Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 czerwca 2017 21:27
Śliczne te Wasze kopyciaki, każdy z osobna  😍
A my pozdrawiamy galopowo z margaretek i łąk 🙂
wątek zamknięty
harja pewnie, że zdarzają się osobniki ciut nadpobudliwe, ale ja w większości raczej spotkałam się z takimi jak napisałam  🙂 dziękuje  😀
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
06 czerwca 2017 09:53
patid1220 Fakt, jak pisała Harja - i wśród "grubasów" zdarzają się wariaty, ale mimo wszystko - z moim jest tak jak piszesz. On może stać i nic nie robić pół roku, a potem można go wziąć na kantarze, na oklep i być pewnym ze nic nie odwali.
A Twój Gordon - majestatyczny  😍 😍
wątek zamknięty
PumCass pewnie, że zdarzają się inne, ale te nasze to kochane są  😁 dziękuje  🙂
wątek zamknięty
Dostałam śliczny portret od naszego wieloletniego fotografa 🙂
wątek zamknięty
Przepiekny 🙂😉)))))
wątek zamknięty
faith, Piórek jak wino 😍
wątek zamknięty
Burza super Ci w tym kolorze  😍
wątek zamknięty
Burza, piękny portret 😍 obydwoje wyglądacie obłędnie!
wątek zamknięty
espana, harja, dziękuję 🙂 fotograf ma do nas oko 😍
wątek zamknięty
To ja ja pokaże Czesia, niestety nie pode mną  😀
wątek zamknięty
Burza, przepiękne zdjęcie  😍
ola8719...., wow, elegancko  💘

Młody zmienił padok, teraz chodzi z innym wielkim czterolatkiem i siwym xxagaxx:


Coraz lepiej pracuje na lonży:



oraz na jeździe  😍 :



wątek zamknięty
Anai dziękujemy
za jakiś czas będziesz miała konkretne konisko
wątek zamknięty
To ja chciałam przedstawić Wam mojego pierwszego, własnego konia  🏇
KLIK
KLIK

Dopiero od tygodnia w nowym domu więc się poznajemy jeszcze 🙂
 Gigantyczne zdjęcia
wątek zamknięty
Marzena gratulacje !! owocnej współpracy Wam życzę  🙂 Napisz coś więcej o nowym podopiecznym  😉
wątek zamknięty
Marzena, gratulacje!! Ile ma?
wątek zamknięty
Dzieki 🙂
Burza, lat? wzrostu?😀

Remek ma 4 lata, rasa śląska, kupiłam go od hodowcy, ma rewelacyjny charakter - jest bardzo grzeczny, spokojny, pod siodlem do przodu, straszny pieszczoch i łasuch. w nowej stajni już ma kolegów, denerwuje sie tylko jak zostaje sam (w stajni lub na padoku jak jakiś kon wychodzi) no i widzę też ze szlauf go trochę przeraza - ale sie powolutku przyzwyczajamy. Strasznie fajne jest u niego to że nie robi cyrków z niczym, nie odsadza sie bo woda, nie histeryzuje - łazikuje tylko. Bardzo ładny ma też ruch od zadu, ale na zdjecia spod siodła przyjdzie jeszcze poczekac - siodła jeszcze nie posiadamy a pozyczone jest za wąskie.

Mnie za to rozpiera naprzemiennie to duma, to histeria 😀 czuje się jak mlody rodzic :P
wątek zamknięty
Marzena OMG ależ świetny news! Jaram się jakbym to ja kupiła 😀
wątek zamknięty
amnestria,  :kwiatek:

Całe życie marzylam o wlasnym koniu i wreszcie jest on!
Póki co wciągnęło mnie szaleństwo zakupów, w stajni patrza na mnie jak na wariata bi przyjezdzam choćby dać mu marchewki i poklepać po szyi 😀
To jeszcze średnio wyraźne zdjecie w ruchu :P
Mam nadzieje ze nie dostane kolejnego ostrzezenia 😀

Niestety nadal za duże - może być max. 960 px!
wątek zamknięty
Marzena, fajny konio, gratulacje🙂 A czemu masz nadzieje, ze nie dostaniesz ostrzeżenia? Nie prościej zmniejszyć fotę?🙂
wątek zamknięty
Marzena, gratuluję! (zdjęcia wstawiaj do naszej rv galerii, to nie będzie ostrzeżen 😉)
wątek zamknięty
Marzena, awww jaki młody glutek!!! Gratulacje 😍 czekam z niecierpliwością na foty jak już siodło się znajdzie 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Jest przepiękny, już jakiś czas temu rzucił mi się w oczy!
Ale wybacz, bo jegomościa nie kojarzę, co to za konisko? I gdzie stoicie, że tak ładnie? 🙂
wątek zamknięty
Wrzucałam już zdjęcia do KRu, ale tak rzadko mam jakieś nowe, że pochwalę się i tu  🙂




wątek zamknięty
Ale wypłowiał  🤣 Nie poznałam go  😲
wątek zamknięty
amnestria dziękujemy bardzo  💘  A Spaślakus to wielkopolski Fokus II od Figlarki/Figiel II po Marsie/Avero. Stoimy pod Gdańskiem, w Stajni Isengard. Koń ma 5 lat, a można nie jeździć 2 tygodnie po czym wsiąść jak gdyby nigdy nic i jechać galopować po łące, wspaniały charakter do jazdy, w obejściu co raz lepszy, bo rozpuściłam dziada okrutnie (chociaż jak się ludzie dowiadują, że on wnuczek Avero to mówią, że wszystko jasne, bo dziadek sporo nawywijał)  😁

tulipan Szymon "zczekoladział" fajnie, co chwilę inny koń  🤣
wątek zamknięty
Jak ktoś go nie zna to nie wierzy, że w paszporcie ma kary  😂 Najlepsze jest to, że on nie płowieje w tych standardowych miejscach jak pod siodłem (od potu), nie rudzieją mu końcówki włosów, tylko ma po prostu taką jasną letnią sierść. Mimo, że na padoku jest w derce siatkowej, która powinna przynajmniej trochę UV blokować  😉
wątek zamknięty
Fokusowa, fajne konisko! A masz coś z pracy? Naprawdę bardzo urodziwy! A stajnia - czad!

tulipan, mój teraz tak samo wygląda 😉 Ale mój jakoś mało szlachetnie 🙄 Ale wyniki krwi bardzo dobre, więc może to jego urok, może to... 😉
Szymek to już rasowy dresażysta :kwiatek: A tak ostatnio sobie myślałam, wiesz co u Kaśki Twojej?
wątek zamknięty
amnestria w ubiegłych latach zmagaliśmy się z niedoborami cynku i zaburzonymi proporcjami cynk miedź, więc myślałam, że to przyczyna. W tym roku wyniki krwi są po prostu top, a Kary i tak zrobił się Gniady  🤣 Także odpuściłam temat i tylko się cieszę, że ładnie wygląda w czarnym czapraku  😁 A duma mnie rozpiera bo wykręciliśmy po 66% w PSG i Inter I co jest dla mnie bardzo miłe i cieszę się, że się mój koń tak ładnie wyrobił. Kasia chodzi pod siodłem i nawet startuje, ale są plany na zaźrebianie, także mam nadzieję, że się uda  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.