Podziękowania

Zdrówka!
Ta pogoda taka się parszywa zrobiła, że trudno infekcji uniknąć. A wiadomo, że rehabilitacja to wzmożony wysiłek to i podatny człowiek bardziej.
Dziękuję Szalona Bi za miłe słowa i w pełni wyrozumiałości . 😅 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Muszę podzielić się z wami pewnymi sprawami . Lekarz co mi prowadzi zabiegi mówił mi że ruch jest dla mnie wskazany . Wiec idę sobie czasem potańczyć . Wiecie zapoznałem wspaniałych ludzi 6 dziewczyn z mężami . W czoraj zaprosili mnie do restaracji -kawiarni Zdrojowa w moim mieście Ciechocinek gdzie mieszkam . Najbardziej lubiałem tańczyć z Madziom pięknie tańczy w raz mężem tańczą zawodowo . Zaprosiły mnie panie wraz z mężami do Zdrojowej aby się porzegnać było nas w sumie 12 osób . Powiem wam jest w Zdojowej najleprzy zaspół w regjonie gdzie garają muzykę taneczną i zespół zawsze gra jakiś nowy utwór . Mężowie kobiet mówili mi że nie przepuszali że my wszyscy tworzymy taki wspaniały z oraganizowany kolektyw powiem tak czułem się w śród nich jak w rodzinie bardzo przeiteligętni ludzie . Dzis już wyjeżają panie z mężami . Smutny czas teraz będzie dziś ruszam na zabiegi . Jak w czoraj wychodziłem ze Zdrojowej wiele osób tam dobrze tańczących mi mówiło panie Romku zawsze będziemy wspominali jak pan fajnie tańczył z Madzią . Powiem wam szczerze że zawsze były i są moją miłością rumaki i taniec . Przepraszam że piszę taki chudy post ale musiałem jak zwykle sie przed wami pochwalić . Samotność nie jest oznaką słabości tylko dzielności czekania na kogoś kto na ciebie zasługuje . Bogaty jesteś w tedy czego nie można kupić za pieniądze . Nie myście sobie że czekam na jakąś krulową nie poprostu liczy się dla nie zaufanie , zakochać się ze wzajemnością wiem że może za dużo rządam od życie znowu powiem nie sromnie znam swoja wartość . Życzę wam wszytkim aby ten dzioneczek był dla was pełnen sukcesów ja pomykam na zabiegi po grypie
Dobry wieczór wszytkim . Często się zdarza że nasi trenerzy , instruktorzy nie doceniają nasze małe pozytywny w jeżdzie na rumakach . A przecież małe rzeczy osiągnięte podczas jazdy na treningach , jazdy rekracyjnej nas bardzo cieszą i domotowywują do jeszcze leprzej pracy nad rumakiem . Jak nie raz przeglądam portale o rumakach to przeważnie są wychwalanie mistrzowie itp . A przecież dobry trener , instruktor i osoba co prowadzi jazdy powinny wychwytywać nasze małe postępy i wady . Łatwo można zabrać serce i pasji do rumaków przy braku pochwał , uwag które powinny być w jak najprostrzy , zrozumiły sposób przekazane swojemu uczniowi . Każdy trening powinień zawsze być dla jeżdżących konno nie odgadnięta , ciekawą zagadką aby wydobyć moc pozytywnej energii od swoich uczniów i żeby nie popadli w monotematczności jazdy na rumakach . Każdy po treningu , jazdy rekracyjnej będzie nie cierpliwy do następnego treningu . Powiem nie skromnie jak prowadzę jazdy i prowadziłem zawsze chciałem zdomotowywować jeżdzca do dalszej pracy nad koniem na treningu . Przepraszam za błędy ortograficzne powodowane moimi szybkimi myślami aby nic mi nie umkło do tego postu . Życzę wam wszytkim ; miłego , rodzinnego wieczorka i niech moc będzie z wami ......... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich w ten smutny pełen zadumy dzień . Za 1 godz idę na cmentarz do swoich śp kochanych rodziców śp braciszka Grzesia pomodlę się zapalę im znicze . Mój najstarszy śp braciszek leży w Kazuniu pod Warszawą . Niem mam jak do nie go jak dojechać . Zawsze jak do śp brata Krzysia jechałem pks i jechał przez Płocki zawsze autobys pls jechał przez Kazuń niestety teraz jedzie inaczej owszem jedzie przez Płock ale omija Kazuń zatrzymuje się na lotnisku w Modlinie . Jak tak jechałem na śp brata na [pgrzeb o mało bym nie zdążył na jego pogrzeb . Musiałem wysiąść w Łomiankach do piero jak zadwoniłem do swojej byłej bratowej przyjechali po mnie . 3 miuty przed pogrzebem byłem na mszy . Miałem ogromne szczęście że zdążyłem może jak pomyślę w przyszłym roku będę chaciał odwioedzić grób śp Krzysia i tak zrobię . Życzę wam ten pełnen zadumy dniu po starcie najbliszych aby wasze serce napełniły piękne wspomnienia po waszych śp najbliszych
Dobry wieczór wszytkim . Jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw i jak byłem zawodowym jeżdzicem wyścigowym choć nie raz byłem tak zmęczony że nawet nie chciało mi się ust odworzyć ale na pierwszym miejscu był rumak po zawodach  , gonitwach . Dopiero jak był już koń w boksie mogłem zająć się sobą . Tak mój charakter jako jezdżca ukształtował mój śp wspaniały trener major Leon Burniewicz co był kopalnią wiedzą o rumakach . Życzę każdemu z was aby wasze kochane rumaki były na pierwszym miejscu po skończonym ; treningu , zawodach , gonitwy i jazd rekreacyjnych to się rumakom należy dających wam moc pozytywnych fluidów , poczucia swojej wartości , uśmiechu w sercu , odprężenia po całym dniu waszych zmagań dnia codziennego tego wam życzę z całego mojego małego serca ........... 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Nie ważne kim jesteś ale jaki . Nie raz kiedyś człowiek innym zadrościł sprzętu jeżdzieckiego , koniowozy jakie mieli do dyspozycji potentaci skoków , wkkw . Dzięki mojemu śp trenerowi , majorowi Leonowi Burniewiczowi do nam wczepił w nasze serca ; nie jakoś sprzętu a serce i pełne zrozumienie rumaka , wola walki , podjmowanie w ułamku sekundy na przeszkodę itp. Pamiętam jak ze śp trenerem majorem Leonem Burniewiczem byliśmy na zawodach np; Bydgoszcz , Toruń , KT Kwidzyn , Sopot itp nasz śp tr, major L,B w lot dostrzegał nasz ból serce pełen zadrości jaki mają sprzęt od razu nas wspaniale śp trener domotowywował swoimi wspaniałymi tekstami , wspomnieniami aby odrwrócić naszą uwagę , pełnego zachytu jaki mają sprzęt . Szedł z nami śp tr. maj. L.B na parkur abyśmy żyli walką na parkurach i krosach . Byłem pod ogromnym wrażeniem głębokiej szybkiej analizy stanu ducha śp tr.maj. L.B . Powiem nie skromnie przejełem charakter mojego śp trenera związane rumakami . Kto kiedyś miał ze mną sie spotkać no; Stajnia koni sportowych Viritim w Szarłatach za Ostrołękm gdzie stoi mój były champion gonitw płotowych u państwa Agnieszki Michała R i w ośrodku agroturystycznym u Luzy w Mysłakowicach za Jelenią Górą to wie że jestem takim gawędziarzem i w lot wychytuję błedy jeżdzców podczas lekcji ze mną na padoku . Znowu dopadło mnie przeziębienie . Życzę wam abyście swoim uporem , taletem , motywacją , pozytywnym myśleniem czuli się ogromnie domotowywani podczas jazd na waszych kochanych rumaków ....... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich pięknie . Człowiek jest tylko człowiekiem aż tylko . Pamiętam jak swojej byłej malutkiej karjeże jeżdżca nie raz zazdrościłem innym że maja takie dobre o ogromnym potencjale skokowym konie , zadrościłem kapkę innym że mają markowy sprzęt a my biedny klubik z LKJ-Ciechocinek mamy wszytko mierne . Tak mnie życie ukształtowało że zawsze do celu przeważnie sam zdążałem nie neguję przy śp trenerze majorze Leonie Burniewczu czuliśmy się jak u ojca . Nigdy nie wymagałem od kogość wręcz przeciwnie dawałem uśmiech , rady itp . Wiem że kiedyś pisałem podobny post no ale zawsze pewne sprawy trza przypominać innym . Pamiętajcie moi znajomi , przyjaciele nie na wiś , zadrość , kłamstwo itp zawsze będę wypaczało naszą duszę serce szczególnie w relacjach zawodników , rekreatach jeżdżacych dla przyjemości jak i w całej materii naszego bytowania na tym łez padole . Życzę wam wszytkim abyście mieli czyste serca i dusze jako ludzie jako jeżdżcy . Sam to nie raz doświadczyłem jako zawodnik z uśmiechem , dobrem , itp na rumaku wspaniale się czułem wytworzyła się między mną a rumakiem taka magiczna nić porozumienia i wszystko mi wychodziło na treningach , zawodach . Czego wam wszytkim życzę takiego dobrego stanu ducha i uwierzcie że zawsze zagości na waszych twarzach po skończonej jeżdzie piękny uśmiech na twarzy i w  sercu ............... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam was wszytkich . Może to nie zbyt medjalny post ale pisany od serca . Dla mnie Grudzień jest najgorszym miesiącem  roku . Święta radość bycia z rodziną przy ognisku rodzinnym już od wielu lat tego już nie mam . Wiecie że nie mam swojej rodziny , jestem sierotą , ostatnio pochowałem 2 śp braci śp Krzysia i Grzegorza . Błagam niech nikt nie myśli że biorę was na litość , itp . Wigliję pojadę lub pójdę na cmentarz do śp moich kochanym rodziców i śp Grzegorza zapalę im światełko , pomdlę się i z nimi podzielę się wirtualnie opłatkiem . Nie wiem może ktoś mnie przygarnie na wigiję z moich znajomych w Ciechocinku . Nic nie mogę wyrokować ale już z cięszkim bólem serca już nie jedna święta przeżyłem . Obiecuję przed świętami złożę wam jak co roku życzenia może nie wiele znaczą moje witrtualne życzenie ale uwierzcie że płynące z mojego serca i z najgłębszych podkładów mojej duszy .Proszę się nie matrwicie się o mnie macie swoje rodziny , problemy dnia codziennego i tak zrobiliście dla mnie ogrom cudowych prezetów np; okap , piękna figurkę .  na koni dżokeja jak skacze i wiele wiele innych rzeczy za które pięknie dziękuję . Dla mnie największy prezent jest że jesteście i że mogę podać swoje wspomnienia , porady , żale itp . Samotność nie jest oznaką słabości jest oznaką siły jaką masz czekają na kogość kto na ciebie zasługuję . Trzymajcie sie moim znajmi , przyjaciele ciepło ...............
Witam pięknie was wszytkich . 3 tygodnie temu dostałem z ZUSU w Toruniu abym przesłał dokumentacje mojej rehabilitacji w tym czasie jaki miałem przyznaą rentę na 5 lat . Wiec zrobiłem ksero i wysłem do ZUSU w Toruniu . Oczywiście orginały mam u siebie w mieszkaniu . Komisje mam 21 grudnia czyli w piatek . Trzymajcie za mnie kciuki aby ten czas komisji skończył się dla mnie pozytywnie . Myśle że tak i będzie przesałem ksero dokumentów mojej ciągłej rehabilitacji ze szpitala Wojskowo-Rahabilitacyjnego co chodzę 2 razy do roku . Wyszła ustawa kto ma znaczny uszczerbek na zdrowiu może mieć 2 razy do roku zabiegi . Życzę moim znajomym , przyjacielom . redacji RE-Volta.pl any ten magiczny , rodzinmny pięknu czas był dla was pełen miłości , radości rodzinnej , uśmiechu i moc pozytywnej energii.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 😅
Witam wszytkich . Nie wiem całe ostatnie moje życie jest pasmem pogrzebów np; śp moja mamam , śp mój ojciec , śp brad Grzegorz , śp bart Krzysiu . W czoraj dostałem telefoniczną wuadomość od ostatniego żyjącego brata Darka że kobieta śp Krzysia w cziraj zmarła . Dzwoniłem śp Ani córki w wyrazami ogromnego bólu i smutku . Powiedziałem jej że niestety nie przyjadę na pogrzeb pod Warszawą gdzie będzie chowana bo nie mam swoich funduszy i staje w piątek przed komosją w Zusie w sprawie przedłużenia mojej renciny . Przepraszam że wciąż mam przekazuje nie pozytywne wieści w ten czas przed świąteczny takie jest nie stety życie .
Dobry wieczór wszytkim . Ależ się cieszę że po dzisieszej komisji w Zusie w Toruniu że dostałem rentę na 5 lat . Przy obecnie stanie rzeczy jakie się dzieją przy nie dobrej kłamliwej zmianie jakim jest pis to miałem mieszane uczucia co i jak . Prawie nie spałem dobę żyją tą komisją . No ale pięknie się to skończyło dziś . Na pewno dziś odeśpię ten stres . Życzę moim znajomym , przyjacielom , redakcji Re-Volta .pl aby dzisiejszy wieczór był dla was pięknych dobrych tajemnic i uśmiechu . 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 💘 💘 💘 :kwiatek:
Witam was w ten świąteczy czas świat Bożego Narodzenia . Jesteście prawie moją rodziną więc mogę wam się zwierzyć z moich sprawach . Muszę jutro pojechać aby mieć wisytę u lalryngolog poniewasz żle słuszę na lewo ucho . Mam oczywiści mmaszykę na batrerię WAX z końcówkom gumową aby patyczkemi nie czyścić małożowiny uszne są o wiele praktryczne i bezpieczne głównie mi chodzi o lewo ucho . Wiem że wizytę będę miał za długi czas no ale . Byłem zaproszony przez swoich znajomych na wigiję byłem w sumie 2 godziny było parę osób częś ich nie znałem . Miałem pewien dyskonfort w tej materii no ale czas tej wspaniałego wieczoru wigilijnego nastał więc musiałem się dostosawć do reguł tego domu . Poszedłem o godz 24 do kolegiaty na pasterkę . Tak siedziałem sam w swoim domu do południa więc poszedłem na kawę do restaracji - kawiarni Zdrojowa gdzie kawa kosztuje 5 zł w sumie chodziło abym wyszedł do ludzi a też i grał wspaniały tam zespół Akort najleprzy w tym regionie i owszem zatańczyłem  sobie sam było mało ludzi po 2 godz wyszedłem . Powiem nie skromnie jak  wychodziłem i jakieś państwo zobaczyli jak się ubieram do wyjścia powiedzieli mi o mnie wiele ciepłych słów na temat jak tańczę . Przepraszam że tak się pormuję no ale muszę sobie jakoś dawać radę wszędzie dobrze w domu najlepiej nie ważne kto kim jest ale jaki dla innych . Dziś będę znowu sam siedział w domu obejżę sobie w tvp . Dochodzę już od dłuszego czasu samotnośc jest straszna jak by było zemną coś nie tak kto się mną zaiteresuję widzie jak mi się ogromnie zrobiło jak w wieczór wigilijny zadwoniła do nie Marta G którą uważam jak swoją siostrę . Ma cudowną swoją rodzinę mężą Krzysia i 2 cudownych dzieci . Wiem co mówię już 2 razy się z nimi spotkałem w ośrodku agrotutystycznym u Luizy . Życzę wam wszytkim aby ten drugi dzień świat przebiegł w rodzinnej piękne aurze rodzinnej ................................ :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Byłem dziś w swojej przychodni w Ciechocinku zapytać się kiedy będzie laryngolok tak będzie w czwartek zaraz po nowym roku muszę się do tego czasu pomęczyć ze słuchem głownie w lewym uchu . Życzę wszytkim oby ten ciepły dzioneczek obfitywał w wasze sukcesy i oby nowy 2019 rok był dla was pełen obitych waszych sukcesów . 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam ale ze mnie ciapa .Pisałem na portalach randkowych myśląc że mam internet bez limitu bo tak mam w umowie płacę 50 zł . W czoraj zablokował mi net sieć play więc pojechałem do sieci play w Ciechocinku i pani tam sprawdza w necie i fatkycznie jest zadłużenie . Zaraz chwytam za telefon i dzwonię do sieci play aby mi płatność wstrzymali do 5 stycznia kiedy będę miał rentę i po uprzednim podaniu swojego psl kolsulatat odblokował mi internet . Wiem to tylko jest moja wina że nie potrzebnie wchodziłem w te płatne randkowe portale ale mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Na pewno jak dostanę rencinę to te sprawy będę musiał uregulować . Najgorszemu wrogowi nierzyczę bycia samemu i stego się wzieła moja głupia reakcja w chodząc na takie głupi nie przemyślny proces myśllenia myśląc że może mi się uda znaleś drugą polowę mam nauczę do końca życia aby nie jeść tego goszkiego tortu . Życzę wam w nowym 2019 aby był on dla was pasem samych sukcesów i oby wasze decyzje były wpełni przemyślane .....................................
Witam was wszytkich . Pamiętam tamte czasy jak z moim śp trenerem , majorem Leonem Burniewiczem jechaliśmy na zawody skoków , wkkw nigdy nasz trener się nie martiwił czy my zawodnicy oporządzilięśmy swoje rumaki . Zawsze byliśmy jedni z pierwszych rano przy karmieniu , czyszczeniu swoich rumaków . Mój śp tr. major L.B przychodził do stajni i przyjmował nasze raporty w sprawie rumaków np; czy wszytkie rumaki zjadły trener wchodził do każdego rumaka sprawdzał ścięgna itp no i oczywiście każdy z nich dostał kostkę cukru . Nigdy nie zapomnę jak w chodził do stajni śp trener major Leon Burniewicz do stajni na zwodach to każdy nasz rumak zawsze zarżał jak on się do nich odezwał takim słowem moje maleńkie . Było to coś pięknego jak nasze rumaki tak reagowały na zwodach w obcej stajni . U nas w klubie jak zawsze małą bryczką na jednego konia przywoziłem śp tr. majora L.B i zawsze w chodził w naszym klubie w Ciechocinku nie było konia który by nie rażął na jego widok . Przeważnie rozdawał suche kromki chleba . Powiem tak od śp tr. maj. L.B który nam zwodnikom przekazał ogrom wiedzy my byli jego uczniowie godne , fachowe nauki teraz przekazujemy innym . Wiem że jestem taki Romek gawędziarz co mi został ten nawyk w pojony przez śp . tr . maj . L.B którzy swój kiecisty piękny język przekaładał to jak z nim mieliśmy treningi . Jestem dumny że mogłem być uczniem śp . tr .maj L. B który był ogromnym motywującym fundamentem mojej malutkiej karjery jako jężdziec . Życzę moim znajomym . przyjacielom aby ten mrożny dzioneczek był dla was ciepły , rodziny , pełen miłości rodzinnej do usłyszenia w krótce ....... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich dziś o godz 16 mam wizytę u dermatolog ponieważ częściowo nie słyszę na lewe ucho . Mam maszyknę na batrerie WAX i gumową końcówką aby nie uszkodzić bębenka w uchu . Mam nadzieję że wizyta okaże sie pomocna trzymajcie kciuki aby wszytko poszło oki ............................... 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór . Ależ się cieszę że wizyta u pani doktor laryngolog dała wymierne dobre korzyści . Lewo ucho mi przeczyściła takim wężykiem i wodą i porostu jak ręką odjoł teraz nawet słuszę głos muchy . Pani laryngolog przepisała mi krople do obu uszu . Kochani ależ się cieszę że odzyskałem słuch w uchu życzę dobrej nocki . 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich wiem  że jestem starym marudom każdy z was ma jakieś problemy ale uważam was wszytkich prawie jak rodzinę . Musiałem w czoraj kupić buty poniewasz na mieście jeden prawy bud pęk mi na pół . Jak wiedzie byłem u laryngolog z lewym uchem pani doktor mi go przeciściła płynem i zapiasła mi vaxlol profilaktycznie do obydwu uszu . Muszę wam się przyznać aczkolwiek było to dla mnie kiedyś trudne. Chodząc na zabiegi do Szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego na zabiegi i chodząc na basen nabawaiłem się grzybicy jednego paznokcia od 3 lat chodzę do dermatolog i walczę znią już jest duży postęp . Pani dermatolog już w czwartek znowu przypisze mi TRIOXAL . Jest to silny lek i jest drogi . Zawsze przed wizytą 5 dni muszę iść ze skierowaniem do labolatorium na badanie krwi musi wykazać czy organizm jak lek przyjmuje czy nie mam uszczebku na zdrowiu . Byłem w poniedziałek w laboratorium na pobranie krwi zawsze mam problem poniewasz mam malutke prawie nie widoczne żyłki na rękach . Zawsze mam z tego wylew na ręku po sztykace . Kochani przepraszam że na takim szerokim grenium Re -Volty o tym piszę ale mam do was pełni zaufanie . Nie mam komu się pourzalać . Obiecuję że następny post będzie o rumakach do czego mnie ten wspaniały portal o koniach zobowiązuje . Życzę każdemu z was aby ten dzioneczek obfitywał w wasze same sukcesy ....... 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszytkich . Choć nie byłem żadnym championem z jazdy na zawodach jeżdzieckich zawsze dążyłem małymi kroczkami do osiągnięcia na zawodach skoki , wlkkw i wyścigi przeszkodowe czyli płotowe oby mój start i wypełnienie założeń trenera dałwał dobry rezultat na zwodach . Tą główną cechą spokoju , cierpliwości wpoił mój śp wspaniały trener major Leon Burniewicz . Muszę wam się przyznać kto raz miał zemną styczność na padoku z jazd na rumakach może odnieść inne wrażenie ponieważ jestem taki Romek gawędziasz , i oczekuję od jeżdców dyscypliny , zaangarzowania podczas gdy prowadzę jazdy i w ułamku sekundy wychwytuje błędy jeżdżców . Wiem że wielu może o mnie inne zdanie że wciąż się promuje na Re-Volcie pl ale moją wiedzę nabytą od mojego śp tr. maj Leona Burniewicza daje mi poczucie obowiązku w przekazywanie innym wiedzę jaką mi wpoił śp tr . maj .maj. L. B . Nie ważne kto kim jest ale jaki . Pokora nie jest synonimem ubóstwa a synonimem jakim jesteś człowiekiem i tymi tezami was pięknie żegnam życzą każdemu z osobna aby ten dzioneczek był pasmem waszych sukcesów ................ 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszytkim. Nie raz jak spadłem na ujeżdżali podczas treningu u śp trenera majora Leona Burniewicza to zawsze leciał do swojego zawodnika czy coś mu się nie stało nie ważny był koń tylko nasze zdrowie . Zawsze jak człek się pozbierał po upadku śp tr. maj. L.B brał nas do swojego biura i parzył dla nas wspaniałą herbatę . Powiem tak to były przepiękne czasy że mogłem czerpać wiadomości i mieć treningi ze śp trenerem majorem Leonem Burniewiczem . Miałem ogromnie szczęście być i mieć trenongi u takich wspaniałych trenerów jak śp tr.maj. L.B , na wyścigach ikony wyścig Andrzeja Walickiego . Życzę wam dobrej nocki dobranoccccccccc. 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich z mojego ośnieżonego miasta Ciechocinek . Dużo napadało śniegu . Dziś rano trochę się zatrwożyłem aż mi łzy staneły że może dziś dostanę rencinę i muszę iść do miasta po zakupy np; chleb nie mam ani kawałeczka , coć do zjedznia , do apteki po ; omega 3 , prostamol uno , ostropest plamisty itp. Mój BOŻE serce pęka że sam muszę sobie radzić nie mam swojej rodziny , jestem sierotą a sąsiadów mam takich sobie żyją własnymi problemami . Do miasta mam tak ze pół kilometra mieszkam na obrzeżach Ciechocinka przeważnie są tam dla biednych ludzi mieszkania komunale a ja takie mam i bardzo je kocham . Życzę moim znajomym , przyjacielom udanego , miłego dzioneczka , trzymajcie kciuki abym częśliwie doszedł i wszytko sobie załatwił ....... 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie was wszytkich w ten słoneczny ciepły dzioneczek . Pamiętam jak mój śp trener major Leon Burniewcz co mnie uczył skoków , wkkw był bardzo otwarty na sukestie , uwagi po skończonym treningu . Mój śp tr .major L. B wysłuchał uwagi dotyczżce danego rumka na którym jeżdziło się podczas treningów . Analizował w ciszy przez parę minutek czy uwagi swojego zawodnika pokrywają się z jego bardzo bogatym doświadczeniu jako jężdżca skoków , wkkw . Jeżeli jeżdziec ma doświadczenie i w pełni kontroluje błędy rumaka to właśnie zadwodniki taki wie że jest pierwszym najbardziej wiedzącą osobą na temat danego konia na którym jeżdzi . Nigdy nie próbowałem z trenerem dyskutować z nim podczas jazd trenogowych zawsze po trenigu podżucałem jakieś pomysły , uwagi na temat rumaka na którym jeżdziłem . Dla mnie śp trener major Leon Burniewcz był świętością podczas jazdy trenigowej  , na zawodach . Owszem wysluchał po trenigu moim uwag i nie raz zgodził się zemną że można koniem tym co jeżdziłem na trenigu moje pomysł w drożyć . Mam prośbę dla rozumnych jeżdzców nigdy nie poważajcie autorytetu swojego trenera i tego co z wami robi treningi na padoku . Pamiętajcie zawsze tr itp zawsze w lot wychywcie wasze błędy i rumaka ale jeżdziec siedzący na danym koniu ma obowiązek wymienić po skączonym trenigu swoje uwagi dotytczące konia na który jeżdziliśmy na padoku podczas treningu . Najbardziej nie lubię gdy podczas gdy przekazuję swoją wiedzę na padoku jeżdziec mówi mi co trzeba zrobić z koniem na który siedzi dla mnie taki jeżdziec sam się wyelimiował mówiąc takie rzeczy . Ci co mieli  zemną styczność podczas moich treningów i sami do doświadczyli że takie ich postępowanie jest prze zemnie nie akceptowane . Życzę wam abyście po skończnej jeżdzie na padoku mogli wymienić się swoimi poglądami ze swoimi trenerami tymi co was przekazuą swoję wiedzę . Tak byłem nauczony że dla mnie trener i kto zemną prowadzi treningi jest świątością . Kto ma inne zdanie w tej materii robi się wodnitym jeżdzcem baz żadnych perspektyw na ciągły swój progres . Przepraszam za może zbyt brualaną prawdę ale taki już jestem i nikt nie ma prawa mnie zmieniać see you later ..........
Witam pięknie wszytkich . Tak aby do wiosny jeszcze przeżyć ten luty i będzie wszytko szło w dobrym moim kierunku np; nie będę już tak często kupował prąd co mi zjada więszkość mojego skromnego budżetu czyli renty . Życzę wam aby ten dzioneczek obfitywał w wasze same sukcesy ............. 💘 :kwiatek: 💘
Dobry wieczór wszytkim . Przed godziną dzwoniła do mnie właścielka ośrodka agroturystycznego Luiza że ona i jej wspaniała rodzina zaprasza mnie na początku Marca tam . I na pewno pojadę tam 8 marca do Mysłakowice za Jelenią Górą . Wiem że to szmat drogi muszę jechać najpierw do Bydgoszczy i mam pociąg do Jeleniej Góry o godz 24 i jjest 620km będę tam też prowadził jazdy jak sobie ktoś zarzyczy . Bardzo się cieszę że tam będę tak się tam czuję jak u swojej rodzinie . Życzę wam dobrej nocki dobranoc. 💘 💘 😅 😅 💘 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Witam pięknie waszyskich . Wspomnienia wspomnienia tylko zostały ale to piękne je mieć i doceniać ludzi , swoich trenerów . Mój śp trener major Leon Burniewicz zawsze nam pobierznie mówił jaki będziemy mieć trening na następnym dniu . Ależ serce waliło z radości co będzie na treningu . My młodzi ludki nie znaliśmy piękna jakie tkwi z jazdy na rumakach i poczuć jedność z koniem . Zawsze mieliśmy i mam ogromny szacunek do swojego wspaniałego śp trenera Leona Burniewicza gdzie zapisał swoje karty życia złotymi literami . Po skończonym treningu zawsze nas prosił do swojego małego biurka na herbatkę i omawialiśmy cały trening . Zawsze mój śp trener pięknie słuchał naszych odczuć jazdy na danym rumaku i na końcu całe nasze uwagi spłętował  bardzo celująco . Zawsze miałem ogromny szacunek do swoich trenerów od skoków , wkka i na wyścigach . Byli i pozostaną w moim sercu . Czego wam tego życzę abyście darzyli swoich trenerów , instruktorów i tych co wam przekazują swoją wiedzę pełni zaufaniem i szacunkiem a wirzę że tak jest i będzie ....... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam z osrodka agroturystycznego u Luizy .Pogda jak w marcu slonce deszcz .Jechalem do tego osrodka 15 godzin.Dzis za namowa mojej uczenicy Klaudi Sz wsiadlem na jej arabka o
imieniu Euchdes .Pojezdilem 15 minut stepa i klusa pol parady na sidle rajdowym pierwszy raz jechalem na tamim siodle.Mam mieszane uczcia co do tego siodla.Wiadomo jak czlowiek nie jezdzi to musza byc takie odcia.Robie tez trenigi np dzis mam ich 3 .Pieknie was wszystkich pozdrawiam








.







Witam was wszytkich . Czasem po z problemami pod czas jazd na treningów mieliście chwile zwątpienia co do siebie i rumaka . Ja też miałem kiedyś jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw i zawodowy jeżdziec wyścigowy . Do piero wieczorem wszytko sobie wenącz posklejałem po głębokiej analizie uwag trenera , swoich błędów i rumaka . Zawsze to bardzo budujące jak analizujemy cały trening , swoje odczucia , analizy itp. Zawsze się pozytywnie domotowywałem aby nie wpaść w przepaść swojej nie mocy jazdy na swoich kochanych rumakach . Nie neguję że cenne uwagi trenera i osób co prowadzą z wami tranig , jazdy itp zawsze uwagi były prze zemnie przymowane z ogromna pokorą do trenera itp . Aby nabrać mocy na przyszły trening zawsze warto w samotności sobie przeanalizować , wyciągnąć w noski po uwagach trenera aby doładwować swoje akumulatory z pozytywną energią na przyszły dziioneczek jazdy na swoich kochanych rumakach . Zawsze jestem osobą empatyczną i zawsze wszystkim wam będę życzył wam szczerze z sercem aby wasza cudowna pasja do rumaków waszą mozolną , cięszkom pracom na treningach przekuwały się w wsze piękne sukcesy na zawodach i jazdy rekreacyjnej ............. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wam wszytkim . Czasem wielu ludzi mnie pyta czemu nie mam swojej rodziny i jestem starym kawalerem . Każdy ma jakąś swoją historje swojego życia . Moja historia jest przesiąknięta bólem . Najpierw pochowałem swoją śp kochaną mamę , póżniej śp ojca i 2 śp swoich braci do tego miałem wypadek podczas gonitwy płotowej na torze wyścigowym Służewiec . Ledwo ten wypadek przeżyłem . Ciągły ból w moim sercu po stracie najbliszych , ratowanie swojego zdrowia do prowadził mnie w objęcie matni samotności . Nie jestem żadnym lowelasem mieszkającym swoim mieście Ciechocinek . Jestem nie poprawnym romatykiem i wciąż mażę aby zakochać się ze wzajemnością wiem że w obecnym stanie jak świat się kręci w okół kasy jest to mało realne abym swoje marzenia zrealizował . I tak jako tako sobie daję radę i dzięki moim wspanialym przyjacielom jestem na powieszchni tego świata . Przepraszam że tyle o sobie piszę ale było to podyktowane tym że byłem u swoich znajomych i wciąż zadawali mi pytania na temat mojej osoby były one dla nie bardzo toksyczne dla mnie po tyle ile złego doznałem swoim życiu . Życzę wam dobrej nocki ......... 💘
Ludzie nie powinni zadawać takich pytań. Nie na wszystko w życiu mamy wpływ, nie wszystko od nas zależy i czasem sami nie wiemy,  czemu coś jest tak, a nie inaczej. Takie pytania są bardzo krępujące. A ja zaglądam do tego wątku co jakiś czas i widzę, jak pięknie wracasz do życia. Pisz, Twoje jeździeckie rady są bardzo cenne.
Powodzenia!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się