Kącik Ujeżdżenia

kasiasci   www.alfahorse.pl
09 kwietnia 2010 18:06
no właśnie patrzyłam u nich ale tylko na początku roku były towarzyskie a teraz to już widze tylko regionalne  😕
ale na wiekszosci regionalnych organizowanych w aromerze jest 1-2 konkursy towarzyskie (zazwyczaj sa to programy na brazowa i srebrna odznake)
kasiasci   www.alfahorse.pl
09 kwietnia 2010 18:19
o to super ... w takim razie będę patrzyła w propozycjach ... wielkie dzięki ...  😀
czy ktos moze wie jak tam w Sopocie na hpp? wynikow nigdzie nie ma...  🙁
Czy mógłby ktoś rozrysować mi serpentynę o 4 łukach od A do C? :kwiatek: Jakoś mi to dziwnie wyszło
Siedziałam dzisiaj cały dzień na HPP, nie pokuszę się o żadne posumowania, w końcu dziś dopiero pierwszy dzień. Chciałabym tylko przytoczyć jeden cytat: ".. ujeżdżenie w Polsce to tylko Katarzyna Milczarek i ja, a dalej jest niestety przepaść", no.. K.Milczarek po pierwszym dniu prowadzi z wynikiem 69%, potem przepaść i trzeci od końca Michał Rapcewicz z wynikiem o 10% mniejszym.
No ale nie na Randonie. Powiedz coś o koniu.
to ten nowy od Lemanskiego?
D&A, nie narysuję Ci, bo skasowałam sobie niechcący painta, natomiast może pomoże Ci instrukcja na tym blogu http://www.dorotaurbanska.pl/blog/1
Serpentyna o 4 łukach jest najłatwiejsza, bo z drugiego łuku wyjeżdżasz idealnie na linię EB 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 kwietnia 2010 22:29
paa, Karla🙂, ruda kobyła Summer, bardzo dobrze ruszająca się, ramowa. Łapie za oko. Nieregularności w wyciągniętych kłusach, słabe piruety, w drugim się zatrzymała, lotne tez niedopracowane.



Ale kary Don Windsor K.Milczarek rzuca na kolana, fantastyczny.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2010 22:57
Kasia Klein z Brokerem druga!!!! Super, super, SUPER! 😜 🏇 🏇

Co do juniorów... nic dziwnego, że Mateusz Cichoń na 1 miejscu, Furst Donnerhall jest bardzo urodziwy i (według mnie) ma naprawdę fajny ruch. Widziałam go w Zbrosach to szczenę długo zbierałam 😉

Szkoda, że nie startuje Tomasz Kowalski z Aparadżitą.

Rewir - a jak przejazd Wiesbaden? Bo noty niestety dość słabe (oczywiście w porównaniu do reszty stawki)
mtl   I M Equestrian
10 kwietnia 2010 09:28
zdjęcia? zdjęcia? zdjęcia?  🏇


Szkoda, że nie startuje Tomasz Kowalski z Aparadżitą.

tej to nogi latają w górę  😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 kwietnia 2010 09:45
A ma ktoś jakieś zdjęcia z dnia wczorajszego? Chodzi mi szczególnie o juniorów: K.Żemło i Amulet 003
sosi   szczypior szczypior...
10 kwietnia 2010 09:53
dokładnie jak napisała rewir - Summer 'łapie za oko', wyróżniała się wyraźnie na tle innych koni, które widziałam, ale niestety ... nie wyszło. szczególnie w piruetach się dogadać nie mogli
za to Don Windsor - fenomenalny

zdjęcia tragiczne, no ale jak ktoś prosi 😉

Summer
















i Don Windsor Katarzyny Milczarek












Katarzyna Mielczarek.....wspaniale, kon zebrany naprawde po soba ma zad, twarz przed pionem non stop- bardzo podoba mi sie jej jazda i zajeb...sty kon.
Natomiast druga para......masakra.....tyl konia ostawiony 3 km za nim, trzymany za twarz ktora jest za vertical, latajacy w powietrzu lapki.......przypomina styl jazdy niektorych czolowych jezdzcow holenderskich. WIem, ze MIchal jest b.dobrym jezdzce...mam nadzieje, ze ta para sie poprawi.

Ponia   Szefowa forever.
10 kwietnia 2010 11:38
Puchar w sopocie dziś odwołali.
ponia, wiesz moze co z jutrzejszymi konkursami?
🚫 jak określić kształt głowy Don Windsora?
Ponia   Szefowa forever.
10 kwietnia 2010 11:43
Rozmawiałamn przed chwilą z Qaidą i mówiła,że jutro też nie ma.
Trochę niedoprecyzowane info na zawodyjeżdzieckie.com jest. Konkursy odbyły się do juniorów włącznie i oni mają klasyfikację po dwóch dniach, reszta na podstawie piątku.
mtl   I M Equestrian
10 kwietnia 2010 12:38
dressage.pl o tym pisze
"Z uwagi na tragiczny wypadek samolotu prezydenckiego, którym do Katynia podróżowały najważniejsze osoby w państwie, Halowy Puchar Polski 2010 został zakończony po konkursie juniorskim."

wyników konkursu juniorskiego nie widzę...
czy ktoś może wie coś o mini zawodach w Wolcie 24 kwietnia? Słyszałam, że ma być jakieś ujeżdżenie organizowane
tylko nikt nie potrafi mi potwierdzić tych lotek  🙄
Tak się wtrące na momencik - czy na zawodach uj bryczesy z pełnym lejem muszą lej tez miec biały czy moze byc inny?
Może być inny, osobiście polecam czarny 🙂
dzieki  :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
12 kwietnia 2010 16:43
Czy ktoś posiada może zdjęcie konia Cyprys na którym kiedyś startowała Olga Michalik?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się