Bryczesy

Nie polecam skepu jockeys.pl forumowej irlandia81,kupiłam tam Pikeury za 100 miały być w stanie bardzo dobrym minus a są całe podziurawione,pozszywany na okrętkę lej,wstyd tak oszukiwać klientów. 🙁
Nie polecam skepu jockeys.pl forumowej irlandia81,kupiłam tam Pikeury za 100 miały być w stanie bardzo dobrym minus a są całe podziurawione,pozszywany na okrętkę lej,wstyd tak oszukiwać klientów. 🙁



Niestety muszę się dołączyć.  🤔Kupiłam Białe[?] Euro-stary z pełnym lejem. Dziś przyszły. Po pierwsze nawet nie są białe .. tylko ecru/żółtawe. Zabrudzeń nie da się sprać .  Materiał na kolanach rozciągnięty. Dałam 80 zł .

Szczerze Żałuje..  😫
Nie możecie ich zwrócić?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 sierpnia 2010 19:04
Mam nadzieję,że się uda,ale zobaczymy. Będę interweniowała w tej sprawie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 sierpnia 2010 19:26
edit: nie widziałam, że mi siępost zdublował, proszeo usunięcie  😡
Hermes - miałam te bryczesy Sara , za kratkę jest dopłata, całe spodnie wygodne,materiał dość cienki, miałam 3 miesiące i z lejem nic się nie wydarzyło, nie rozciągnął się, ładnie uszyte
wg mnie o wiele lepsze niż fair play
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 sierpnia 2010 20:00
Czyli warte tej ceny ? Mnie ogólnie kratka nie interesuje, bo chcę "czyste" bez żadnych "wzorków"  😀
"ja właśnie kupiłam pikeury arissa za 400zł w equishopie"

Miałam ARISSA..nie mój krój 🙁
mam nadzieje, ze na mnie będą pasować.. przekonamy się jutro, jak nie to pewnie zwróce, ale oby nie 🙂
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
19 sierpnia 2010 16:12
A co sądzicie o bryczesach firmy kentucky? Dziś zakupiłam sobie tak owe co prawda cena dość spora ale mam nadzieje że warte tych pieniędzy? I nie wiem co to za model ale maja haft na tylnej kieszeni.. 🤔
Lovely Rozmiarówke mają standardową

Bryczesy KENTUCKY sa jakościowo dobre.
Hermes - uważam ze warte swojej ceny 🙂 były wygodne i przez ponad 3 miesiące z lejem nic złego sie nie wydarzyło, koleżanka ma już około pól roku i tez się trzymają bardzo dobrze ( używa ich często) , u mnie w bryczesach najszybciej widać użycie na lejach więc zawsze na to bardzo zwracam uwagę😉 ale w bryczesach Sara lej sie nie zmechacił ( przynajmniej przez ten czas koleżanki używania ok pól roku a mojej pary -3 miesiące, dodam ze w fair play miałam po pierwszej jeździe zmechacony lej...) bryczesy  Sara - elastyczne, dopasowują się do sylwetki,wg mnie  warte swojej ceny
a co powiecie o jacsonach z pełnym lejem , warto ??
Za ile to powiemy czy warto  🙄

Czułam się jak w piżamie w bryczesach Sara  😁
Wie ktoś coś o bryczesach firmy Feroti ?
Z góry dzięki..
czy gdziekolwiek w PL da się kupić bryczesy ARIAT?
Materiał w Feroti jest dość sztuczny. W składzie- bawełna, poliamid, elastan. Materiał sztuczny, ale zarazem cienki i przewiewny. Łatwo go utrzymać w czystości. UWIELBIAM taki materiał w bryczesach. Wolę go sto razy bardziej niż grubą, mięsistą, oblepiającą się wokół nóg niczym rajstopy, brudzącą się bawełnę.
Lej w Feroti jest z włochatego materiału (nie ze skóry, nie z materiału skóropodobnego, tylko ze zwykłego materiału) i po dłuższym czasie używania włoski się ścierają.
Początkowo ma się wrażenie, że lej "ciągnie" w kroku. Po czasie- przyzwyczaiłam się do tego.

I mimo iż mam sporo markowych bryczesów, Feroti są portkami które bardzo lubię i cenię. Mi pasują. Ale ilu ludzi tyle gustów i upodobań.
Z tym, że nie dałabym za nie więcej niż te 80 zł na allegro.
Wiecie może gdzie dostanę najtaniej białe bryczesy z pełnym lejem? Będę wdzięczna za info.
ALLEGRO
Wie ktoś coś o bryczesach firmy Feroti ?
Z góry dzięki..

Trzeba uważać na rozmiar, bo większe wychodzą , leje do d ..., materiał sztywnawy - mnie nie przypadły do gustu, dawno sprzedałam. 80zł za te gatki to dużo  😎
Też uważam że 80zł to dużo  😲 Chyba że tunrida trafiła "dobry" egzemplarz. W szmateksie można trafić nowe z metkami.  😎
Jak się ma rozmiarówka bryczesów ELT do np. Fair-play, Pikeur??
Fair Play mam 38 L, Pikeur Lugana 40 lub 80, Elty 38 ( ale zależy z jakiego materiału- bo jak te  95 bawełna 5 elastan- to brałabym mniejsze bo sie strasznie rozciągają i wypychają - musiała je prac co 2 jazdy 🙂 ogólnie Elta nie polecam
a widzial ktos z Was bryczesy podobne do tych:

Koniecznie czerwone z granatowym lejem?
Ewentualnie czy widzielscie konkretnie te z fotki Pikeura, w jakims innym sklepie za troche przysztepniejsza cene niz prawie 900zl?
Julita, w equishopie maja na nie teraz - 30% jak cos. Z tym, ze zostaly im wlasciwie pojedyncze sztuki.
izkadul Dzięki  :kwiatek:

Julita To nowa kolekcja PRIME - model bryczesów Calypso. Takie ma Ktoś. Nie ma szans że kupisz taniej niż 900zł, chyba że mi się trafią ale marne szanse.. 😁
Dramka, to model CALISTA.

Jak pisalam. Sa w tej chwili przecenione w equishopie. Zawsze troche mniej niz 900. 😉
No tak  😡

ile dokładnie kosztują teraz?
eeee.... nie wiem.... jakies niepelne 600 zl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się