Konferencja "Jeździectwo przyjazne koniowi" Wrocław 18-19.11.2009

wyjezdzam w tym terminie  🤔 aaaaale szkoda!!!
kurcze szkoda ze to srodek tygodnia bo chetnie bym pojechala...
kurcze, moze jednak sie jakas dusza wybierze..
bardzo chciałabym pójść.
Mam w tym czasie ważne zajęcia na uczelni, ale chciałabym być na paru wykładach więc będę kombinować.
pony   inspired by pony
31 października 2009 21:57
jak uda mi się wyciągnac kogos to przyjade- nie znam wrocka i nie chce sama jechac.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
31 października 2009 22:11
poszłabym tylko szkoła trzyma mnie w żelaznych więzach 🙄
mialabym ogromna prosbe (wlasciwie to dwie) do kogos, kto sie wybierze- jakby co to prosze o pw.
już sprawdziłam.
Wszystkie ćwiczenia, wykłady i seminarium mam z jedną mgr, która jest na razie bardzo ludzka więc mam nadzieję, że się z nią jakoś dogadam.
Będę na 100%, ale nie na wszystkim.
Kurcze trochę w beznadziejnym terminie to jest organizowane... Niby będę w tym budynku bo mam zajęcia a jednak nie pójdę z powodu tych właśnie zajęć... Echh 🙄
prawie 200 zł za bilet
Po 20 października cena w przedsprzedaży będzie wynosiła 160 zł.

Cena zakupu zaproszenia przy wejściu na seminarium - 180 zł.
strasznie drogo

przy czym bilety na FOAL IMPRINTING – WCZESNE SZKOLENIE ŹREBIĄT
- w przedsprzedaży: 380 zł

- w dniu seminarium (przy wejściu): 400 zł
Temat bardzo interesujący ale zupełnie nie moja półka cenowa.

Ojczulka namawiam, żeby się wybrał - przynajmniej ma jakąś szansę na zniżkę.
Ja się wybieram  🙂
Hm, taki sam problem - mam zajęcia w tym czasie, więc jeśli udałoby mi się wepchać bez biletu na chwilę, to będę 😉. Ale we Wrocławiu.
W Warszawie jest seminarium, o którym napisała Sznurka.
A w jakim języku są prowadzone wte wykłady???? Będą jakieś tłumaczenia na polski język??? pozdro
kurcze no.... poszłabym ale mam ćwiczenia w środe takie, że musze na nich być ...wrrrr
[quote author=ona_mala_mi link=topic=11043.msg368749#msg368749 date=1257169695]
kurcze no.... poszłabym ale mam ćwiczenia w środe takie, że musze na nich być ...wrrrr
[/quote]
Dawno, dawno temu potrzebowałam urwać się z zajęć na których absolutnie musiałam być.
Około godziny przed rozpoczęciem się tychże zajęć zgłosiłam się na pogotowie mówiąc iż przewróciłam się wysiadając z autobusu i uderzyłam głową w chodnik. Zeznałam iż jest mi niedobrze, kręci mi sie w głowie itd.. tu należy podać objawy wstrząsu mózgu pomijając utratę przytomności - po co stresować lekarza. Robią standardowe badanie neurologiczne i rtg głowy po czym proponują pozostanie na obserwacji w szpitalu. Wtedy wypisujemy się na własną odpowiedzialność i mamy wolny dzień  😅 L4 pogotowie nie da ale da kartę informacyjną wraz ze skierowaniem na późniejsze konsultacje. U nas na uczelni przeszło bez problemu..
Ja ide, ale tylko na wykłady Millera, reszte już słyszałam lub mnie nie interesuje w kontekście tego KTO prowadzi poszczególne wykłady. Na szczęście mam zniżke studencką, bez niej na pewno szkodaby mi było kasy, bo większośc tego co tam będzie można znaleść w postaci artykułów Millera w necie 😉
azja   koń pleśniowy
02 listopada 2009 19:20
Ja będę!!!!! Bankowo
Hm.. ja tez bym chętnie pojechała, ale niestety mam zajęcia no i to drugi koniec Polski:/
Alice, do Warszawy masz już tylko połowę drogi 🙂.
Przypominam - zaraz audycja z Millerem - http://www.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3 🙂.
Kto słucha? Jak wrażenia?  👀
Witam!
Dr.RMM pozostawił list do jeżdżców w Polsce
http://www.hippika.pdm-promo.pl/list.htm

I krótkie podsumowanie z seminariów
http://www.hippika.pdm-promo.pl/robertmiller.htm


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się