wasze ulubione seriale

kermit   Horses horses everywhere ..
16 czerwca 2015 08:02
Czy jakaś dobra duszyczka może mi (na PW) wskazać gdzie mogę obejrzeć albo jak mogę zdobyć wczorajszy odcinek Gry O Tron ? (uwaga nie czytam tematu ze względu na spojlery).

Please  :kwiatek:



EDIT: dziękuje dobrym duszkom za linki. Jestem już po 10 odcinku piątej serii GOT.
P.S. Niech se w dupę wsadzą ten serial.

Muszę się przerzucić na coś dobrego  🥂
Zgadzam się w 100% z Twoim PS  😀 Przegięli zwłaszcza z Jonem... :/ Polecam serial 'Hannibal'!
'
GoT taka słaba, a wszyscy nadal oglądają  😂 Ja bym nie skreślała wszystkich umartych... jeszcze  😉
No GOT sie skończył, House of Cards, Elementary, Sherlock.

Co obejrzeć sensownego z tych seriali z dłuższymi odcinkami i dobrej jakości? Co teraz oglądacie?
Breaking bad próbowałam, i nijak. 🙁

Arimona, od wczoraj wzięłam się za Daredevila. Podobno też dobry serial się zapowiada 😉 Ale póki co jeden sezon jest i nie wiem, czy gustujesz w takich klimatach 😉
Arimona Hannibal?🙂 w jakich klimatach szukasz?
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 czerwca 2015 16:19
Ja nic nie oglądam odkąd się Castle skończył - dobrze, nie mam czasu na seriale  😂

GoT nie oglądam, a i tak wszystko wiem, co się dzieje i bezczelnie spoileruję na facebooku  😀iabeł: 😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 czerwca 2015 18:07
Milla, obejrzałam 5 odcinków, ale strasznie brutalny 🙁
Arimona, orphan black?
A mi się ten sezon Gry o Tron podobał. Wszyscy tak krzyczą, że do bani, a mi się podoba.
Odpaliłam suits  - caaaałkiem fajne się wydaje, będzie tak dalej? :>
Daredevil jest świetny 😀 Dla mnie naprawdę dobrze Netflix serial zrobił 😀

Wciągnęłam się w Halt and Catch Fire, dobry serial, choć od razu mnie nie wciągnął. Dobrze też mi się ogląda The Whispers, oglądam głównie dla Barrego, ale nie ma tego piękne akcentu jaki miał w Revenge
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 czerwca 2015 20:15
ogląda ktoś jeszcze pretty little liars? jak wrażenia po dwóch (zaraz trzech) odcinkach nowego sezonu?
ogląda ktoś jeszcze pretty little liars? jak wrażenia po dwóch (zaraz trzech) odcinkach nowego sezonu?

Ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego nie powiedzą wszystkiego od a do z policji i rodzicom 👿
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 czerwca 2015 20:22
drapcio, bo serial nie miałby racji bytu  😁 wiadomo, od początku gdyby powiedziały serial skończyłby się na 23 sezonach..
myślę, że gdyby nawet teraz przyznałby się do wszystkiego, co na ich sumieniach leży to w świetle wydarzeń zostałoby uznane za bez znaczenia, no ale.. show must go on. chciałabym, żeby ten serial się już skończył, oglądam tylko po to, żeby dowiedzieć się kim jest A. aż jestem zła na siebie, że dalej tkwię w tym serialu  🤔wirek:
drapcio


😕

a ja oglądam z nudów :P
Bee., nie wiedziałam, że nowy sezon już, więc dopiero będę oglądać. Ale w serialu tkwię podobnie jak wy - z nudy i ciekawości kim jest A. Choć początkowo mi się nawet podobał, ale później już mnie zmęczył, bo ciągle jakieś dramaty, zagadki, ciemne lasy. Które do niczego nie prowadzą  🙄 Ciekawa jestem jak wyglądają książki, bo tomów jest chyba z kilkanaście. Pewnie też takie flaki z olejem :P

A gra o tron............... Najgorszy serialowy sezon świata, już się skończył, a mam uczucie, że dopiero ze 3 odcinki były. Końcówka oczywiście dramatyczna. Ciekawa jestem co zrobią z kolejnym sezonem, bo przecież książka jeszcze nie wydana  😎
Odpaliłam suits  - caaaałkiem fajne się wydaje, będzie tak dalej? :>


Tak. 😀 Właśnie skończyłam 4 sezon.

Rany, w PLL nadal nie wiadomo kim jest A? Mam wrażenie, że przestałam to oglądac sto lat temu, a tam nadal to samo. 😁
kermit   Horses horses everywhere ..
17 czerwca 2015 07:41
A czy to House of Cards jest naprawdę dobre ? Nie jest to przypadkiem nudne ?

Gdzie to można obejrzeć ? Tak żeby było bez lektora ?

Hannibal brutalny ?

Kiedy się zaczyna nowy sezon detektywa ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2015 08:40
kermit, mnie znudziło. Ale rownież nie porwał mnie got, breaking nad czy dexter, wiec nie jestem najlepszym doradca.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 czerwca 2015 09:06
budyń, ten sezon zaczął się zaskakująco, być może będzie ostatnim, bardzo bym chciała. a jeżeli chodzi o książki, to z tego co wiem, serial mocno "odstaje", np. Toby powinien już nie żyć  🙄

edit:
drabcio,  😂 dopiero załapałam. poprawię się  :kwiatek:
Dziewczyny dzięki, zaraz posprawdzam!
Nie łubie seriali z super heroes strasznie mnie nudzą, ale ze ten Daredevil to Netflix, może coś dobrego jednak?🙂

Orphan black wygląda ciekawie, Hannibal tez nie oglądałam.
Dzięki Wam przypomniało mi się Devious Maids, lekki jest i przyjemny, taki akurat na zabicie czasu.


kermit
Mi House of Cards mega się spodobał, ale pierwszy i drugi sezon był moim zdaniem lepszy stanowczo niż 3.
Na tvmuse są linki zazwyczaj.
Bardzo polecam Breaking Bad! Pierwszy odcinek oglądałam na trzy razy, kompletnie mnie nie wciągnął jednak po przebrnięciu robi się mega ciekawie. Jeden z lepszych seriali jakie oglądałam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2015 13:41
Arimona,  orphan black mega ciekawa!  Naprawde lubie ten serial.
Kto mnie uratuje i powie, gdzie mogę znaleźć serial House of Cards za darmo i bez limitów? Uwielbiam ten serial i oglądałam na seansik.tv, ale usunęli ...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2015 14:20
watchseries
Strzyga, a coś jeszcze znasz :kwiatek:? W UK dostawca internetu mi banuje dostęp do różnych tego typu stron
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2015 18:11
Bay, nie, bo jestem zadowolona i nie szukam dalej.
Kto mnie uratuje i powie, gdzie mogę znaleźć serial House of Cards za darmo i bez limitów? Uwielbiam ten serial i oglądałam na seansik.tv, ale usunęli ...


cda.pl

flygirl - to świetnie bo Harvey... 😍

kermit - ja oglądałam bo  nie miałam nic innego do roboty, według mnie szału nie ma chyba że ktoś lubi polityczne sprawki 😉
kermit, ja bardzo lubię House of cards, ale nie poleciłabym każdemu, tzn. wiem, że może być nudny. W mojej opinii zdecydowanie nie jest! Ale ja lubię takie międzyludzkie intrygi w serialach, trochę rozkminy i uwielbiam Kevina Spacey! Obejrzyj ze 2 pierwsze odcinki i zobacz czy Ci pasuje taki klimat.
Mi się Breaking Bad podobał, ale obejrzałam do połowy, potem mnie wciągnęło coś innego i już do niego nie wróciłam..

Ktoś wie kiedy będzie nowy sezon Suits?

A tak w ogóle też oglądam teraz na watchseries i bardzo lubię ten portal. Byle i jego nikt nie zamknął.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się