Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 listopada 2009 16:04
ja osobiście doświadczeń nie mam z Hooksem (i nie zamiaruje mieć) ale wiem że w  DK mają bardzo średnie opinie o tych produktach. Moja córka swego czasu sporo kupowała gł. ze wzgl. na ceny ale przestała.
ancyk0991, ale co to już nie można na forum napisać, że mam zamiar zamówić coś z hooksa? Przecież nigdzie nie napisałam, że chciałabym ludzi do podłączenia, a WRĘCZ PRZECIWNIE. Trzeba być jakimś słabo rozumującym, żeby wydedukować z moich wypowiedzi chęć dostania miliona pw o tej samej treści. Ja się nie uważam za pocztę kurierską i pośrednika zamówień, nie mam na takie zabawy czasu, chęci, ani głowy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 listopada 2009 17:41
Rewir: twój ostatni wpis  został omyłkowo do mnie skierowany - zdaje się prawidłowym adresatem jest niejaki(a) ancyk0991
Jasne, przepraszam Elu, już poprawiam.
Rewir rozumiem. i proszę nie mów, że ktoś jest mało rozumujący bo kłócić się NIE mam zamiaru🙂
Choć można było wg mnie zrozumieć, że istnieje jakaś szansa przyłączenia się.
Nikt od pewnego czasu w temacie nic nie pisał. W pierwszym poście, który po tym okresie się pokazał, pytałam,
czy ktoś będzie zamawiał z Hooksa ponieważ chciałabym się dołączyć.. pod moim postem ktoś jeszcze wyraził na to chęć.
Po czym Ty piszesz, że Wy razem z Klami(?) będziecie w najbliższym czasie coś zamawiać.
I owszem możesz pisać co chcesz na forum 😀 Tylko wydaje mi się, że wiedząc ile jest na nim osób chętnych na zakupy w tym sklepie
musisz liczyć się z tym, że te osoby się do Ciebie zgłoszą. Tym bardziej jeżeli napisałaś ten post pod moimi pytaniami 😉
to, że nie chcesz pielgrzymek napisałaś eeee.... dopiero stronę dalej...
aczkolwiek wszystko jest pojęciem względnym... i ile osób na forum tyle opini na ten temat...
🙂

Gillian   four letter word
06 listopada 2009 22:01
ludki, nie bójcie sie zamawiac, to naprawdę nie jest trudne 🙂 Google transator pomoże, wypełniłam i wysłałam zamówienie w mniej niż 5 minut. Tylko trzeba miec kartę, reszta to naprawdę banał 🙂
Pisałam jeszcze w wątku o ogłowiach, że nie chcę "pielgrzymek", a Twojego postu nawet nie czytałam, zresztą napisałam Gillian. I co ma do rzeczy to, że zamawiam z Klami, znamy się osobiście, jesteśmy koleżankami, ale zaraz, zaraz... Mam sie tu z czegoś tłumaczyć?
Jeszcze raz napiszę, naprawdę nie mogę brać odpowiedzialności za słabo rozumujące istotki, którym mimo, że się zastrzesze, że nie mają w tej sprawie pisać, nie pozbawiają się nadziei.
OT, TYLE.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
06 listopada 2009 23:48
rewir
Nieee tłumaczyć się nie musisz   😉
Ale skoro
w wątku w pierwszym poście, który po pewnym czasie się pokazał, zapytano, czy ktoś będzie zamawiał z Hooksa ponieważ ancyk0991 chce  się dołączyć.. a pod tym ktoś jeszcze wyraził na to chęć. Po czym Ty piszesz, że Wy razem z Klami(?) będziecie w najbliższym czasie coś zamawiać.
- To nie dziw się, że dostajesz pw z pytaniami.
Tym bardziej jeżeli napisałaś, jak wspomina Ancyk, że nie chcesz pielgrzymek.... dopiero wspominasz o tym stronę dalej...

Sama do tego doprowadziłaś, a to, że nie czytasz postów to lipne tłumaczenie i ni teges troszku .  🙄  😉
Jak dla mnie rewir to wyglądało w ogóle jak zaprosenie do zamawiania z Tobą. Dlatego zdziwiłam się na tego kolejnego posta w stylu męczennicy.
Czyli rozumiem, że do Waszego zamówienia (rewir i klami) nie można się dołączyć?
Gillian   four letter word
07 listopada 2009 11:36
rewir, ale ja nie pisałam do Ciebie, tylko ogólnie do wszystkich, którzy chcą coś zamówic a wolą się podłączyc do innych.

Zresztą  nie wiem o co takie halo, wystarczyło napisac - nie, nie zamawiam grupowo.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 listopada 2009 13:16
ludki, nie bójcie sie zamawiac, to naprawdę nie jest trudne 🙂 Google transator pomoże, wypełniłam i wysłałam zamówienie w mniej niż 5 minut. Tylko trzeba miec kartę, reszta to naprawdę banał 🙂

Jeszcze się podpiszę pod tymi słowami. Niedawno zrobiłam pierwsze zakupy w zagranicznym sklepie (a trochę wcześniej zakup z Wielkiej Brytanii siodła przez eBay). Wszystko z pomocą translatora. Zamówienie w rzeczywistości bardzo proste się okazało. Sprawdziłam tylko przed zamówieniem jakie rodzaje płatności sklep akceptuje i jakie są koszty wysyłek do PL (i w jakich przedziałach cenowych/wagowych się zmieniają).
No i zamówiłam, zapłaciłam i wszystko przyszło. Jedynie paczka miała oznaki otwierania- prawdopodobnie przez celników (bo pojedyńcze opakowania w ciemną bibułkę były nietknięte, no i wszystko doszło).
Więc zachęcam do zamawiania, bo okazuje się to łatwiejsze niż człowiek sobie pierwotnie wyobrażał 🙂 Banał i fajna sprawa 😀
Wydaje mi się, że obawy wynikają nie tyle z niepewności, co niewiadomej ceny kosztów dodatkowych... czyli ceny przesyłki i ewentualnych dodatkowych opłat za operacje płatnicze inna walutą... może ktoś mógłby to przybliżyć...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 listopada 2009 13:38
mnie przy zamawianiu przedmiotow watrych ok. 900 kr. Calkowity koszt wyniosł ok. 1100 kr., moze odrobine węcej.

1 kr = 0,41 zł.

czyli 1100 • 0,41  = 459 zł.
to jest ktoś chętny? najlepiej z okolic Bydgoszczy
trzynastka   In love with the ordinary
01 grudnia 2009 20:04
ostatnio pisałam do Hooksa i chyba cena przesyłki podrożała, bo pisali, że wysyłka będzie kosztować 361 SEK czyli koło 150 zł jednak.
czy ktos zamawia z hooksa? bardzo mi zalezy by sie do kogos podczepic
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
03 grudnia 2009 22:13
Ja też chętnie zrobiłabym zakupy "grupowo" głównie ze względu na cenę przesyłki... więc jak znajdzie się z 5 osób lub więcej mogę podjąć się zamawiania 😀
Monny   bez odbioru .
05 grudnia 2009 18:48
Ja też bym się podłączyła ale zależy ile osób, bo nie ukrywam, że przesyłka droga.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
09 grudnia 2009 09:59
Bardzo proszę osoby zainteresowane o złożenie zamówienia, ze się tak wyrażę 🙂
Najlepiej link do przedmiotu, kolor, rozmiar i numer telefonu mile widziane jakieś imię lub nazwisko żebym wiedziała do kogo mam się zwrócić.
Planuje złożyć zamówienie jeszcze w tym tygodniu. Więc pośpiech wskazany.
Pozdrawiam serdecznie,
Klaudyna
A ja czekam wciaż na ogłowie dla Misi. Zamówienie poszło pod koniec sierpnia. W wrześniu dostałam info ze będzie 15 listopada, 15 listopada ze będzie 25 lutego!!!!!!! Więc z powodu tego czekania nie mam siły zabierać się do organizowania zamówienia. Może po świętach te ichnie terminy oczekiwania się skrócą i znowu spróbuje coś skombinować.

A Rewir nie kumam twojego oburzenia... Jak już Ci większość osób wyjaśniła, zabrzmiało tojak zaproszenie, zwłaszcza ze napisałaś że zamawiasz z Klami (i tu nie chodzi ze akurat z nią tylko że z kimś, i w całym kontekście zabrzmiało to jak zaproszenie)

Już ktoś składał zamówienie czy dalej się mogę dopisać?
Ej, ja nie potrafię znaleźć czy nie ma na stronie Hooksa ochraniaczy?

p.s. są...już sama znalazłam 🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 grudnia 2009 14:22
ja też bym się z chęcią podpieła do zamówienia grupowego 🙂 polarek dla seniorki mi się marzy, a sama nie chcę zamawiać, bo zaraz wyjeżdzam z Polski.

gdyby znowu powstała inicjatywa grupowego zamówienia, to bardzo poproszę o PW  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 grudnia 2009 15:29
Arvile dostałaś już ogłowie? 😜

Jakby co to ja też chcę się podpiąć przy zamówienie 🏇
jak coś to też z chęcią podepnę się pod grupowe zamówienie.😉
gdyby była tak możliwość proszę o pw  😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 grudnia 2009 13:42
ja też chętnie  przyłączę się do zakupów.
planuje zrobić również zamówionko !!pytanko.. czy byłbyś ktoś chętny??? 🤣
Ja, ja chcę ogłowie, potem skopiuję takie samo w Ursusie :P Tu piszemy czy na PW?
chętne osoby proszę na pw by nie robić bałaganu w temacie,,,  🤣
Ja właśnie tez ogłowie he he szał na nie nieziemski!!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 grudnia 2009 18:51
To teraz przyznajcie się, kto co zamawia? 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się