciuki.

Musi być dobrze, musi być dobrze, musi być dobrze, musi...
Pauli trzymam mocno, nie przejmuj się, socjologia nie jest taka zła 😉 (sama ją studiuję)
A ja dzisiaj otrzymałam kolejne, już trzecie 4 plus do kompletu. Z jednej strony super, a z drugiej nie mam ani pół piątki z egzaminu..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 lutego 2011 19:32
Claudine
Może i sama socjologia nie jest zła, ale babkę mamy tragiczną, no i to jest socjologia organizacji, czyli zupełnie nie moja dziedzina, dla mnie to okrutne pierdoły do niczego niepotrzebne przyszłemu urzędnikowi...
Ale staram się być dobrej myśli 😉
dziewczyny Wasze kciuki sa boskie! z psychoneurobiologii (której nie lubię i której się strasznie bałam) mam 5!😀 bossssko🙂

jutro kolejny egzamin z metodologii - dziwna sprawa, nawet nei wiem z czego się uczyć..:/
geo wykreślna zaliczona!
trzymajcie kciuki za mnie też - jutro algebra!
Breva- co studiujesz? Psychoneurobiologia brzmi bardzo znajomo...
Ja też poproszę o kciuki!! Ciemno widze ten egzamin jutro ..ehh już mi się nie chce powtarzać . Już nie mogę się doczekać aż będzie po !!

Powodzenia jutro wszystkim  🙂
karolina_, psychologie stosowaną😉
ja mam jutro psychologię historyczną a pojutrze psychopatologię. O ile to drugie to fajny przedmiot i przyjemnie się go uczy to na psych. historyczną nie umiem póki co NIC 😵  a poprawa będzie ustna, więc lepiej by było jakbym jutro to zdała(jest pisemny test).
karolina_, psychologie stosowaną😉


a, to ja bardziej z tej biologicznej strony, psychoneurobiologia byla u nas opcja bardziej humanistyczna 😉 Co nie znaczy ze latwa... milion hipotez co do przyczyn deprsji, schizofrenii i innych takich, i w nocy snilam o myszkach biegajacych w pudelkach... takze gratulacje!
karolina_, no u nas to właśnie była ta część biologiczna;P

A ja się chwalę dalej😀 z wczorajszego zdrowia mam 4,5!😀😀😀 nie wierzę😀😀😀
teraz naprawdę biorę się za naukę na metody bo aż głupio by bylo teraz nie zdać takiej pierdoły:P
no to ja już w połowie ,dzisiaj trzy aspekty z rosyjskiego popchnęłam do przody
w tym tyg jeszcze zalka z angielskiego, potem już tylko poprawki literaturoznawstwo i językoznawstwo
na trójach ale do przodu 😀 ( studiuje ktoś z was filologię rosyjską?)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 lutego 2011 11:04
Ufff... najgorsze za mną... wyników jeszcze nie ma, ale jestem dobrej myśli 😉
gratuluje wszytskim co zdali  😅 😅 

ja wczoraj wieczorem/nocy przeczytałam 100 (dokładniej 109) stron lektury z historii wychowania  😜 😜 😜 ale jeszcze 2 dni i musze sie nauczyć
Gillian   four letter word
02 lutego 2011 11:10
Chuda, a udało się z przepisaniem ocen?
Gillian wiesz co jakbym miała lepszą gatke to pewnie by mi przepisała, ale wyszłam na tym na dobre, że nie przepisała. Z egzaminów dostałam 3,5 i 4 a tak to bym miała 3.


właśnie wysłałam zdjęcia na wybory haha i sie okazała, że nie mam żadnego swojego zdjęcia :P
ehh dziewczyny trzymajcie o 15 za mnei kciuki... wczoraj miałam cięzki dzień i w ogóle nie mogłam się skupić, dzisiaj czuje się beznadziejnie, za godzine musze ywjecha cna uczelnie a nie umiem nic.... nie napisze tego, cholera🙁((
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lutego 2011 12:38
Będę trzymać!
bede trzymać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się