Służbowa Skrzynka Moderatorów

Eee...to raczej migawka taka - nie popadajmy w paranoję 😉 Jeśli temat HH będzie się rozwijać, to jednak daj znać.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 lutego 2010 13:59
Dworcika dzięki wielkie!
wątek zamknięty
Ależ proszę, bawcie się dobrze 😁
I błagam - nie przypominaj mi o tym wątku, bo mnie wessie!

Edit.
Pragnę przypomnieć, że nie mieszkam na forum. Do tematu :kącik zaprzęgowca" oczywiście zajrzę - mam go już w zakładkach, ale później. Narazie pójdę zupę gotować, bo chwilowo głód mne męczy. Ale co się odwlecze...
wątek zamknięty
Przepraszam, dopiero teraz to przeczytałam..

[quote author=Ktoś link=topic=2273.msg475410#msg475410 date=1265533864]
bez przesady,jakiej kłótni,zwykłe ujadanie szczeniaczka na które nie dałam się sprowokować 😉
[/quote] .. i padłam, nie dałaś się sprowokować? Ciekawe,kto kogo sprowokował.. 😵 😂

A teraz inaczej - nie życzę sobie nazywania mnie "szczeniaczkiem".
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lutego 2010 12:32
rewir, masz rację,szczeniaczki są przynajmniej urocze  😂

bardzo proszę moderatorki o ukaranie mnie ostrzeżeniem...powinnam była napisać - szczypiorek vel podrostek vel małolat. 😎
bardzo dziękuję. 🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brzydkie wyzywanie innego użytkownika - w regulaminie podchodzi pod "brak kultury wypowiedzi" zgłaszany przez innych i samą autorkę karygodnego postu.
wątek zamknięty
Usunęłam 3 ostatnie posty Ktośki i kate_. Nie wnosiły nic do tematu. Dalsze ciągnięcie tych docinek spowoduje wyciągnięcie poważniejszych konsekwencji. Temat uważam za skończony.
wątek zamknięty
mój post nie był docinkiem  🙄 po to tam uśmiechniętą buzię wstawiłam, żeby nie było wątpliwości, więc mogłaś sobie darować.
wątek zamknięty
Moja teoria o zgryzocie się potwierdza. Cóż, nie będę przecież odpowiadać za Twoje frustracje.
proszę o wyjaśnienie, co ma do tematu cytowany wyżej wpis.
...dlaczego odstąpiono od regulaminowej kary,przewidzianej  za edycję , która zmienia sens kolejnych wypowiedzi.
wątek zamknięty
_kate, usunęłam również Twoją, bo usuwając post Ktosiny Twój tracił sens.

wrotki, ponieważ rewir umieściła tam również dopisek tłumaczący co zostało zmienione.

Błagam Was, dajcie sobie spokój. Naprawdę tak strasznie bawi Was to rozrzucanie na prawo i lewo ostrzeżeń? Bo mnie jakoś niespecjalnie i mam chyba obecnie... hmm... może nie ciekawsze, ale chwilowo dla mnie istotniejsze zajęcie. Więc jak będzie? Pas? Bo to mało śmieszne chyba i waga problemu również nie zasługuje raczej na wielkie rozdmuchiwanie...
wątek zamknięty
wrotki, ponieważ rewir umieściła tam również dopisek tłumaczący co zostało zmienione.
to wyjaśnia brak regulaminowego uciszenia (powiedzmy, bo mechanizm zmiany sensu zadziałał), ale ciągle nie wiem co ten wpis wnosi do tematu, poza pomawiającą sugestią, godną zakompleksionej gówniary?
...co więcej wnosi ten wpis, niż te które usunąłeś moderatorze?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2010 09:16
a ja mam pytanie
czy są jakieś ograniczenia jeżeli chodzi o zmianę Niku?
użytkowniczka wcześniej Kalynca potem Paris teraz patrze 1qaz dla mnie to wprowadzanie zamieszania po co co chwile zmieniać nik 🤔wirek:
wątek zamknięty
wrotki, w tej sytuacji masz rację, post rewir również usunęłam. Dla mnie ta sprawa na tym się kończy.

Zairka, tę mamy akurat na celowniku z innych powodów.
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
11 lutego 2010 14:21
A może by zamieścić w regulaminie wpis, ze nie można zmienić nicku więcej niż 1 raz? Nie wiem jak to od strony technicznej wygląda.
wątek zamknięty
W tej chwili trwa formowanie nowego regulaminu na podstawie obecnego i sugestii użytkowników.
Punkt o zmianach nicka itp. również będzie.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2010 19:48
no to dobrze....
aco z nirv za co zostala uciszona? i kiedy bedzie znowu dostepna ze tak powiem??
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
11 lutego 2010 20:27
przegladnij sobie ostatnie jej posty to dowiesz sie za co i kiedy dostala uciszenie
potem rzut oka na taryfikator w regulaminie, proste dzialanie matematyczne i juz wiesz wszystko

szybciej i bez zawracania innym gitary
wątek zamknięty
Zairka, Nirv już jest "dostępna" 😉
wątek zamknięty

Hej mam prośbę xD 24.01.10 otrzymałam ostrzeżenie za dublowanie ogłoszenia. Na 14 dni... minęło sporo czasu czy może ten piękny napisik zniknąć? Była bym wdzięczna  🤣
wątek zamknięty
Uprzejmie proszę o wykasowanie mojego pustego postu w ogłoszeniach  :kwiatek:
wątek zamknięty
Izuś-.-, zniknie w momencie, kiedy skończy się czas trwania kolejnego ostrzeżenia, które dostałaś.

Dramka, nie wiem czy teraz dam radę - ogłoszenia mają strasznie duzo zdjęć, a do wieczora korzystam z bardzo wolnego łącza. Zajmę się tym wieczorem.
wątek zamknięty
A jakie dostałam? Otrzymałam informację tylko o jednym.
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
14 lutego 2010 17:12
takie: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,16372.msg475648.html#msg475648

swoją drogą, wartałoby sie zainteresowac założonym przez siebie watkiem  🙄
wątek zamknięty
A to... widziałam ale nie do końca wiedziałam, że to ostrzeżenie  😡 Dziękuje  🤣
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lutego 2010 20:22
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,12672.msg485220.html#new

Pisanie post pod postem - da się je jakoś skleić?
wątek zamknięty
Pursat, poproszono już o to Basię w kolejnym poście. Niech łaskawie sama po sobie posprząta.
wątek zamknięty
Bardzo proszę o kontrolę nad brakiem korzystania z funkcji "Edytuj" u forumowiczki Natalka125xd. Brak stosowania tej funkcji można znaleźć w wątku "Młode Konie".
Z regulaminu wynika, że za to grozi ostrzeżenie.
wątek zamknięty

Bardzo proszę o kontrolę nad brakiem korzystania z funkcji "Edytuj" u forumowiczki Natalka125xd. Brak stosowania tej funkcji można znaleźć w wątku "Młode Konie".
Z regulaminu wynika, że za to grozi ostrzeżenie.
Dodaję, że forumowiczka zmienia nicki jak rękawiczki. najpierw była natalką125xd, potem xxxx, potem jeszcze zmieniła nick, a teraz jest My horses xd.
wątek zamknięty
Na dzień dzisiejszy niestety regulamin nie posiada punktu dotyczącego wielokrotnej zmiany nazwy wyświetlanej. Była o tym mowa wcześniej - punkt taki zawarty będzie w poprawkowj wersji regulaminu. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć kiedy.

Użytkowniczka zostanie oczywiście ukarana za brak edycji.

Chciałabym również prosić, abyście chwilowo wstrzymali się przed zgłaszaniem drobiazgów, które nie wpływają na funckjonowanie forum. Niestety przez kilka najbliższych dni będę bywać na forum rzadziej i duuuużo krócej - tylko tyle, żeby ogarnąć ogłoszenia i najpilniejsze zgłoszenia. Bardzo proszę o wyrozumiałość.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
16 lutego 2010 22:53
To użytkowniczkę
natalka125xd tudzież obecnie My horses xd
można ukarać za trollowanie - w wątku o młodych koniach popełniła gafę i zalogowała się nie z tego konta co chciała, tym samym broniąc samej siebie i podając się za kogoś innego 😉
wątek zamknięty
A co się stało z wątkiem "walizy wazeliny"? Czy ja oślepłam czy go nie ma 😀?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.