Howrse gra :)

jak to? skąd wiesz?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2010 16:01
kurechii, Z forum, poczta pantoflowa na howrse (pw) czy obwieszczenia oficjalne na angielskim x czas temu.
wątek zamknięty
juz patrze

edit: o kurcze 😀 to faza 😀 wezme se lusitano jak na niego uzbieram do jutra, punkty, zestaw posejdona i w ogole  🙄
wątek zamknięty
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
24 grudnia 2010 16:18
Notarialna - nie gram na angielskim, dzięki za info  🙇

la.chevaux - tez mnie to troche pocieszyło, ze wysle po kilka rzeczy jeśli nie uzbieram na lusitano.. brak mi 3 renów...
wątek zamknięty
mi do lusitano brakuje 7..
wątek zamknięty
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
24 grudnia 2010 16:21
no mi 6, ale licze juz, ze mi sie skapnie 3 jutro za zawody. ;d
wątek zamknięty
może jutro w kalendarzu jeszcze dadza..
wątek zamknięty
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
24 grudnia 2010 16:24
tylko to nas uratuje;d
wątek zamknięty
noo..
pomógłby mi ktoś znów przezucić róg na moje drugie konto? 😡
wątek zamknięty
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
24 grudnia 2010 16:27
jaa ! dawaj na login: olx  😉

edit: literówka..
wątek zamknięty
z konta chevaux2 przeslę Ci RO i prosiłabym na konto: chevaux 😉 zaproszenia wysylam.

kurcze nie chce ise wysłac ;/

aa...mam juz limit na rzeczy z cr;/
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2010 16:35
la.chevaux, Wiesz, że tworzenie takich kont jak ty tworzysz jest najprostszą drogą do zlokalizowania lewych kont? Jeśli masz inną nazwę konta tym samym ip to mogą to potraktować jako konto brata/ siotry. Nawet jeśli go nie masz. 😉
Radziłabym uważać z podobnymi nazwami, bo po prostu jest większe prawdopodobieństwo skasowania bez uprzedzenia w razie wykrycia oszustwa.
wątek zamknięty
wiem, wiem, ja to konto właśnie kasuję i dlatego ten róg chcę przesłać .
wątek zamknięty
Na ang. potrzebuję Philosopher's Stone , Aphrodite's Tears , Atalante Pack , ew. Water of Youth

Mam dużo rzeczy z BM , ekwipunku .
Mam też konto na polskim . ;]
wątek zamknięty
W sumie, to mają trochę przechlapane, bo każdy może powiedzieć, że z danego komputera korzysta z bratem/siostrą, stąd te dwa konta... 😁
wątek zamknięty
udało mi się wyhodować jednorożca! 😀
wątek zamknięty
la.chevaux ooo brawo (-: które to zadanie?

PS. mam na wymianę:
Czarna Orchidea x1
Złote Ostrogi x1
Puszka Pandory x1

[edit] słuchajcie, czy to jest tak, że jeżeli np. mam 200 reniferów, to znajdzie lusitano ORAZ inne przedmioty które wymagają minimum ileś reniferów, np. 50 lub 100? czy tylko jedną rzecz znajdzie?
wątek zamknięty
No właśnie . Pożyczy ktoś klacz jednorożca na ang ? Np. za coś z BM 😉
wątek zamknięty
caira, jeszcze za diament. jabłko wisisz mi zł. ostrogi ^^
MsCarmen, podejrzewam że tylko lusi, ale on jest za 180 ;]
wątek zamknięty
Dziewczyny 🙂

- - Jak działają wyprawy? - -
Na stronie wypraw znajdziesz wszystkie prezenty, jakie renifery mogą przynieść.
Po wskazaniu na dany prezent dowiesz się, ile reniferów i czasu potrzeba na jego przyniesienie. Jeśli masz dość reniferów, możesz wysłać je po konkretny prezent. Renifery znikną na podany czas i powrócą z prezentem.


- - Czy renifery zostają na Biegunie,czy wracają znów do mnie? - -
Po upłynięciu czasu, jaki jest potrzebny na podróż, renifery wracają do właściciela. Przecież muszą przynieść Ci prezent! Po powrocie możesz wysłać je znów, one uwielbiają podróżować


- - Wysłałem renifery po prezent, ale jeszcze kilka mi zostało. Czy mogę je wysłać po coś innego, zanim tamte powrócą? - -
Oczywiście, możesz wysłać renifery po kilka rzeczy na raz. Każda grupa reniferów wróci po czasie odpowiednim dla danego prezentu. Np. Kiedy cześć reniferów będzie wieźć Snow'a, inne mogą podróżować po punkty dorastania. Wszystko zależy od tego, jak wiele masz reniferów.


- - Kiedy można wysłać renifery po raz ostatni? - -
Renifery mogą wyruszyć najpóźniej 31-go grudnia 2010 roku, do godziny 23:59. Po tym czasie Biegun Północny zamyka swoje magazyny!


- - Jak mogę sprawdzić ile reniferów mi zostało? - -
Licznik reniferów jest po prawej stronie, na górze strony wypraw. Możesz to również sprawdzić w Sklepie, w zakładce Różne.


- - Zapomniałem, kiedy wysłałem renifery... Skąd mam wiedzieć, kiedy powrócą? - -
Listę rzeczy, po które już wyruszyły renifery oraz czas, jaki pozostał zanim powrócą znajdziesz po prawej na stronie wypraw.


Mam nadzieję, że renifery przyniosą Wam wiele wspaniałych prezentów!
Ow
wątek zamknięty
Kurcze, czyli jak masz dużo renów, to możesz dostać parę Mgieł, Snowów i Lusitano! Kurde, głupia jestem. Nie nastawiałam się do Lusitano, a brakuje mi ok. 30 renów. Jakbym popolowała na nie z tydzień to bym miała!
wątek zamknięty
kucyk gdzieś to znalazła? 👀
wątek zamknięty
to jest na forum strony howrse ;-) a zadanie z jednorożcem ma nr. 69.
wątek zamknięty
Mojej siostrze 31 brakuje do lusi, a mi 19 v.v
wątek zamknięty
O to super, że można parę rzeczy. Jak nie dostanę mgły to większość wyśle po punkty dorastania.  😁
wątek zamknięty
MsCarmen, dokładnie, znalazłam na forum :kwiatek:
wątek zamknięty
mi do lusitano brakuje 7 bo mam 173 reny..
wątek zamknięty
Shaver, podaj nick to Ci wyślę. 😉
wątek zamknięty
Na Shaver ^^
wątek zamknięty
Shaver, akceptuj zapro.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.