pensjonaty w okolicach trójmiasta

No wiem, widziałam. Dlatego piszę.
sosi   szczypior szczypior...
29 sierpnia 2010 20:28
też byłam, widziałam i ciary miałam ...
fantastyczny ośrodek, wszystko mega przemyślane, czyściutko, stajenny zapisuje sobie info dotyczące każdego konia, wszystko ustalane indywidualnie...

zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że jak stajnia będzie pełna, to tak różowo nie będzie, ale patrząc na ich organizację, zapobiegawczość i skrupulatność ... małe to niebezpieczeństwo 🙇
Moon   #kulistyzajebisty
29 sierpnia 2010 20:32
Zeby nie bylo to "na koncu swiata"
Otóż to!

*Pyta Wujka Google, gdzie leży Czeczewo*...
Daleko.
Między Miszewkiem a Miszewem, o ile Wujek się nie pomylił...

Ale zdjątka ośrodka w przyszłości chętnie obejrzę.
(To jedyne, co ostatnio z jeździectwem mam wspólnego, więc akuracik... ;])
Ja mam takie małe, dyskretne ogłoszenie:

Kto ma dużego, spokojnego konia i chciałby go dać we współdzierżawę z przeniesieniem do innej stajni?
Julie, jak znajdziesz naiwniaka, który zechce oddać swojego konia ze free na robotę w szkółce to podaj jego dane, może go naciągnę na wille z basenem.
Wiem, że słowo "szkółka" kojarzy się z czymś złym, więc po części rozumiem to oburzenie.
Ale może ktoś trzyma konia "u chłopa" i nie ma dla niego zbyt dużo czasu, a chciałby trzymać w stajni z halą, w zamian za to, że koń godzinę dziennie chodzi pod kimś?
Jest wiele osób, które kupują konie nie do końca się na tym znając i nie umieją jeździć, do tego nie mają czasu dla konia, a chcą żeby koń miał regularną pracę pod siodłem.
Znam takich co dają konie do jeżdżenia za darmo dziewczynkom, które wcale nie jeżdżą dobrze i robią więcej złego niż dobrego.
Wiele razy zdarzyły mi się też telefony od ludzi potrzebujących kogoś kto przyjedzie do nich do domu, gdzie trzymają jednego konika na podwórku i chcą żeby uczyć wnusię czy córeczkę na tym koniku na miejscu.
Nigdy nie wzięłam takiej propozycji ze względu na brak warunków do jazdy w przydomowych stajenkach.
Na tej podstawie wnioskuję, że może ktoś będzie zainteresowany częściowym udostępnieniem konia w zamian za uczenie wnusi w dobrych warunkach.
Bywa też, że kogoś niespodziewane problemy finansowe zmuszają do oddania konia we współdzierżawę i taka propozycja może być bardzo korzystna.
Ale może głupia jestem.
Przepraszam 🙂

Znam takich co dają konie do jeżdżenia za darmo dziewczynkom, które wcale nie jeżdżą dobrze i robią więcej złego niż dobrego.
ja też...i to nawet z tego wątku. 😁
czy ta stajnia w czeczewie ma www?
Mam to szczęście i stoimy właśnie w opisanej już wyżej stajni w Czeczewie. Opis Rewir jest jak najbardziej zgodny z rzeczywistością. Stajnia powoli się zapełnia, nie wiem ile jest jeszcze wolnych boksów ale chyba bardzo mało. Jeśli chodzi o "koniec świata" to nie zgodzę się, dojeżdżam tam codziennie i droga zajmuje mi z centrum Gdańska do 30 minut autem. Na miejscu jest możliwość treningu zarówno ujeżdżeniowego jak i skokowego z dobrymi trenerami.
Jak dla mnie to najlepszy ośrodek jeździecki w trójmieście i do tego (na razie) atmosfera jest super. Stajnia na razie z tego co wiem nie ma www
Czeczewo to to samo co Przodkowo? znaczy w sensie czy jak ktoś mówi o stajni w Przodkowie to może mieć na myśli owo Czeczewo czy to dwie inne stajnie?
To ta stajnia Reszuty ?
To ta stajnia Reszuty ?
tak jest
Tak właścicielem stajni jest Darek Reszuta. Stajnia mieści się kawałek za Czeczewem w kierunku na Przodkowo więc możliwe że ma na myśli tą stajnię choć po drodze mijam też kilka innych stajenek.
pokazcie jakies foty :P
Mam to szczęście i stoimy właśnie w opisanej już wyżej stajni w Czeczewie.


Masz jakies zdjecia ?🙂

Mozna prosic o kontakt?
Zdjęć niestety nie posiadam mogę ewentualnie porobić jakieś komórką ale nie oddadzą one tego jak wszystko wygląda. Jeśli chodzi o kontakt to poszło PW
dziekuje  :kwiatek:
Julie, jak znajdziesz naiwniaka, który zechce oddać swojego konia ze free na robotę w szkółce to podaj jego dane, może go naciągnę na wille z basenem.


No przykro mi, ale znalazłam 🙂
Kto szuka, ten znajduje, albo kto pyta nie błądzi.
Właścicielka ze względu na brak hali, czasu i złamaną rękę przekazała mi w lajtowe, tymczasowe użytkowanie konia, bo nie chce żeby stał i nic nie robił.
Nie uważam, żeby była "naiwniaczką", tylko po prostu sytuacja jest taka i tak będzie korzystnie dla niej, dla mnie i przede wszystkim dla konia.
"Szkółka" to nie zawsze "zło".  Ja naprawdę nie tyram koni. Są pół dnia na dużym pastwisku, pracują 1-2 godz. dziennie, często w terenie.

Przepraszam za Off Topic, ale troszkę mnie to co napisała rewir zabolało.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 września 2010 08:48
Julie, bo jak ktoś dał rewir konia do jazdy,to niby dostała go do "roboty" 🤣 i to właścicielka korzysta przecież  😵, a jak Ty dostałaś konia do użytku 1-2 dziennie to wykorzystujesz frajerstwo innych 😂
Moon   #kulistyzajebisty
14 września 2010 08:53
Ja bym także się bardzo uśmiechnęła o jakiekolwiek foty stajni w Czeczewie... 🙂
Dzięki za pocieszenie Ktosiuniu 😉

A co do stajni w Czeczewie sama jestem ciekawa. Kto ma jakieś foty?
Czy to prawda, że trzeba się tam rozliczać za dwa miesiące z góry? Czyli coś w rodzaju kaucji w wysokości miesięcznej opłaty?
Zamęczycie o te foty... Postaram się chociaż o komórkowe.
Jest kaucja(zwrotna) wysokości miesięcznej opłaty a później już rozliczamy się normalnie co miesiąc.
Naprawdę jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam w odwiedziny, zostały już chyba tylko 3 boksy wolne
Zna ktoś może jakieś stajnie za Wejherowem? (kierując się trasą na Lębork)
But of course, there is Bolszewo to the right, for example 🙂
Za Wejherowem, w Bolszewie, zjeżdżasz z głównej trasy w prawo na Żelazno/Gniewino, po paruset metrach, za rzeczką Bolszewką, skręcasz w prawo na Orle, po czym natychmiast wjeżdżasz w prawo w ul. Polną (to taka polna droga wzdłuż pól😉 i dojeżdżasz nią bezpośrednio do stajni p. Bachów. Powodzenia.
Hala, karuzela i takie-takie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 września 2010 08:48
hej, witam

szukam kogos z Chojnic, jest tu kto 🙂 ?
BASZNIA, stałam w stajni pod Chojnicami jak koń musiał być bliżej weta, może będę mogła jakoś pomóc 😉
Ponia   Szefowa forever.
23 września 2010 19:56
Iskierkaa93, moja stajnia jest za Wejherowem ;-) jadąc w str  lęborka.
Gillian   four letter word
23 września 2010 20:11
Iskierkaa93, moja stajnia jest za Wejherowem ;-) jadąc w str  lęborka.


i to jaka fajna!
Ponia, A jak to cenowo wygląda? (może być na PW) Generalnie poszukuje czegoś najlepiej do 600zł.
Ponia   Szefowa forever.
23 września 2010 20:57
Nie wiem czy w tych okolicach znajdziesz stajnię do 600zł, te czasy kiedy pensjonat tyle chyba już mineły.
idzie pw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się