Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

jett   success is the best revenge
29 listopada 2015 08:39
Dziewczyny, jak jest z rozmiarówką Timberlandów? Normalnie noszę 36 (wkładka 23cm) a na butsklep są rozmiary 36(22,5cm), 37(22,5cm) i 371/2(23cm) nie mam pojęcia w które celować...  🤔 Superstary zamawiając po wkładce okazały się za duże i tutaj troszkę boję się ryzykować a nie mam czasu podjechać gdzieś i zmierzyć stacjonarnie  😫
Widział ktoś botki w tym stylu, czarne, ale skórzane i w rozmiarze 36/37?  👀
jett, ja noszę 40/41 a timby mam 40 i są idealne na grubszą skarpetę, ale nie taką grubą wełnianą  😁 ja bym brała raczej mniejsze niż większe.
jett, ja mam 39,5, a timby wzięłam 40 i w sumie trochę żałuję, bo mniejsze by lepiej pasowały, tak to muszę skarpetką dopychać  🤣
jett   success is the best revenge
29 listopada 2015 15:58
Dzięki  :kwiatek: Ostatecznie kliknęłam 36 i najwyżej wymienię  😉
Dziewczyny do czego nosi się kozaki za kolano? Kurtka puchowa odpada  🤣  Chciałabym sobie kupić ale poruszam się głównie komunikacją miejską więc musiałabym dopasować do nich jakieś ciepłe okrycie wierzchnie co by nie wylądowały na dnie szafy ....
bawarka, - płaszcz? Tak po prostu 🤣
No dobrze ale mój płaszcz zimowy wygląda tak:



więc raczej nie będzie pasować.... rozumiem, że czarny klasyczny płaszcz ale przed kolano czy dłuższy????
Czarne kozaki mają to do siebie, że wszystko do nich pasuje 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 19:54
Ale miały być za kolano a nie czarne  😉 Chociaż wydaje mi się, że do tego płaszczyka akurat będą pasować  🙂

Zakochałam się w botkach Lasockiego, ale mają obcas ok 10cm a miałam kupić płaskie i mam dylemat  😵
Scottie   Cicha obserwatorka
01 grudnia 2015 06:38
Nie rozumiem trochę tego problemu z kozakami za kolano 😉 Miałam muszkieterki i chodziłam zarówno w płaszczach do kolan/za pupę, jak i w puchowej kurtce zimowej i wszystko do siebie pasowało.
Ja tez mam. Nosze do parki. Sadze, ze z kazda kurtka czy plaszczem beda dobrze wygladac, o ile siegaja one nie dalej niz do polowy uda. Bo jak kurtka dluzsza i konczy sie tam gdzie zaczyna sie but albo dalej, to jakos to glupio wyglada. 😀
ma któraś z Was te Timberlandy? Wygodne, jak się użytkuje? Warto kupić? 😉

http://e-timberland.pl/timberland-glastenbury-ftw-kobiety-buty-buty-outdoor,plec,WW,B,BO,39890358.bhtml
hanexxx mam bardzo podobne, różnią się tylko tym, że mam zamek z boku.
Całkiem wygodne, chwalę sobie ogólnie. Tylko niestety ten materiał i kolor mimo czyszczenia specjalnymi środkami już później tak super nie wygląda.
Ale miały być za kolano a nie czarne  😉 Chociaż wydaje mi się, że do tego płaszczyka akurat będą pasować  🙂


Pardon, dopowiedziałam sobie, że czarne 😉 Ja mam muszkieterki za kolano, czarne właśnie, i noszę je do wszystkiego.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2015 20:03
smarcik, jak dla mnie to oba modele fajne 🙂 Może drugie troszkę bardziej mi się podobają, mam bardzo podobne.
robakt   Liczy się jutro.
03 grudnia 2015 17:40
[s]smarcik http://www.stylowebuty.pl/categories/?ipp=80
http://elilu.pl/
[/s]
edit. dopisek
Nie ten wątek.
Może powinnam zaznaczyć, że chodzi o te:
https://www.rylko.com/pl/produkt/8HZZ4T1_LV8,93397,91.html
do parki raczej pasować nie będą....
strasznie mi się podobają ale ze względu na cenę muszę dobrze przemyśleć zakup, czy będę w nich chodzić bo do włożenia do szafy żeby cieszyły oko są trochę za drogie :-)
No i jeszcze zastanawiam się czy nie jestem za stara na takie buty... Jaki jest wiek graniczny noszenia muszkieterek, żeby to nie było niesmaczne? :-)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 grudnia 2015 08:56
robakt to do mnie?  👀


Cricetidae dziękuję za opinię, chyba pojadę dzisiaj po te drugie bo jest 25% zniżki z okazji mikołaja  😁


bawarka ciężka sprawa, bo w przypadku takich butów łatwo osiągnąć efekt dziwki jak źle dopasuje się resztę stroju  😉 Ja w każdym razie oczami wyobraźni widzę je z moim płaszczykiem z Orsaya  😁 Nie mogę go znaleźć na stronie ale mam taki granatowy, klasyczny, do połowy uda. Kupowałam jakiś miesiąc temu i jest super bo pasuje zarówno do eleganckiego look'u jak i na co dzień  🙂
smarcik, - te drugie prawdopodobnie lepiej będą się układały z przylegającymi spodniami i możesz je nosić na dwa sposoby, są bardziej wszechstronne. Choć oba mi się podobają 😉
bawarka, - moja mamusia ma 43 lata i brązowe muszkieterki i nie, nie wygląda to niesmacznie z dobraną resztą 🙂 Ma prace, w której musi wyglądać elegancko. Kwestia doboru dodatków, płaszcza itp, bo rzeczywiście łatwo przy takich butach uzyskać tandetny efekt.
A na moje upatrzone buty nie ma zniżki w ccc 🙁
bawarka, ja bym tu widziała płaszcz szlafrokowy do kolan 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 grudnia 2015 21:11
No i ostatecznie kupiłam te wywijane, bo te drugie się wyprzedały we wszystkich sklepach w promieniu 300 km  😁 Ale są świetne, tylko boję się o skórę w miejscu wywinięcia, czy nie zniszczy się szybko.
smarcik, - ja mam wywijane botki lasockiego już 3 lata, tylko z jasnej skórki, więc nie używane na codzień, ale ogólnie trzymają się świetnie 🙂
robakt   Liczy się jutro.
05 grudnia 2015 06:35
smarcik wątki pomyliłam  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 grudnia 2015 08:19
Miała któraś do czynienia z butami adidas zx flux?  :kwiatek: Na przykład: http://www.adidas.pl/buty-zx-flux/S77312.html - zastanawiam się, czy tego typu buty nadają się na siłownię?  😉
smarcik, miała 😉 Dla mnie te buty są super wygodne, ale na siłownie wolałam 'cieńsze'. W moich jest taki materiał, który zupełnie nie oddycha, a są podobne do tych z Twojego linku.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 grudnia 2015 16:17
Już zamówiłam, mam nadzieję, że będą dobre  👀 No i opinie o rozmiarach były przeróżne, ostatecznie wybrałam rozmiar, który według długości wkładki powinien być mój  😉
Mam takie. Na siłownie też w nich chodzę i póki co jest ok(mam takie siateczkowe). Ale na dłuższą metę na siłkę nie polecałabym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się