Stajnie Świętokrzyskie

Argento
A gdzie Wy teraz stoicie ?

I czy Ola, ktora z koncem lat 90-tych byla instruktorem i wetem w Amazonce, nadal dziala w swietokrzyskim ?
Julita- tak na poczet kolejnych imprez  🥂

Marys byloby cudownie poimprezowac znow jak za starych dobrych czasow🙂 :pijacy:
baba_jaga- wiem, ze p.Ola działa z końmi, ale kojarze, ze nie u nas....albo gdzies na obrzezach województwa
Jeszcze do końca miesiąca w Stangrecie
Elena   emocjonalnie elastyczna
07 lutego 2010 10:30
Że się pozwolę wtrącić 😉 stoję w Borkowie od pół roku i z tego co wywnioskowałam przez ten czas to na duże zmiany ze strony "kierownictwa" nie można liczyć ;P każdy pomysl dotyczący stajni ma ciężką drogę do realizacji, a większość po prostu umiera śmiercią tragiczną 🙄
Hehe borkowskie imprezy to jest rzecz wprost nie do opisania 🙂, no i Jul chodzący w kołdrze przez połowę następnego dnia :P
Elena miejmy nadzieje ze jak będzie więcej ludzi to nie wysztkie propozycje zmian będę umierac jak to narazie jest 🙄
ZMainy zmianami ale niestety kierownictwo musi te zmiany zaakceptowac a z tego co wiem to bywa trudno. A jak jest dobrze to i tak na pare miesiecy a potem sie wszystko wali, ale miejmy nadzieje ze moze pani Iwonie uda sie cos zdzialac😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
07 lutego 2010 19:33
że tak powiem  okaże się 😉
Witam. Przeniosłam sie z koniem na obrzeza woj swietokrzyskiego i potrzebuje informacji nt veterynarzy. Kto leczy konie w tych okolicach?
strasznie licho tu z wetami- a w którą stronę się przeniosłaś i co bys chciała mniejwiecej od weta? czy tylko tak do nagłych przypadków??
Kon stoi miedzy Skarzyskiem i Radomiem i potrzebuję dobrego vet do kulawizny. Jak nie znajde nikogo blizej to z Warszawy bedę wzywac. Tylko pomyslałam, ze ktos moze do Kielc dojezdza bo to ok 60 km do mnie
z tego co mi się wydaje to nie ma w świetokrzyskim specjalisty od nóg.
baba_jaga  jeszcze jakis czas temu mialam kontakt z p.Ola nawet bylam raz u niej na mazurach, bodajrze dzialdowo. jeszcze wtedy miala swoje 2 konie, a poza tym spelniala sie jako matka 🙂 nie pracowala w zawodzie, ani jako wet ani instruktor...
z tego co mi wiadomo przeprowadzili sie gdzies dajel w kierunku morza, w kazdym razie napewno nie swietokrzyskie..a szkoda......
Mysle ze Rafał Pedziwiatr dojedzie do Kielc,bo i nad morze dojezdza,wiec do niego uderzaj.
savannah a gdzie dokladnie stacjonujesz?

nie mam orientacji co do wetow, ale jedyny jakiego kojarza z wetow swietokrzykich to dr Lis.
W okoliach radomia jest tez bardzo fajny wet "konski" ale nie pamietam jak sie nazywa....
nowo powstajacy osrodek w okolicach  Szydłowca
dzieki za odp
ooo to bardzo niedaleko mnie...🙂
a Ty gdzie ? 🙂
tzn ja pochodze z SKO, bo obecnie to siedze w drugim koncu Polski.
A gdzie dokladnie powstaje ten osrodek?
Ja tez mieszkam w Sku 🙂 a osrodek w Wałsnowie. Za Szydłowcem jakieś 10 km zjazd z "siódemki". Jest już duza hala ze stajniami
kassik jak nic się nie zmieni do mój ogr będzie stał naprzeciwko Dejwisa 🤣
no to będziemy sąsiadami 😉
Tak z innej beczki. Jeździcie w ten śnieg? jak z terenami?
Ja jeżdżę, ale niezbyt często z braku czasu niestety. Od nowego roku niestety tylko na placu, bo ulica, którą muszę przejechać jest oblodzona. Na poczatku ublili mi ten śnieg i do tej pory nie mam problemu. A dziś jak poszłam na koniec tam gdzie nie jeżdże to jest śniegu do kolan. Hucułki wydeptały sobie ścieżkę a wielkie latają po niej. Cwaniaki 🙂

grzesiek- a Ty gdzie jeździsz?? Znaczy w jakiej stajni?
W tej chwili jeżdżę u prywatnej osoby, mieszkającej w Cedzynie (ona mi prowadzi jazdy) 😉 Nazwiska wole nie zdradzać, bo nie wiem czy mam do tego prawo 😉
A ten konik w awatarku??
A ten konik w awatarku to Łasuch, koń znajomego spod Skarżyska(Bliżyn). Można go zobaczyć czasami na pokazach Kieleckich Ułanów 😉 Btw. konik jest super  😍
w stajni koło cmentarza? czy troszke dalej?
Troszke dalej za cmentarzem, jadąc od strony Kielc 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się