wasze ulubione seriale

Moon   #kulistyzajebisty
28 września 2017 20:08
Achaja, nie, dzięki! Będzie w sam raz na zimowe wieczory ;-)
Własnie odkryłam, że już idzie nowy sezon Suits, ale nie mogę nigdzie znaleźć pierwszego odcinka onlina może macie jakieś sprawdzoe strony?

edit: Uff znalazłam😉
Gdzie mozna za darmo zobaczyc Diagnoze i Belfra 2?
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 października 2017 17:53
hanexxx, Diagnoza jest chyba tvnowska, więc na pewno na ich stronie, Belfra 2 jeszcze nie ma, dopiero został zapowiedziany
No wlasnie Diagnoze tylko ma player znalazlam a tam jest teraz platne
hanexxx, płatne są odcinki, których jeszcze nie było w telewizji. Popremierowe są za darmo 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 października 2017 18:45
Zobaczyłam pierwszy odcinek The Gifted i się strasznie rozczarowałam, ale za to wrócił Lucyfer 😀 i Bing Bang Theory 😅
Help, gdzie oglądacie seriale? serialeonline coś mi zgłupiały, nie jestem wstanie się zalogować (więc i nie widze linków). Weszłam na iitv a tam jakieś dziwne rzeczy się dzieję, strona twierdzi że nie mam flasha (a mam) tylko że nawet nie widzę okienka filmu tylko od razu mnie przekierowuje gdzieś 🙁
xxagaxx, i na tym 'gdzies indziej' sie oglądania iitv 🙂 Czasami pod odtwarzaczem pokazuje się notka, że pod spodem są linki do zewnętrznych stron (ja zawsze openload otwieram) i normalnie wsio śmiga 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2017 07:41
W pierwszym poście jest link do postu ze spisem stron z serialami.
Coś mi chodzi po głowie, że ktoś pytał o serial w stylu Broad Church.  Miłośnikom Broad Church polecam Paranoid, wg mnie lepszy niż Broad Church.  UWAGA: nie mylić z Paranoja. Paranoja moze też dobra, nie wiem, nie oglądałam.

Skończyłam W Pułapce - Trapped (islandzki). Do końca mnie nie zawiódł, więc też polecam.

Jutro jadę wspomóc Katalonię w walce o niepodległość  😉. W hotelu będę miała Netflixa za darmo  😅
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 09:15
Ja zaczęłam wczoraj netflixowe 'Good place'. Śmieszne, luźne, do kotleta a takich mi ostatnio brakowało
W takim razie w przerwie pomiędzy machaniem flagą Katalonii i piciem wina obejrzę to śmieszne i lekkie  🙂 
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 10:25
trusia, tylko nie spodziewaj się wodotrysków, można połowę odcinka przeglądać fejsa na telefonie i nadal wie się co się dzieje 😉  natomiast jest dość ciekawa alternatywna koncepcja 'nieba i piekła' (bo główna bohaterka trafia własnie do 'dobrego miejsca' dla wybitnych jednostek ludzkich, sami samarytanie)
Skończyłam wczoraj "Narcosa" i teraz czekam na czwarty sezon (do sierpnia 2018 niestety). Jeden z lepszych seriali, jak dla mnie czołówka 🙂 W weekend zobaczę co u "Chirurgów", zdaje się, że ruszyli.
W pierwszym poście jest link do postu ze spisem stron z serialami.


sam ato tworzyłam, ale aktualnie połowa nie działa.
ja odkryłam stronę trt.pl nie wiem jakie seriale mają, ale akurat suits i scandal, które ostatnio nadrabiałam są, a nie ma tam denerwujących reklam i dobrze się ogląda
Dzięki bogu na razie ogarniam watch.to ale no na Raya się nie porwę bez napisów. Spróbuję odpalić iitv na innej przeglądarce moze zadziała. A wy nie macie problemu z serialeonline?
xxagaxx, ja nie mam, loguję się przez konto google. tylko podałam jakąś przypadkową datę urodzenia i miejscowość
kurde to ja już nie wiem. Oglądałam na iitv, dałam radę wyjść z reklamy. Teraz nie mam opcji. Pojawia mi się opcja you can skip this add in 5,4,3 i wtedy znika, reklama zajmuje całą stronę (a raczej wirus bo każe coś instalować) i kij. Nic się nie dzieje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 października 2017 17:16
Ogląda ktoś jeszcze Chicago Fire/PD? Ja sobie chyba odpuszczam PD po tym jak odeszła Lindsey. Obejrzałam dwa odcinki i no nie mogę. To nie jest to. Lindstead to był cały smaczek serialu dla mnie. I w ogóle pierwszy odcinek i totalnie pozbawiony emocji po jej odejściu Jay? Sorry. Nie.
Facella wlasnie ja nadrabiam po kolei bo mam jakieś dziury serialowe, teraz kńczę 1 sezonn Chicago Justice, Fire wg moich zapisków skonczyłam na 5 a PD na 4, które idą ktualnie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 października 2017 22:06
Fire 6, PD 5, więc jesteś na bieżąco. Justice odwołany po 1. sezonie. Med będzie chyba 3, ale jeszcze się nie zaczął.
Facella, mam to samo. PD się dla mnie skończyło i przestaje oglądać
No to jak skończę to co mam + to co chcę zacząć to moooże będę dalej oglądać, ale najlepszy był med dla mnie więc najbardziej na niego czekam jeśli już. Poza tym nieustająco chirurgów oglądam i scandal sezon 7 teraz będzie. Muszę jeszcze house of cards nadrobić.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 października 2017 08:28
ja chyba już też tylko przy MED zostanę, w Fire są od dłuższego czasu flaki z olejem a PD bez Linstead... NOPE
Nadrabiamy natomiast z P. Breaking Bad i... no ok, fajny serial ale kompletnie nie rozumiem jego fenomenu. Po hypie, który trwał bardzo długo w sieci spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.

A za chwilę wraca SPN! <3
majek   zwykle sobie żartuję
12 października 2017 10:50
oretyretyrety nowa `Dynastia` na netfliksie, w sam raz dla tesciowych...  😵
Kto pamieta oryginal z dziecinstwa?
'Breaking Bad' uwielbiałam przez wszystkie 10 sezonów 🙂
Chicago Med oglądałąm, też czekam na 3 sezon. smartini a co to SPN?
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 października 2017 11:12
jagoda1966, Supernatural 😉
o, nie znam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się