sklepy internetowe

Rudzielc_23, Arcus niestety nie ma kodów rabatowych chyba nigdy. 😉 za to jak już ma promki, to bardzo fajne.
Gillian   four letter word
01 września 2023 17:19
Horse trade - błyskawiczna wysyłka 😍
Hej, czy ktoś z Was dokonywał ostatnio może
zwrotu do sklepu Premier Equine? Przyszła do mnie derka - niestety za duża i teraz nie wiem jak ugryźć kwestie odesłania towaru poza UE.

Może ktoś próbował ostatnio? Z chęcią przyjmę każda radę.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
14 września 2023 23:38
RR4, a nie lepiej spytać sklepu? Będą najlepiej wiedzieć jak to ugryźć. Sklepy w UK które wysyłają poza UK muszą mieć takie sprawy ogarnięte
Kupował ktoś kiedyś w loft-hr.pl?
Mają fajny asortyment tylko zastanawia mnie fakt ze w zakładkach wyprzedaż i summer sale wszystko w cenach regularnych 🤔 to jakiś błąd czy takie są u nich zawsze promocje 🤣
Moon   #kulistyzajebisty
15 września 2023 08:24
Czy ktoś kojarzy, czy "oficjalny" polski sklep Forana jest legitny?
https://foran.net.pl/
Moon, jest. Zamówienie w 2 dni
U mnie ostatnio zamówienie złożone przed g. 15, wysłane tego samego dnia, następnego już u mnie, także w mniej niż 24h. Kontakt super, w dodatku gdy miałam problem z produktem - rozwiązanie błyskawiczne i na prawdę meeega korzystne dla mnie, także obsługa top i czasowo i przy ew problemach.
Moon   #kulistyzajebisty
15 września 2023 08:38
Ok, dzięki dziewczyny :-)
izkadul - to jak najbardziej legitny sklep, bylam na miejscu wiele razy bo akurat jest najblizej mnie.

promocje z reguly maja normalne, nie wiem co sie stalo ze tam faktycznie wszystko nieprzecenione. zawsze mozna zadzwonic i zapytac, to nie konik ze nie odbieraja 😀
BUCK   buttermilk buckskin
15 września 2023 08:42
potwierdzam wysyłka z Foran błyskawiczna i jeszcze były gratisiki 🙂
Jest też Red Mills i ponoć pasza jest dostępna łatwo, ale koszty wysyłki spore.
izkadul - to jak najbardziej legitny sklep, bylam na miejscu wiele razy bo akurat jest najblizej mnie.

promocje z reguly maja normalne, nie wiem co sie stalo ze tam faktycznie wszystko nieprzecenione. zawsze mozna zadzwonic i zapytac, to nie konik ze nie odbieraja 😀

Remson,

dziękuję za odpowiedź, stacjonarnie tez kiedyś byłam i wglądało to fajnie tylko te promki mnie zastanowiły
masz rację może tam zadzwonię 😉
Plus dla Horze.pl - pomimo przewijających się tu negatywnych opinii, u mnie kolejna bezproblemowa i sprawna transakcja.
BUCK   buttermilk buckskin
15 września 2023 20:42
mega plus dla FORAN, pisałam, że w paczce były gratisiki co mnie ujęło 🙂 a dziś osobna od zamówienia paczka i kilogram próbek pasz różnych 😀
Hej, czy MKsklep wysyła towar? działa? Zamówiłam na szczęście za pobraniem ale zero kontaktu, zero potwierdzenia zamówienia na maila i nie wiem co robić.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
20 września 2023 11:11
Ode mnie zaległy plus dla sklepjezdzieckipk.pl (Piotr Konieczny) . Szybko i sprawnie bez najmniejszych problemów 🌷 .
Ogromny plus dla GNL, ledwo zamówiłam a paczka już była utworzona i nadana kurierowi do paczkomatu a było to po 15.

I bardzo duży plus dla Horze, też bardzo szybka wysyłka, wszystko sprawnie.
Moon   #kulistyzajebisty
22 września 2023 07:07
giga plus dla horse-trade, miła promka i przesyłka zawsze z prędkością światła 👌
plus dla sklepu HorseQual za super szybką realizację. ⚡
Btw do poniedziałku nie wiedziałam o istnieniu tego sklepu 😂
ode mnie zaległe plusy dla django, konika i dlakoni.pl
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
28 września 2023 16:43
Duży plus dla sklepu horseway 🌷
www.slaskisalonjezdziecki.pl
Kod Wolta10
Uprawnia do 10% zniżki na cały asortyment
Plus dla Vetfactory
GNL - błyskawiczna wysyłka, bezpieczne pakowanie. Smyczka i naklejki gratis
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 października 2023 13:36
Plus dla VerdiShop - ekspresowa realizacja i bardzo miła obsługa 🌷Nie ma też problemu z zamówieniem czegoś spoza stałej oferty
Bardzo duży minus dla horse cookies.
Pierwsze zamówienie - mail, że paczka wysłana i 4 dni czekania aż faktycznie wysłana zostanie.
Stwierdziłam, że może to jednorazowa wpadka, zamówiłam drugi raz.
No i to samo - w poniedziałek paczka gotowa do odbioru przez kuriera, we wtorek status, że wysłana. A paczka do tej pory jest u nich, nie została nadana. Za pierwszym i drugim razem zero odzewu na maile, na wiadomości na instagramie. Totalna olewka.
Mega plus dla gnl. W zamówieniu był jeden produkt z dostępnością 4-6 tygodni. Pozostałe do 10-14 dni.
Paczka u mnie po 16 dniach, także szczerze polecam
Ciąg dalszy z horse cookies - zwrócili mi całość kwoty za zamówienie, a paczkę mają wysłać gratis w ramach przeprosin na błąd pracownika.
Czekam jeszcze czy paczka przyjdzie, jeśli tak to plus za rozwiązanie sytuacji dla horse cookies!
plus jak zawsze dla sklepu horze
Paczka wyslana kompletna, zgodnie z terminem, produkty w super cenach. Nie ma do czego sie przyczepic 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się