Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

PannaDziewanna, ja tam nic złego o tym sklepie powiedzieć nie mogę, kontakt zawsze bez zarzutu, wszystko przychodziło (a nigdy nie zamawiałam za pobraniem). Raz nawet, jedna rzecz, zamówiona w sobotę po 22, była u mnie w paczkomacie w poniedziałek rano 😉
Ja zamawiam od nich Nubę i też polecam.
Paczka wychodzi prosto od producenta, a cena przyjemniejsza.
Zamawiałam już 2 razy, teraz w tym tygodniu właśnie będę składać kolejne zamówienie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 listopada 2023 23:06
U mnie na horze to w ogóle wychodza kwiatki. Mam przecenione bryczesy , niby wchodzi kod na 20 procent. Pokazuje ponad 100 zł rabatu , odejmuje koło 40 zł 😂
Ja zrobiłam zamówienie z horze w piątek -porobiłam zrzuty bo nagle przelew nie przeszedł. Zrobiłam ręcznie przelew, zamówienie się nie zatwierdziło, przelew poszedł. Wrzuciłam im zrzuty z dow. zapłaty i zobaczymy co zrobią .
Jakbym miała dzisiaj to zamawiać to jestem w plecy 250 zł . Sami zobaczcie jaka różnica :/
Zrzut ekranu (40).png Zrzut ekranu (40).png
Zrzut ekranu (43).png Zrzut ekranu (43).png
Horze niestety BARDZO kombinuje, jednak uda sie u nich kupić w naprawdę dobrych cenach. Ja monitoruję przez jakiś czas to co chcę no ale nie każdy ma na to czas.

Rudzielec, ewentualnie jak już coś wypatrzysz w dobrej cenie, to po 6 tygodniach (maksymalny czas oczekiwania plus dwa dni) wyślą Ci maila, że jednak nie ma u producenta już (co było kłamstwem), a w ramach rekompensaty zaproponują 20% kod aktualnie obowiązujący na stronie. 😂
I tak się czasami kończy to kampienie na ich stronie.
Sivrite kurcze ty serio masz pecha bo mnie się nie zdarzyło nigdy nic co opisujesz 😲
A jak miałam taką sytuację w koszyku co opisałaś to zadzwoniłam i dostałam tą niższa cenę.
Wyżej to nie ja z tym koszykiem.
Ja wtedy dzwoniłam i nie dostałam żadnej propozycji za tę derkę, na którą czekałam prawie dwa miesiące. No mówię, kod ze strony. I to nawet zapytałam, czy naprawdę mi Pani proponuje w ramach zadośćuczynienia kod ogólnodostępny i powiedziała, że tak. 😆
Osobiście raz w miesiącu zawsze robię na horze zakupy, bo da się wypatrzeć coś w dobrych cenach. Nigdy nie miałam sytuacji jakie opisujesz.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 listopada 2023 12:09
Sivrite, jak ostatnio chciałam coś kupić od nich to 3 tygodnie wcześniej zrobiłam tabelkę w Excelu 🤣 z cenami
na szczęście wtedy się nie zmieniły
Za to w ten weekend no niestety podrożały pewne rzeczy...
Pati, ja tu kiedyś już wstawiałam przegląd dwóch par bryczesów, których cenami regularnymi żonglowano o dobrych 40%, w zależności od wysokości promocji. 😆 Nic się nie zmieniło w tej kwestii, wysokość promocji w tym sklepie zależy tylko od tego, jaką cenę "regularną" ustawią. 😆
Ja nie przeczę, że da się coś upolować, wszędzie się da. Może też przy tak horrendalnych próbach oszukiwania promocjami częściej się zdarza, że coś zostanie pomylone i promocja rzeczywiście sięga tych 50%, jak ktoś zapomni podnieść cenę regularną o 40. Ale nadal jest to sklep, próbujący robić w wała klientów na każdym kroku, możecie się z tym godzić lub nie. 😅A skoro kolejne osoby piszą, że sprawdzają produkty po kilka tygodni/miesięcy, żeby mieć pewność promocji, bo w tym sklepie nie można być jej pewnym, to widocznie tylko ja mam problem, żeby się z tymi praktykami pogodzić. Więc może to mój problem.
Gdyby do tych praktyk obsługa klienta była sensowna, to jeszcze... Ale jedna derka po 6 tygodniach nie przyszła, druga się rozpruła trzeciego dnia na koniu, który wtedy stał sam, więc nawet nie miał go kto za tę derkę ciągnąć. Żadnej próby rekompensaty, jeszcze próba zrobienia w wała gratis po raz kolejny. Dwa duperele w innych zamówieniach nie przyszły. Zamówienie bez konta niby można zrobić, ale nie przejdzie, więc nigdy go nie dostaniecie i Pani na infolinii też wtedy powiedziała, że to normalne. No i jeszcze mimo usilnych prób wyłączenia Newslettera będziecie dostawać ten spam prawie codziennie.
Mea culpa, że czasami wejdę i spróbuję jeszcze raz, żeby się znowu wkurzać, nie powinnam. 😆 Ale nie powiecie mi, że sklep, w którym żeby nie dać się oscamować, to trzeba kampić kilka tygodni i porównywać ceny to jest normalny sklep. 🤣
330 z 408.
<tymczasem kompletnie standardowa cena Chevinala 5l 359 i jakieś oferty na pierwszej stronie Google'a po 329 czy 338>
No ale % oszczędności się zgadza. 😆

Dobra, idę już zrzędzić komu innemu, bo mnie zninawidzicie.

Kotbury, nic do Ciebie, kontynuacja narzekania na udawane promocje.

Już zamykam forum. 😆
Sivrite, ale dobrze ze to piszesz, ja już sprawdzam zawsze w google i porównuje cene. Raz znajoma już klikała kask na horze, powstrzymałam ją, sprawdziłam w innym sklepie i kupiła ponad 200 pln taniej niż na Horze w promocji.
Sivrite, bo to jest bardziej promka na tą odżywkę, bo sam Chevinal na koniku jest za 329 zł, a odżywka za 79 zł. więc masz ją za 1 zł w tym 330 zł.
Zresztą w samym linku jest:
"Suplement CHEVINAL 5L FORAN + odżywka CANTER MANE&TAIL 500ml CARR&DAY&MARTIN za 1 zł"
Melanie, dobra, zmyliła mnie "promka na Chevinal" i się dojeb... za bezdurno. 😆 To już spaczenie.

Aga, może ktoś kiedyś skorzysta na moim stresie i wylewach w Internecie. Albo nie straci. 😅
330 z 408.
<tymczasem kompletnie standardowa cena Chevinala 5l 359 i jakieś oferty na pierwszej stronie Google'a po 329 czy 338>
No ale % oszczędności się zgadza. 😆

Dobra, idę już zrzędzić komu innemu, bo mnie zninawidzicie.

Kotbury, nic do Ciebie, kontynuacja narzekania na udawane promocje.

Już zamykam forum. 😆

Sivrite, ej ale tu jest cena aktualna 330 (czyli zlotówkę drożej niż pierwsza cena z googla) plus dostajesz butelkę Mane &tale.
Nie o promocję ceny tu chodzi ale o to, że nie dość, że jest taka jak najniższe na rynku to dostajesz pełnowartościowy produkt, dobrej marki w gratisie!
Czy jest jakiś kod do Bergo, który by się łączył z rabatem na Kentucky?🤔
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 listopada 2023 12:29
Coś do Equishopu jest może?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 listopada 2023 17:04
Albo do GNL?
Zamówienie bez konta niby można zrobić, ale nie przejdzie, więc nigdy go nie dostaniecie i Pani na infolinii też wtedy powiedziała, że to normalne.
Sivrite,
Nie mam konta na Horze, a zakupy robiłam już przynajmniej ze 4-5razy i jakoś zawsze przyszło, najczęściej przed deklarowanym czasem🤔
zembria, do GNL szewcwbutach -10%
wabankowa, Ja również zamówiłam Nubę w fajnej cenie i już mam powiadomienie że paczuchy do nas jadą 🙂 Kontakt ze sklepem też bezproblemowy, dostałam odpowiedź na zapytanie w ten sam dzień.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 listopada 2023 18:01
Fokusowa, Dzięki, ale 10% to trochę słabo, bo akurat ta rzecz jest w GNL droższa, niż w Equishopie.
SeQuin, A ja się wystraszyłam i nie zamówiłam :/ Ale jak tak piszesz, to może jednak się skuszę następnym razem
PannaDziewanna ja skusiłam się pierwszy raz zamówić z Happy Horeses bo w żadnym innym sklepie takiej promki na to co chciałam nie znalazłam. Z tego co widzę paczka już w drodze do paczkomatu. Czasem im się udaje ;P
Ja zamawiałam z Happy Horses trzy razy i też za każdym razem bez problemów. 🤷
Czy w equishopie są dobre rabaty na black friday? Jak to wyglądało rok temu np?
Polujecie na coś konkretnego na Black Friday? Tak sobie myślałam, że może by każdy napisał na co poluje to jak ktoś inny przypadkiem na to wpadnie to dałby znać gdzie jest korzystne cenowo. Warto sobie pomagać 😉
Hej, ma ktoś kod do bergo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się