Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 grudnia 2010 15:28
Moje zostały wysłane w zeszły wtorek i dalej nikt nie "zameldował", że dotarły. Jak mam być szczera to się niestety obawiam o to co się z nimi stało.  🙄
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 grudnia 2010 15:54
Mraulin dziękuję 😀 własnie dostałam kartkę od Ciebie 😀 Patent z czekoladowym mikołajem wymiata 😀 :kwiatek: 😅
karesowa   Rude jest piękne!
20 grudnia 2010 17:42
A ja dostałam dziś trzecią już karteczkę od Kucyk... dziękuje bardzo za śliczne życzonka. W wolnej chwili cyknę fotki wszystkich i się pochwalę.
Cariotka   płomienna pasja
20 grudnia 2010 17:49
hehe ja wysłałam 5 kartek tydzień temu🙂 Narazie tylko Mraulin napisała że dostała🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 grudnia 2010 18:44
Moje zostały wysłane w zeszły wtorek i dalej nikt nie "zameldował", że dotarły. Jak mam być szczera to się niestety obawiam o to co się z nimi stało.  🙄


Martva   ja dzisiaj dostałam kartke od Ciebie, która była ostatnia na któą czekałam 3 :kwiatek:
dziekuje naprawde dziewczyny kartki sliczne, jutro wstawie fotki :kwiatek:

Martva Tobie chciałam podziękować szczególnie bo życzenia mocno od serduszka i osobiste, aż mi sie w serduszku cieplutko zrobiło ogromne dzieki, kochana jesteś :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 grudnia 2010 18:58
Zairka-nawet nie wiesz jak się cieszę, że karteczka dotarła! A życzenia? No cóż, samo się napisało w sumie 😉, nie miałam najmniejszego kłopotu z tym czego chciałam Tobie życzyć, bardzo mi miło, że trafiłam!
LatentPony   Pretty Little Pony :)
20 grudnia 2010 20:07
Do mnie na razie dotarła tylko jedna kartka (od Żabeczki17), a moje jeszcze żadne do nikogo nie dotarły. Mam nadzieję, że poczta polska będzie się szybko uwijała przed świętami 🙂
[quote author=ita link=topic=36895.msg816186#msg816186 date=1292848474]
Zairka, Twoja kartka dzisiaj dotarła do mnie jako pierwsza,
dzięki, cudowna jest!

Nawet nie wiesz jak sie ciesze 🏇 wysłana w piatek ale priorytetem 😁

edit: widze że jednak 1 cekinek odpadł 👿 kurcze a tak sie starałam całe ręce poklejone miałam od robienia karteczek  😁
[/quote]

rany Zairka ona wygląda jak zakupiona, 👍 to podwójne dzięki!
no i za naklejki z końmi, są idealnych rozmiarów, więc swoje mini bombki pooblepiam tymi konikami!
:kwiatek:
Hanoverka- a do Ciebie doszły nasze życzenia? Wysyłałam w tym samym czasie trzy kartki, dwie doszły  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
20 grudnia 2010 20:42
aaaa, już się nie mogę doczekać aż dojdzie moje 10 kartek (nie tylko voltowe) 🙂🙂🙂
dzisiaj dotarła do mnie kartka od Lotnaa (nie wiem jak odmienić  :icon_redface🙂

bardzo dziękuję, życzenia przepiękne!  :kwiatek:
Dostałam trzecią kartkę od olciiik i wow 😀 muszę zrobić zdjęcie jak tylko aparat odzyskam, bo patent jest świetny! dziękuję ślicznie  :kwiatek:

No i cieszę się, że wszystkie moje kartki już dotarły i się spodobały. 😉
Ja także dostałam dziś kartkę od Olciiik i bardzo mi się spodobał ten aniołek. Po prostu się zakochałam  😍. Dziękuję  :kwiatek:.
A ja wczoraj dostałam dwie karteczki  💃
Od Design i Baffinki - Dziewczyny, bardzo, bardzo Wam dziękuję, karteczki są po prostu przepiękne!  :kwiatek:
Baffinka - Zdjęcie jest po prostu mistrzowskie!  😍
Design - Karteczka jest piękna!  👍 Hmm.. Bon?  👀
Dostałam kolejną kartkę, tym razem od Cariotki- dziękuję za życzenia i wzajemnie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2010 11:45
Według moich wyliczeń tylko jedna osoba kartki jeszcze nie dostała :>
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

21 grudnia 2010 13:07
A ja dziękuję Mraulin za kartkę- Choć pierniczek troszkę się pokruszył po drodze, to był bardzo dobry. Chłopaki w pracy mi go wyżerali.
Dostałam również świetną kartkę od chmury.
Dzięki dziewczyny!!!
Moje jakoś jeszcze nie dotarły do nikogo =(

czyzbys znow sie wybierala do stolycy Strzyga 😎 ?? dotarla pierwsza 😀 🙂! dziekuje Ci bardzo :kwiatek:
Do mnie dzisiaj dotarły dwie urocze kartko-niespodzianki
od Ninevet-zdjecie 1: wybacz przekręcenie
i od Chess-zdjecie 2

Obie cudowne! Dzięki dziewczęta.




a do mnie doszła kartka od Bee śliczna !  :kwiatek: :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2010 14:41
Cieszę się, że dotarła już sie zaczynałam martwić  :kwiatek:

Edit: zmniejsz zdjęcia 😉

Edit 2:  "NinEvet" 😉
do mnie doszła dziś kartka do Siss - dziękuję bardzo, jest prześliczna i aniołek również uroczy  :kwiatek:
zdjęcia wstawię jak juz będę miała wszystkie trzy
dostałam przesliczna delikatna kartke od Klaudii ,ale mysle ze to nie jej nick ,i jestem ciekawa jaki re-voltowicz wysłal mi 3 kartke

Swoja droga dopiero jedna moja kartka dotarła do swojego adresata, mam nadzieje ze dotrą,bo sie martwic zaczynam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 grudnia 2010 15:51
mery, Na wiosnę 😀 To dobrze, że dotarła =)
Według moich wyliczeń tylko jedna osoba kartki jeszcze nie dostała :>

Doszła, doszła! Już dawno  😡 Nie pisałam, bo chciałam wstawić od razu zdjęcie, ale za bardzo zalatana jestem. Jest boska, pachnąca, a laseczkę już dawno zjadłam  😡 Dziękuję!  :kwiatek:
Dostałam karteczkę od Hiji z pięknymi życzeniami - dziękuję pięknie!
właśnie otworzyłam kartkę od Zairki. jest niesamowita, musiałaś włożyć w nią mnóstwo pracy, bardzo dziękuję  :kwiatek:

takim sposobem wszystkie moje kartki doszły do adresatów, wszystkie otrzymałam i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim:

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2010 16:55
[quote author=JARA link=topic=36895.msg817676#msg817676 date=1292931911]
Według moich wyliczeń tylko jedna osoba kartki jeszcze nie dostała :>

Doszła, doszła! Już dawno  😡 Nie pisałam, bo chciałam wstawić od razu zdjęcie, ale za bardzo zalatana jestem. Jest boska, pachnąca, a laseczkę już dawno zjadłam  😡 Dziękuję!  :kwiatek:
[/quote]

Hahaha widzę, że poczułaś się wywołana do tablicy 🙂 Cieszę się, że wszystkie 5 doszło bez problemu.
Mia - dziękuję za karteczkę i śliczne życzenia  :kwiatek:

Czy ktoś dostał moje kartki, bo zaczynam się martwić wysłałam w tamten poniedziałek  🙁
do mnie doszła Zairkowa  😅
dziękuję bardzo  :kwiatek:

mam już wszystkie, na dniach wstawię fotki (;

emade, rico - takie rzeczy czyta się jeszcze milej niż otwiera kartki  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się