Styl western (dawniej kącik)

ovca   Per aspera donikąd
23 kwietnia 2010 20:09
Forumowa Dyra startuje  🏇
Moja koleżanka też startuje! 😵 Więc trzymać kciuki.
ovca   Per aspera donikąd
23 kwietnia 2010 20:12
Ja chyba muszę trzymać kciuki za połowę zawodników, bo ekipa dość znana  😁

edit: o, i niespodzianki widzę w listach! niektóre konie pozmieniały jeźdźców i kluby  🏇
Za moją koleżanką trzymaj proszę całą stopę. 😍 A tak to dla każdego po jednym paluszku.
ovca   Per aspera donikąd
23 kwietnia 2010 20:15
wiedźma na szczęście tych palców mam trochę  😂
chętnie potrzymam, pytanie, za kogo 😉
Zawodniczka startująca na koniu Krewa, w pleasure i tralu amator. 💃
ovca   Per aspera donikąd
25 kwietnia 2010 21:25
Kilka zdjęć z dzisiejszych zawodów 😉
http://re-volta.pl/galeria/album/632
Startowałam Trail amator ale oczywiście spierniczyłam side pass  źle pewnie napisałam nazwę) i zagalopowanie i cóż wyzerowano mnie, ale pierwsze śliwki robaczywki, na rozprężalni było super ale jednak wyjazd na arenę spowodował straszną tremę u mnie i stres.
Ale z kobyły jestem bardzo zadowolona 🙂
dyra,
super!!
niestety western jest jak ja to mówię "nieuczciwy"
nie ma punktów karnych, od razu dyskwalifikacja  🙄
Witam!
Dodofon ,  Dyra napisała że została wyzerowana a nie zdyskwalifikowana a to zasadnicza różnica.
W westernie też są punkty karne ale jak sie nie wykona jakiegoś elementu lub pomyli schemat to tak jak w skokach następuje dyskwalifikacja to w westernie wyzerowanie.
Witam!
Dodofon ,  Dyra napisała że została wyzerowana a nie zdyskwalifikowana a to zasadnicza różnica.
W westernie też są punkty karne ale jak sie nie wykona jakiegoś elementu lub pomyli schemat to tak jak w skokach następuje dyskwalifikacja to w westernie wyzerowanie.



no wiem Marku, wiem,
oczywiście wiem też, ze to zasady odgórne ;-) tak jest i już
ale zawsze smutno, że wyzerowanie  😉

ja to zawsze porównuję np do skoków - jak sie zrzuci drąg, czy przekroczy czas dostaje sie punky karne - być może jest to bardziej oczywiste ;-)
Witam!
Smutne ale można sobie popatrzeć na arkusz  sędziowski i dowiedzieć się jakie elementy należy poprawić?
Każdy start to super trening w ekstremalnych warunkach a to procentuje.
Cieszę się,że kącik west żyje i puchnie. I z re-voltowych zawodników też się cieszę.
No,to teraz chyba w kalendarzu Weikersdorf i już 4 spins w RR?
Czy ktoś z re-volty pojawi się na arenie?
Tuffy?
Nasze młode zawodniczki ostro trenują . Będzie na co popatrzeć. 😅
ovca   Per aspera donikąd
26 kwietnia 2010 12:49
Tania, jeszcze w kalendarzu wcześniej zawody w Jaworzynie (pierwszy trail extreme-bedzie wesoło  🏇 ) i MP arabów- pojechałabym, ale trochę się martwię o frekwencję, głupio jechać przez pół polski żeby obejrzeć kilku zawodników... 👀
Ovca- a czy ten Neriel z Twoich zdjęć to taki mały chudy (może już nie chudy) gniady folblucik?
Wrocławski rodowity?
ovca   Per aspera donikąd
26 kwietnia 2010 13:12
Tak, dawna własność Uniwersytetu Przyrodniczego 😉
Pamiętam, jak uwielbiał się tarzać z jeźdzcem na grzbiecie  😁
Masz jakieś zdjęcia w "okazałości" ?
ovca   Per aspera donikąd
26 kwietnia 2010 13:15
Pierwsze w galerii 😉
Wróciłam z kursu z Wojtkiem!

Było baardzo fajnie, Wojtek bardzo nas pochwalił za tą robotę, a zobaczył nas po raz pierwszy po roku. Koń został znowu powyginany, posprawdzany z każdej strony i w każdym chodzie. Robimy przygotowania do lotnej, trzeba szlifowac, ale najważniejsze, że idziemy w dobrym kierunku, trener Kuba też się nasłuchał miłych rzeczy.

Tak to mniej więcej wyglądało:






Tania, na arenie nie.
Ale chyba Wichurkowa się pojawi🙂

Kilka zdjęć z weekendu na Partynicach:





więcej:
http://s751.photobucket.com/albums/xx157/scorpstuffy/Partynice-april/
Ovca - w ogóle Cię nie widziałam. Jak byłaś ubrana? I będziesz na zawodach u Marka Miśka? 🤬
Dyra- i tak gratulacje, że wystartowałaś.
Pinesska- dawno was tu nie było, ale piękniejecie. 😅

A ja, jako luzak naczelny konia Krewa, stojąc wczoraj razem z nią na rozprężalni, zobaczyłyśmy ogromny billboard... Kryśka krzyknęła ''Buty, przecena!!!'', więc czym prędzej pognałyśmy do najbliższego sklepu obuwniczego. 😜 Wróciłyśmy wymiętoszone (patrz ja), rozwalone (patrz ja), rozczochrane (patrz Kryśka i ja) oraz zmęczone (patrz obydwie). 😂
Jessy zdążyła nas uchwycić, a ja postanowiłam to zdjęcie zatytułować WYYYYYYYYYYPRZEEEEDAŻŻŻŻ 💃



ps. zazwyczaj wyglądam lepiej. 😎
uwielbiam jeździć w siodle west
boskie zdjęcia
ovca   Per aspera donikąd
26 kwietnia 2010 19:32
[quote author=wiedźma link=topic=27.msg567534#msg567534 date=1272306479]
Ovca - w ogóle Cię nie widziałam. Jak byłaś ubrana? I będziesz na zawodach u Marka Miśka? 🤬
[/quote]

miałam fioletowe spodnie, czarną koszulkę i ciemne okulary 😉 u Marka będę, ale nie wiem jeszcze, czy w sobotę, czy w niedzielę (program był u nich na stronie, ale się zmył  🤬 )
To byłaś ty? Przechodziłaś kilka razy obok mnie, jak stałam z Kryśką przy przyczepie.😀 Ja siedzę dwa dni, podejdź, jak nas rozpoznasz.
ovca   Per aspera donikąd
26 kwietnia 2010 19:38
Siedziałaś przy przyczepie jak szłam do samochodu po łańcuszek? Mam nadzieję, że nie widziałaś moich żałosnych prób włamania, dopóki nie zorientowałam się, że to nie to auto  😂

Teraz już wiem jak wyglądasz, będzie łatwiej 😉
Wichurkowa   Never say never...
26 kwietnia 2010 21:43
kurcze,szkoda że nie dałam rady pojechać bo widzę ze zawody rewelacyjne🙂

Tania-tak jak wspominała Olga ja bede na R4S🙂
kurcze,szkoda że nie dałam rady pojechać bo widzę ze zawody rewelacyjne🙂

Tania-tak jak wspominała Olga ja bede na R4S🙂

Cieszę się. Jeszcze mi rozszyfrujcie nick Wichurkowa w realu to będę trzymać kciuki.
ovca   Per aspera donikąd
27 kwietnia 2010 08:56
Dagmara M. 😉
Wiedźma dziękuję bardzo 🙂

U Marka Miśka już będę od piątku z kobyłą, startujemy a co, ja podchodzę do tego na zasadzie treningu i żeby kobyła obyła się ze wszytstkim co ją tam otacza 🙂 i mam nadzieję że w przyszłości będzie coraz lepiej 🙂

Kogo spotkam u Marka na zawodach ??  😎
Wichurkowa   Never say never...
27 kwietnia 2010 18:56
Dagmara M. 😉


hahah😉 Dagmara M. na Hollywood Amberqueen🙂 Pewnie będę jedyną Dagmara na zawodach🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się