Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

Armara... ogier KWPN Atubantos French Buffet xx - Nitabanta po Investment
Łaciata... konie stoja w świętokrzyskim, we Wrocławiu tylko studiuje, więc uciekam stąd jak tlyko moge 🙂
Trzeci ze Świętej Trójcy Lutnik sp
wątek zamknięty
Nie będę oryginalna jak powiem, że jest boski. Ale jest boski  😅
wątek zamknięty
wy tu takie cuda pokazujecie aż mi wstyd że zdjęcia moich brudasków wstawiłam  🤣 😡
wątek zamknięty
pianissima2003.... Wieeelkie dzięki ciesze się że Panowie sie podobają
wątek zamknięty
Podobają? To za mało powiedziane  😍
wątek zamknięty
ola8719.... jejku jakie cuda  😉
wątek zamknięty
Łaciata   Forever in my heart ♥
17 stycznia 2011 22:16
ola8719.... - ten gniadosz mój faworyt 😀 hihi
wątek zamknięty
ola8719...., nie dość że przepiękny gniadosz to i zdjęcie super eleganckie! 🙂
wątek zamknięty
ola8719...., pianissima2003, zachwyciły mnie Wasze zwierzaki! to raz, a dwa - przekapitalne zdjęcia!!!
wątek zamknięty
ola
Przepiękne konie i zdjęcia, ach i och  😍
wątek zamknięty
ehhh a mi już jest tak tęskno, że za chwilę zwariuję🙁 za całą moją gromadką🙁 Ostatni raz widziałam moje zwierzaki 30.12 a ostatni raz spędziłam z nimi więcej czasu (w sensie jakaś jazda, gruntowne czyszczenie, lonżowanie) w listopadzie🙁(( szlag mnie trafiaaaaa! dlatego wspominkowo pare zdjęć z I wypuszczania misiaków w komplecie..

Luzy:


Lorrie (z moim chłopakiem):


i Banderas, który miał gdzieś biegające stado koni, obserwujące stado ludzi... najważniejsza była trawa - jak zwykle😉
wątek zamknięty
Dziekuje dziewczyny za miłe słowa. Jeszcze 2 i znikam
wątek zamknięty
A ja mam takie zdjęcie, ze Skwarkiem przed jazdą 🙂

wątek zamknięty
  ola - obydwa konie - cudo 😍                                                                                                                                                                            quantanamera - Skwarek - swietny 💘
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 stycznia 2011 08:33
ola8719...-ale ciasteczka  😜, az slinka cieknie 😉 Dawaj wiecej fotek.ogromnie milo sie oglada takie obrazki.
condina-dziekuje  :kwiatek: Ty nam tu takie maszynki pokazujesz, ze tylko zazdrosc bierze  😉
pianissima2003-poczatki jak to z mlodym czupurnym, byly wesole
breva-jak tam rudziszonki?jezdzisz juz na nich?


jakos lubie ta fotke 🙂

wątek zamknięty
milusia, ale fajna dera🙂 ehh na moich rudzinach jeszcze nie jeżdżę🙁 tzn I jazdy z obiema mam zaliczone, mniej więcej wiem z którą jak mam pracować, ale niestety jak się u nas zepsują warunki na "ujeżdżalni" to są straszne do wiosny🙁 a druga sprawa, że najpierw wyjechałam do USA na 2 tygodnie, a później pojechałam do Krakowa walczyć z zaliczeniami i tak siedzę od sylwestra🙁 w ten weekend chyba się wybiorę chociaż na chwilę, bo strasznie się stęskniłam, a później zjadę znowu w połowie lutego🙁 ehh! byle do wiosny! także klaczki na razie mają wolne - mają jeść, rosnąć i szykować się na ciężką pracę🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 stycznia 2011 11:52
Breva-co sie odwlecze to nie uciecze 😉 Trzymam kciuki za wasza wspolprace i bede wyczekiwac fotek z postepow 🙂
wątek zamknięty
milusia bardzo podoba mi się twój rudzielec, jakie ma pochodzenie?
wątek zamknięty
ponieważ internet ze mną dzisiaj nie chce współpracować i zacina mi się komputer to przesyłam link do zdjęć mojego cudaka na facebooku. 🙂 jeżeli komuś się będzie chciało przejrzeć to proszę bardzo .
Pokemon - 7letni holsztyn, po ojcu Paramount, matce Classic.
http://www.facebook.com/album.php?id=1258715351&aid=2003211
wątek zamknięty
Zapomniałam, że mam jeszcze zdjęcia z zimy ale niestety mniej profesionalne 😉 Przepraszam, że poucinałam swoją głowie przy zdjęciach Metrusa, ale miałam pod kaskiem czape i niefajnie to wyglądało...
wątek zamknięty
pianissima2003
Metrus taki ciężki w pysku, że zawsze munsztuk albo czarna?
wątek zamknięty
Epikea Oczywiscie, ze nie. Tylko nie wiem dlaczego ale zawsze tak wychodzi ze jak mam czarna to jest fotograf 😉 munsztuk wkladam raz na jakis czas a czarna na poczatek a pozniej zdejmuje.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 stycznia 2011 16:33
Chaff-bardzo mi miło dziekuje. Rudy jest od Zwiewka x/sl(po Modern xx) po Chef Supreme xx
wątek zamknięty
Milusia a ile twoj Rudy ma lat?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Elagladecka - co to za stajnia na tych zdjęciach z lata ? Fajny koniur 😉
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
18 stycznia 2011 19:28
[b]Breva[/b - jesli myslisz, ze 3 fotki wystarcza to sie mylisz! wiecej wiecej!!
wątek zamknięty
Elagladecka - co to za stajnia na tych zdjęciach z lata ? Fajny koniur 😉


oprócz zdjęć z zawodów to są tam 3 stajnie - szumawa, stajniasiekierki i pensjonat u Klary Kostrzewy.
wydaje mi się, że chodzi Ci o Szumawę bo te zdjęcia wyglądają "najcieplej" 🙂
i dziękuję bardzo 😉
wątek zamknięty
Manta, nie chcę wrzucać staroci😉 ale w weekend może będę miała aktualne😀😀😀 a Ty mnie nie opieprzaj tylko wrzucaj Basiową! strasznie mi się podoba jej ostatnia zmiana🙂 służy jej Twoja opieka🙂
wątek zamknięty
pol-piekny rudziszon 💘 To ten po Chef Supreme?
Jesli tak to braciszek pozdrawia 😉


Milusia dziekujemy bardzo! Tak to właśnie ten po Chef Supreme. Gdzieś juz wcześniej właśnie wyczytałam że twój Zwiastun po Chef'ie jest i mam nadzieje że mój też za jakiś czas takim pięknym mięśniakiem jak twój rudziak będzie. Zwiastun jest obłędny!!  😜
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 stycznia 2011 13:12
pianissima-Zwiastun 8 marca skończy 7 lat
pol-och twojemu to już nic nie brakuje 🙂 Wstawiaj często zdjęcia, chętnie was po podglądam 😉
ja żałuję tylko(tak troszkę), że mój rudy nie ma tak z 5cm więcej
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.