Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 stycznia 2010 10:48
Ktos a moglabys podac dokladnego linka bo szukam na okserze ale tam tych kurtek troche jest 😉
equi.dream Napisałam..ale nie odpisali  😤 Ale już zdobyłam  😅

Co myślicie o kurtce PIKEUR ARGENTINA?

http://www.allegro.pl/item816976697_equishop_wyprzedaz_pikeur_kurtka_argentina_38.html



Ona nie jest tak świecąca w oryginale. Bym nawet powiedziała, że ma ładny ten materiał - to jest trochę większy połysk niż kalasyczne ortaliony mają.
Za to ona jest mało... bomberkowa. Nie wiem jak to określić ten materiał tak - opada, oklapuje.

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 stycznia 2010 11:26
kotbury Chyba nie będzie mi to przeszkadzać jak oklapnie. 😉 Zamówiłam sobie.  🤔wirek:

Mam nadzieje tylko że trafie na swój rozmiar bo raz kurtka PIKEUR 36 jest na mnie za duża a inna PIKEUR 38 za mała  😤
Dziewczyny, potrzebuje pomocy ;D
miał ktoś może, albo widział, kurtkę Harrys Horse EIGER?
bo na fotkach wygląda całkiem ładnie, a właśnie takiej poszukuję.

http://www.okser.pl/hh-kurtka-klubowa-eiger-p-2296.html

pomocy.  🙇
chyba nikt mi nie pomoże ;P
spytam w takim razie o co innego.

czy miał ktoś do czynienia z kurtką HKM Venezia?

http://www.gnl.pl/kurtka-damska-futrzanym-kolnierzem-venezia-p-2397.html

baardzo proszę o szybkie odp 😉)
Ktoś szukał taki długi polar  🤔

http://www.allegro.pl/item897410752_polar_horze_roz_36_super_okazja.html


ja.... ale nie granatowy 😁.... jeszcze dorwę ten kremowy
misia_zz Już bardziej mi się tak podoba:

http://www.gnl.pl/kurtka-damska-antalya-p-2370.html

Podobną kupiłam  Decathlon  😁
[quote author=Karla🙂 link=topic=120.msg409322#msg409322 date=1261253407]
ma🙂
mam 5 polowek joulesa, bluze i kurteczke- kapitalna jakosc, w UK udalo mi sie kupic za niziutkie ceny. Wiem, ze Sznurka tez joulesy lubi wiec moze i ja pomecz?
[/quote]

dopiero zobaczyłam
joules jest kapitalny wprost! ale w wiekszosci polowek nie mam guzikow bo mi Peppa zjadła;/
Dramka, dzięki, ale ja poszukuję takiej ze ściągaczem.
no bo cóż, przy mojej budowie, takie zwykłe się podwijają po prostu  😡

Pomocy!  🙇

Chodzi o to, że w Anglii panuje taki śmieszny zwyczaj, żeby ubierac się BARDZO kolorowo do krosu. Bluza, czapka i czaprak mają byc w tym samym kolorze i to ogólnie się nazywa "barwami" Oto mój przykład:



Jak widac mam na sobie sexi fiolecik 😀 Normalnie to się robi na zamówienie przez internet (ale to trochę kosztuje) albo kupuje gotowe w sklepie, tyle, że to już jest ryzykowne, gdyż w modzie na Wyspach są teraz róże i serduszka, w których ja za bardzo nie gustuję (ten fiolet to NAPRAWDĘ był jedyny sensowny kolor w sklepie  :zemdlal🙂

Teraz uzbierałam troszkę pieniążków i planuję kupic barwy na zamówienie. Chciałabym, by było patriotycznie - biel + czerwień.
I teraz mój problem nr1 - czy ryzykowac takie połączenie kolorystyczne (raz, że biel się szybko brudzi, dwa, że nie chcę byc różowo - czerwona po praniu)
Problem nr2 - jeżeli już zaryzykuję taki kolor, to w jakim to ma byc stylu
myślę o czerwonej bluzie z białymi gwiazdkami, oraz czapce, jak na tym zdjęciu:

albo jak ta bordowo - biała pośrodku


Ewentualnie mogę wziąc całą bluzę i czapkę w jednym kolorze - czerwonym, ale to mi się tak komunistycznie kojarzy... 😀iabeł:

Co myślicie? Help!
ikarina, w gwiazdki to jak flaga usa, nie bardzo...
W ogóle najb mi się podoba ten czarno żółty wzór, fajne romby.
Oooo o rombach nie pomyślałam 🙂 W sumie też fajny pomysł
Dzięki, Burza,
ikarina, ale jak myślisz w czerwieni i bieli?
Chyba ładniej niż czerwone tło, wyglądałoby białe tło i czerwone romby 🙂
Ale przemyśl dobór kolorów, wiem że chcesz patriotycznie ale może jednak byłyby ciekawsze zestawienia 🙂
Ikarina to jest zwyczaj, którego mi brakuje w POlsce. To jest rewelacja!

co do naszych barw narodowych tak jak sama mówisz wyzwanie niełatwe.

Możesz spróbować innego, mniej geometrycznego patentu- a bardziej patryjotycznego. Kiedyś (tylko się nie śmiać za przykąłd) był ajkiś konkurs dla arystów na pobawienie się naszymi anrodowymi symbolami. Wtedy świetne rzeczy zrobił Arkadius dla Michała wiśniewskiego. To były na czerwonym tle tak jakby odręcznie namazane białe skrzydła. Było to tak wymowne bo a) barwy, b) nawiąznie do skrzydeł orlich i przez swoją formę - taki niby bazgroł tak nowoczesne, że na długo mi zostało w pamięci.
Mozesz spróbować albo na czerwony czparak, bluze, pokrowiec na kask naszyc białe skrzydła, tak wycinane nożyczkami bez obrabiania (o to chodzi), żeby były postrzępione na końcach. Albo na odwrót, na białe naszyć czerwone.
Możesz tez porosic o zrobienie skrzydeł przyczepianych na rzepy... wtedy je odkleisz do prania i nie wyjdzie ci kolorystyczny mix...
No... ze skrzydełkami byłby problem - zwykle mam na sobie kamizelkę ochronną, która by wyszystko zakrywała.
Ale pomysł też fajny 😀 Dzięki

Ktoś jeszcze coś dorzuci?
a może po prostu bluzka w jakieś szersze, czerwono- białe paski?  🙂 Też może fajnie wyglądać, taki pasiak ^^
skrzydełka mogą być małe jako wzór- zamiast gwiazdek, na rękawie tez mogą być porozrzucane. Mogą tworzyć linię - były by to np paski ze skrzydełek...
MorticiaSlayer,, jest taka możliwośc 🙂 Tylko wtedy tak trochę wyglądałabym, jakbym uciekła z więzienia 😀 Albo jeszcze powinnam założyc grube czarne okulary i bawic się w "Gdzie jest Wally" 😀

kotbury, w sumie fakt, czegoś takiego nikt jeszcze nie ma...
Ha! A ja w końcu dorwałam moje "dream" jeździeckie bluzy i to w zupełnie niejeździeckim sklepie. I właścielka nie była świadoma co posiada i cena była 'very nice'... więc wciągnęłam dwie. Jasno szarą i czarną.
Są takie jak mają być! Kołnierz z tyłu sięga mi prawie do gumki od kitki- zakrywa caaała szyję z tyłu i nawet jak pochylę głowę to i tak spełnia swoją rolę- nie piździ mi po karku. Z przodu jest niższy niż z tyłu ale tez b. wysoki.
Ma takie specjalne rękawki, chronią nadgarstki - widać na fotkach.
Do tego oczywiście idealna długość za nery i zamek od dołu także rozpinany. Kieszonki na zamki zapinane bo jakże by inaczej- perfect model do jeżdzenia!





ikarina a może na białym tle czerwone kropki takie duże kołka🙂 i taki sam czaprak w wielkie czerwone kropy🙂
pamelfa, też bmi oryginalnie 😀

kotbury, dla mnie bluza - ideał, szukam czegoś, co chroniłoby gardło.

A tak w ogóle zastanawiam się, czy jednak nie posłuchac Burzy i nie zastanowic się nad innymi kolorami, bo jednak na białym pięknie widac wszystkie plamy, a wiadomo - kros = błoto, deszcz, ślady po trawie...

Może zostawic samą czerwień? (wciąż mam skojarzenie "komunistyczne" brrrrr)
Albo biel zamienic na żółty?
Albo w ogóle jakiś inny kolor?

Rany, nie wiedziałam, że taka błaha rzecz potrafi tak stresowac 😀

Bo wiecie, ja o patriotycznych barwach marzyłam od samego początku, tylko ta biel mnie odstraszała. A jeszcze do tego niedawno mój znajomy Czech pokazał mi się w pięknie skrojonych czeskich barwach narodowych i nagle  mi się tak zazdrośc włączyła. Ech, gdybym tak była ze Szwecji, czy Jamajki to życie byłoby prostsze 😀
Fuksja z szarym? Zielony z żółtym? Szary z błękitem? 😉 dużo możliwości 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2010 21:36
szary z pomarańczem zarezerwowany! 😜 😁

, a wiadomo - kros = błoto, deszcz, ślady po trawie...



nie zrozum mnie źle,życzę Ci jak najlepiej,ale siedzę i ryczę ze śmiechu - bo przecież rozmawiamy o bluzie i czapce na kask  😜 aż tak dramatyczny rozwój wydarzeń przywidujesz? 😉
albo fuksja z czarnym w kropki ostatnio kupilam taka pizame cudna jest;P
pamelfa, żadnych ciapków! 😀
[quote author=Ktoś link=topic=120.msg469204#msg469204 date=1265146587]
szary z pomarańczem zarezerwowany! 😜 😁

, a wiadomo - kros = błoto, deszcz, ślady po trawie...



nie zrozum mnie źle,życzę Ci jak najlepiej,ale siedzę i ryczę ze śmiechu - bo przecież rozmawiamy o bluzie i czapce na kask  😜 aż tak dramatyczny rozwój wydarzeń przywidujesz? 😉
[/quote]

Ktoś, ja całe swoje życie widzę "na czarno"  😁 😜
Ha! A ja w końcu dorwałam moje "dream" jeździeckie bluzy i to w zupełnie niejeździeckim sklepie. I właścielka nie była świadoma co posiada i cena była 'very nice'... więc wciągnęłam dwie. Jasno szarą i czarną.
Są takie jak mają być! Kołnierz z tyłu sięga mi prawie do gumki od kitki- zakrywa caaała szyję z tyłu i nawet jak pochylę głowę to i tak spełnia swoją rolę- nie piździ mi po karku. Z przodu jest niższy niż z tyłu ale tez b. wysoki.
Ma takie specjalne rękawki, chronią nadgarstki - widać na fotkach.
Do tego oczywiście idealna długość za nery i zamek od dołu także rozpinany. Kieszonki na zamki zapinane bo jakże by inaczej- perfect model do jeżdzenia!








Czy ktoś może je widział w online-shopach albo w okolicach Trójmiasta? Szukałam, szukałam i nic...  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się