NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Niższa o jakieś 30 zł. No ale właśnie ważne, że dostałam COŚ  💃
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
25 grudnia 2010 23:35
ostrzegam wszystkich przed transakcjami sprzedazy z elen. od dwoch miesiecy czekam na pieniadze za ochraniacze 23 pazdziernika miala przelac 200zl mi na konto na poczcie i tego dnia wyslalam jej ochraniacze po dzis dzien nie mam kasy a od 12 grudnia elen sie nie odzywa wogule ostatnia wiadomosc napisala ze to wina poczty i zebym byla cierpliwa!!!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 grudnia 2010 08:02
Mi też elen miała przelać pieniądze i ani po nich widu. Na szczęście ja nic jej nie wysłałam.
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
26 grudnia 2010 16:24
no coz z kazdym zazwyczaj tak postepuje  laska nie daje znaku zycia wiec jutro zglaszam sprawe na policje chyba ze sie odezwie w co bardzo watpie
pędzący wicher, na policję ?? Niska szkodliwość czynu niestety. Raczej nie licz, że się tym zajmą.
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
26 grudnia 2010 19:27
a jak twoim zdaniem inaczej mam odzyskac pieniadze skoro laska nie daje znaku zycia na revolte sie loguje tylko na moje wiadomosci nie raczy odpisac?? jechac specjalnie pod bialystok?
pędzący wicher, szczerze ? Jeśli ona nagle nie zgodzi się oddać pieniędzy to ich nie odzyskasz.
Nie wściekaj się, bo takie są niestety fakty. Wykazałaś się sporą naiwnością, a kwota jest dla organów państwowych po prostu znikoma. Mniejsza niż koszty ewentualnego działania. Także nie licz, że ktoś się tym zajmie.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 grudnia 2010 20:40
pędzący wicher, niech cię to nauczy, że się nie wysyła, zanim zobaczysz kasę na koncie. 😎
Możesz poszukać jakiś jej znajomych 😉 Może ktoś na forum ją zna?? Trzyma konia w tej samej stajni?? poszukaj na NK czy facebooku jej lub jej rodzinę/znajomych. Bądź mega upierdliwa, trochę ją postrasz. Jeśli to jakiś dzieciak to takie poinformowanie znajomych, rodziny powinno ją nawrócić.
xxagaxx Ona ma dziecko, więc raczej dzieckiem nie jest    😉
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
26 grudnia 2010 21:56
juz napisalam ze jesli do poniedzialku czyli do jutra inaczej sprawe zalatwie, dla mnie jest dzieciakiem bo majac 20 lat zachowuje sie jak szczeniak to ze ma dziecko nie swiadczy o jej doroslosci jeszcze. i nie piszcie ze jestem naiwna jak wymieniasz sie towarem to jak to robisz wysylasz pierwszy/ a czy czekasz az dostaniesz i wysylasz swoj? rownie dobrze druga osoba moze ci powiedziec zze tez nie wysle bo ci nie wierzy. laska raz wyslala kase ktora do niej wrocila bo okazalo sie ze konto jest zamkniete przez bank (o czym bank nie poinformowal) miala wyslac drugi raz na drugie konto i do tej pory nic to bylo w pazdzierniku jest koniec grudnia
Po pierwsze towar wysyła się po zaksięgowaniu kwoty.
Po drugie, ewentualnych wymian rzecz za rzecz nigdy nie dokonuje się z zupełnie nieznanymi użytkownikami.
Jeśli nie postępujesz zgodnie z tymi zasadami to ryzykujesz. Niestety jest to dość naiwne postępowanie.
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 15:50
klami potrafisz czytac? napisalam ze wyslala pieniadze raz dostalam potwierdzenie przelewu wiec dlaczego mialam nie wyslac? po 7 dniach pieniadze do niej wrocily  bo konto bylo nieaktualne napisala ze wysle drugi raz ale tego nie zrobila! btw wymienilam sie z osoba ktorej nie znam dostalam paczke przed dzien wigilii jutro wysylam moja. rownie dobrze mogla byc ta sama sytuacja lub ona mogla powiedziec ze to ja mam wyslac pierwsza. naucz sie czytac i dopiero sie wypowiadaj dobrze?
Potwierdzenie przelewu to kazdy moze sobie zrobic w photoshopie i wysłać, chyba paczke wysyła sie jak ZNAJDA SIE PIENIADZE NA KONCIE.
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 16:29
niue no prosze was przeciez ona sprzedaje i kupuje od innych ludzi
Nauczysz sie i dobrze;]
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 20:05
dobrze? o co ci chodzi? jesteś aż takim pesymistą? to każdego mam podejrzewac o drukowanie przelewow robionych w photoshopie??? jesteś niepoważny
Wystarczy poczekać aż przelew BĘDZIE na Twoim koncie,
ale skoro lubisz robić ludziom prezenty,
to rób tak dalej, tylko nie mów tego głosno, bo znów Cię ktoś oszuka...  😵
Cariotka   płomienna pasja
27 grudnia 2010 20:10
często kupuje lub sprzedaje rzeczy na volcie🙂 i zawsze wysyłam kiedy dostane pieniądze na konto🙂 a jak się z kimś zamieniam to robię to na własne ryzyko🙂
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 20:16
nie robie ludziom prezentow. skoro elen jest na forum dluzej ode mnie i sprzedaje oraz kupuje od innych potraktowalam ja jak powazna osobe to zle?
pędzący wicher, hehe. Nie rzucaj się tak, bo to Ty tutaj zrobiłaś sporą gafę i teraz nie bardzo masz jak z niej wybrnąć. To powinno czegoś nauczyć.
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 20:24
powiedzialam ci juz zebys nauczyla sie czytac jesli tego nie potrafisz wroc do szkoly
ale suma sumarum to Ty straciłas 200zł a nie Klami  😂  🙄 🙄 🙄 zdaje się, że jesteś tego typu osobą, która potknie się o własną głupotę a jej nie zauważy
pędzący wicher, cóż, przykro mi, że nie pewnych kwestii nie chcesz zauważyć. Nie bój się, nie robisz na mnie żadnego wrażenia nieudolnymi impertynencjami. To Ty jesteś stratna, nie ja. I to Ty możesz jedynie liczyć na to, że dziewczyna jednak zdecyduje się wysłać Ci kasę.
jezu a tu wam odbiło czy co?? Dziewczyna straciła kasę, zaufa nie pierwsza nie ostatnia zapewne bo większość transakcji odbywa się na zasadzie zaufanie i to generalnie jednostronnego.
A wy po niej jedziecie jak nie powiem co...  😵 😵
aga, ale zobacz czemu się po niej jedzie, bo się rzuca na wszystkich od pierwszego postu jakbyśmy to my wszyscy byli winni tego, że straciła kasę.
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 20:34
potknęłam się o własną głupotę i to widzę za każdym razem jak coś będę sprzedawać mam śledzić kupującego przez abw czy aby jest uczciwy i nie podrabia dowodu wpłaty czy też nie ma czegoś innego za uszami? elen ma bardzo dobrą opinię jako sprzedająca i kupująca nikt nie narzekał więc dlaczego miałąm podejrzewać żę potwierdzenie jest załóżmy nieprawdziwe poza tym pisałam juz że kasa do niej wróciła bo był numer konta zły a pieniądze wpłacała na poczcie i miała je wysłać drugi raz na drugie konto czego do dziś nie zrobiła lubicie kopać leżącego? mam świadomość tego co zrobiłam ale do cholery nie miałam podstaw by nie wysyłać towaru otrzymując potwierdzenie wpłaty! klami to nie impertynencja po prostu chyba nie czytasz wszystkiego co piszę, poza tym nie rzucam się i nie obwiniam kogoś tu za mój problem, tylko do diabła po to jest ten wątek żeby o tym pisać. po prostu wiem że zrobiłam głupstwo, następnym razem nic nie wyśle póki nie dostane wpłaty na konto, ale twoje próby ,,jeżdżenia " po mnie są śmieszne. piszę że ktoś jest nieuczciwy by ktoś kolejny po prostu nie zaufał jak ja. nie musisz powtarzać po raz wtóry że jestem naiwna. poza tym powtarzam  po raz kolejny że otrzymałam potwierdzenie wpłaty uważasz że było fałszywe?
Wicherek, na początku wszyscy Ci normalnie odpowiadali, więc daruj sobie zgrywanie się na biedną-pokrzywdzoną. Nie musisz śledzić, wystarczy poczekać az kasa wpłynie. Następnym razem będziesz wiedziała- bez wymówek jakichkolwiek.
Poza tym, tak wszystkich do szkoły wysyłasz, a w swoich wiadomościach nie stosujesz podstawowych zasad interpunkcji.  🙄
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
27 grudnia 2010 20:46
nikogo nie zgrywam. załatwię sobie sama swój problem i nikogo więcej już nie ostrzegę skoro ostrzegać kogoś by usłyszeć że jest się głupim i naiwnym i zostać wyśmianym to jedyne co potraficie. co do interpunkcji wiele osób jej nie stosuje
dajcie wicherkowi spokoj
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się