Poszukiwany/poszukiwana

Zna ktoś Zefira, s.p ,4 lata, piękny kasztan  , ojciec Denar.
[quote author=bera7 link=topic=472.msg525325#msg525325 date=1269110632]

CESTUS wlkp ogier ur 1995r od Cytadela po Skaleń
Ciemno gniady, 172cm

Cześć, Cestus jest mój od dwóch lat. stoi obecnie w Obrębie, powiat Wołomin.
Albi.
wał. rasy Trakenskiej. skarogniady .. ok.170 w kłębie. Brak umaszczenia nóg.
od Atlanta xo. po (?)

Prawdopodobnie w Ośr. jeźdz. DAKAR..

Enir wał. ur. w 2000r. rasy SP


Hesperia. klacz
poszukuję ciemno gniadego ogiera CZAD sp po Dido, od Czastoria po Saturn ur. 07-11-1986r.
doszły mnie słuchy, że stoi gdzieś pod Poznaniem, ale nie wiem czy to prawda
może ktoś z Was coś wie...
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 października 2010 20:20
belle - chodzi Ci o Czada hodowli SK Nowielice? Jakoś w czerwcu widziałam go na pokazie w Młodzikowie, całkiem fajnie wyglądał. Chyba mam nawet jakieś jego foto. Postaram się poszukać. Nie pamiętam teraz u kogo stoi, ale też mogę się dowiedzieć.
Poszukuję:

Łajza, klacz, 7-8 lat, jasnogniada, rasa wielkopolska, 170 cm., niestety nie pamiętam rodziców. Bardzo fajnie chodziła pod siodłem, ma bardzo miękkie chody. Chce się tylko dowiedzieć, czy wszystko z nią okej i gdzie stoi.
Czad ostatnie dwa lata stał w okolicach Kaźmierza pod Poznaniem, chyba w stajni Wadera
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 października 2010 20:32
Wystawcą w Młodzikowie na Krajowym Czempionacie sp było Stado Ogierów Sieraków.
ogurek  dzięki  :kwiatek:
dostałam już na PW info o Czadzie  🙂

Horciakowa - tak chodzi o tego nowielickiego, już mam namiary
ale wszystkim dziękuję za szybką reakcję  🙂
jeszcze raz pytam, bo zniknęło  w czeluściach forum bez odpowiedzi:
Może ktoś wie gdzie jest, jak się ma gniada klacz capitta, m: Citta, o: Campari M., ur. 2003 bodajże, klacz z charakterem 😉
Będę wdzięczna za wszelkie info 🙂 chętnie kontakt na pw do nowego właściciela 😉


Uploaded with ImageShack.us
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
23 października 2010 01:06
jakiś czas temu dałam ogłoszenie, że szukam konia - Pongo - siwy wałaszek.

dzięki wsparciu od paru forumowiczek i pewnej dziewczynie z photobloga udało mi się go odnaleźć!!!
dziękuje Wam bardzo za pomoc!
jestem obecnie chyba najszczęśliwszą osobą na świecie!

już go nawet odwiedziłam, wygląda super, obecna właścicielka startuje w zawodach. koń ma dobre warunki i jest kochany 🙂

wstawiam też zdjęcie z Naszego spotkania.

Czy ktoś widział 2 koniki polskie.
Zmieniły stajnie 2 dni temu.
2 wałachy
Iwan & Idol
Matka Iwa
Ojciec Medal
ur. 22.06.2004
oraz 29.04.2003
Jeden grubszy ma malutka gwiazdke na głowie.
Startowały w skokach.
Miały irokezy.

Jeden ma rane na klacie.

koniara788 z tego co wiem, to Łajze kupila jakas dziewczyna po pobycie w skrecie. wlascicielka pensjonatu w ktorym Łajza stala(i jej zrebak wczesniej tez tam stal)  mowila ze Łajza nie mogla lepiej trafic i ze bardzo sie cieszą ze do tej dziewczyny trafila  😀. ale nic wiecej nie wiem.
[quote author=bera7 link=topic=472.msg525325#msg525325 date=1269110632]

CESTUS wlkp ogier ur 1995r od Cytadela po Skaleń
Ciemno gniady, 172cm

Cześć, Cestus jest mój od dwóch lat. stoi obecnie w Obrębie, powiat Wołomin.


Super. Możesz wstawić jego obecne zdjęcia? Ja pamiętam go 4-latkiem.
KALAFIOR wiem, że Łajza stała w Skręcie. 😉 Dzięki chociaż za takie informacje. Skoro jej właścicielka tak mówi... To cóż, muszę jej uwierzyć. Jednak nadal proszę o JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI o tej klaczy. 🙂
Wie ktoś może co dzieje się gniadym wałachem: HENEX SZAL PKSP (SZUAN-MIGRENA po MARKIZ) urodzony w 1995  roku?
Będę wdzięczna za informacje a jeszcze bardziej za zdjęcia 🙂
Szal startuje pod juniorem - Marcinem Kuczmarskim. Widziałam tę  parę na MPJ w Warce w tym roku.  Koń się starał a jeździec wyglądał jakby nie ogarniał chwilami.

w tej chwili mam tylko takie zdjęcie, jak się przypomnisz w weekend to dorzucę jakieś mniej spzitalne 😉
Wie ktoś coś może na temat Klaczki od Czarodziejki<Cyganka-Galapagos>, maść gniada. Klaczka powinna mieć teraz ok.6 lat ma na imie Czarka nazywaliśmy ją Calineczka zajmowałam się nią jako źrebakiem jak stała jeszcze na bródnie wraz z mamą. Sprzedano ją i nie wiem co z nią się dzieje. Jestem ciekawa jak teraz wygląda
Nadal poszukuje koni:

Mandarynka ur. 2002  izabelowata m. Mimi o. Czersk I

Madame Pompadour  ur.2001 m.Mimi o.Czersk I

Iryda ur.1998  siwa m. Iskra o.Pekin

Infantka ur.1998  siwa m.India o.Pekin

a także Buli i Bigot (m. Baffina a ojciec pierwszego Dar a drugiego Czersk I)
gniady wałach Leonidas, gniady wałach Imbir (po Czersk I) , kasztan Rectus (po Leopolis)
Imperator (po Czersk) , kasztan Lelek Kozodój (po Czersk), skarogniady Lancet (po Czersk),

wszystkie pochodza z nieistniejącej już stajni w Środzie Wlkp.
jakby ktoś z Was wiedział cokolwiek o którymś z koni to bardzo prosze o PW
z góry dzieki  😉
baffinka a ten Imperator to gniady taki?
xxflygirlxx troche ciemniejszy po zgubieniu źrebięcej sierści, bez odmian na głowie. Rocznik bodajże 2001
A to jak bez odmian to nie ten, o którym myślę. 😉
No szkoda, ale dzięki za odzew  :kwiatek:
witajcie!

poszukuję 2 koni:

Wektra (nie wiem czy to jej "papierowe"imię) teraz ma ok 10-12 lat, do wakacji 2006 roku stała w stajni Dwór w Wylągach k.Kazimierza Dolnego (lubelskie)
sprzedana jakiejś dziewczynie na północ (koło Białej-Podlaskiej czy Białegostoku, w każdym razie z Białym w nazwie),sprzedana była źrebna, podobno urodziła klaczkę. jej ostatnie zdjęcia z przed sprzedaży poniżej.

Rokwor, nie jestem pewna czy o ten, bo nie ma zdjęć:http://www.bazakoni.pl/horse_103896.html
Mój Roki był od Rybki, kiedy ostatni raz go widziałam w 2002 miał ponoć 13-14 lat (stąd moja niepewność czy to ten), skarogniady ze skarpetkami powyżej pęcin na tyłach i wąską latarnią na facjacie... a i jeszcze nie miał połowy dolnego siekacza 🙂, podobno był po karierze policyjnej, tak przynajmniej ówczesny właściciel twierdził. zdjęcia dodam jak dorwę skaner

te 2 ogony to moje wielkie końskie miłości, z którymi niestety musiałam się rozstać 🙁, bardzo bardzo proszę, ktokolwiek wie co się z nimi teraz dzieje o info czy zdjęcie. mam nadzieje ze jest im dobrze... 
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 października 2010 20:00
baffinka,  siwa infantka stala swego czasu w Czerniejewie, wiek mniej wiecej by sie zgadzal, ale bardzo dawno tam nie bylam i nie mam kontaktu-zadzwon moze do palacu w Czerniejewie, jesli nadal pracuje tam Leszek, to bedzie wiedzial.

K@$!@ jesli Zefir od Zorzy, to moge Cie skontaktowac z wlascicielka klaczy, ona wie co z nim sie dzieje.
Czy ktoś kojarzy może klaczkę Just for me? Powinna być kara, z niewielkimi odmianami (gwiazdka, chyba chrapka mała albo coś na wargach, krótkie skarpetki)? Od matki folblutki Juntarii xx po Ever for Pleasure bodajże...
Powinna mieć teraz ok 7 lat...
Poszukuję i nie tylko ja 😉

WĘCH

Wałach urodzony 27 MAJ 1992 roku
w SK JARZĄBKOWICE.

m: WADERA młp ( WALUTA - ŁOWICZ )
o: JARABUB xx ( JASIOŁKA - MEHARI )

W tym roku sprzedany z okolic Bielska Białej podobno gdzieś pod Łódź.

Proszę zmniejszyć zdjęcie i wstawić jeszcze raz.
czy ktoś wie gdzie jest ten koń:
Tajpan
wałach
ma ok 14 lat.
Kiedyś wyglądał tak:


Proszę zmniejszyć zdjęcie i wstawić jeszcze raz.

Artanis, nie jestem pewna, ale chyba wiem, gdzie stoi Węch. Widziałam dzisiaj podobnego konia do tego ze zdjęcia, więc, jak w najbliższym czasie będę w stajni, to sprawdzę. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się