Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

Kojarzysz mi się z takimi modelkami z L.A 😉
madzixx rozważna i romantyczna  😁
Frania, kojarzy mi się z Niania Frania z tvn'u 😀
Znowu w zabawie trafiłam na emade , którą wyobrażam sobie jako bardzo wybuchową i energiczną osobę  😉
salto piccolo, wino, muzyka i śpiew (:
naciol niezbyt mądra, brzydka i nie umie jeździć  😀iabeł:
yesad   Blondynka z mózgiem (:
10 stycznia 2011 21:44
wysoka, za chuda, piegi, lubiąca czytac. nie lubiąca zwierząt (oprócz konisi :lol🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
11 stycznia 2011 14:25
yesad, cicha, zamknięta 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 stycznia 2011 14:44
xequus żywiołowa, optymistyczna, praktyczna z dystansem do siebie 🙂
mroczne zamknięte w sobie dziewczę przesiadujące w pokoju pomalowanym na czarno i wzdychające do plakatu na którym widnieje Ville Valo 😀
MissTake, Kojarzy mi się z 20-300 latką... Podobną do Betsy Boop
Duże piersi, krótkie brązowe włosy Niską szczupłą i zadziorną 🙂
szalonakobyła średniego wzrostu, szczupła, brązowe włosy do ramion, dżinsy i sweterek w paski (nie wiem czemu, ale żółto-szary), uśmiechnięta, ale jak nick wskazuje, czasem trochę szalona.
Duże, niebieskie oczy i wielki uśmiech.

coś z tego się zgadza? 😀
mybay, prawie wszystko 🙂
Oprócz sweterka. Chdzę tylko i wyłącznie w t-shirtach i bluzach 🙂 Dotego jeansy i trampki. A oczy szare 😉
Ty kojarzysz mi się z około 16-20 latką Z nogami po same niebo. Z głową w chmurach. Wielkim bananem na twarzy w żóltej koszulce. Myśle że lubisz zakupki. Anky i Eskadron.
szalonakobyła szalona , szczupła, uśmiechnięta, ambitna i dojrzała
tajfunowaa, Niska, szczuplutka, króciutkie rude włosy. Szybka, odważna wszędzie jej pełno.
szalonakobyła jeśli chodzi o tajfunowąą(jak to odmienić?) to trafiłaś tylko w ostatnie co prawda w wakacje była lekko ruda 😅
Uważam że jesteś osobą szybko myślącą i nie łatwo jest cie przekonać do zmiany zdania
diołem, inteligentna oczytana. Z własnym nieodwracalnym poglądem na świat. Spokojna, opanowana bujająca w obłokach. Mająca swoje zdanie o wszystkich i o wszystkim, ale skryta. Wysoka szczuplutka blondyneczka z błękitnymi oczkami i w wiecznie rozwiązanych trampkach.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2011 22:07
szalonakobyła, taka baba z piekła rodem 😉
Jara zawsze wie czego chce
new.day, wysoka, biegająca w spódnicach do kostek. CZęsto zmieniająca poglądy. Szybka wszędzie jej pełno 🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 stycznia 2011 17:46
szalonakobyła, po prostu szalona 😉, ale zarazem pełna kobiecości 🙂
xequus, niestety wiem jak wyglądasz naprawdę.
Ale wyobrażałam sobię szczupluteńską 20latkę zabieganą. Z burzą czarnych loków do pasa 🙂
szalonakobyła, ja sobie Ciebie wyobrażam (wbrew nickowi) jako spokojną blondynkę z loczkami i w garsonce 🙂
naciol, spokojna, romantyczka. Taka co "kredki kolorami układa"
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
13 stycznia 2011 18:32
szalonakobyła, szalona, wesoła i zabiegana dusza towarzystwa 😉
olciiik, wysoka blondyna! Nie wiem skąd ale jeżdżąca west.
Szalonakobyła blondynka z błękitnymi oczami i prostą grzywką, gaduła, której wszędzie pełno 🙂
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
13 stycznia 2011 20:33
Frania, szczupła, ruda, kojarzysz mi się z Pippi Langstrumpf 😁
olcik przy kości, ciemne włosy, uśmiechnięta

dziewczyny ja wam dam  🤬 najpierw się dowiaduje że mam piegi a potem że jestem ruda  😂
ma dośc nowoczesne imię, ale woli takie 'swojskie' starodawne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się