Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 maja 2015 13:34
Czarownica, jesteś absolutnie boska 😍 uwielbiam taką niestandardową, nieco "psotny elf" urodę :kwiatek:

Może ja też się w końcu pokażę, bo po kilku absurdalnych dyskusjach pewnie wiele osób myśli że jestem brzydka, włochata, zaniedbana i gruba 😁
W wersji "night out" 🤣
ależ wycyc  👍 👍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 maja 2015 13:41
O Matko Boska Częstochowska, bierę  😍 Wygrałaś internety, chyba zostanę lesbijką. Cudo  💘
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 maja 2015 13:52
O Matko Boska Częstochowska, bierę  😍 Wygrałaś internety, chyba zostanę lesbijką. Cudo  💘


Podzielam 😜
CzarownicaSa, niniejszym zabieram twój numerek z kolejki po brata.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 maja 2015 14:06
🙁 ech... znajde innego 😁
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 maja 2015 14:09
Dziękuję 😡 😡 😡
Niestety czuję się w obowiązku poinformować, że takie wylaszczenie to zasługa makijażu, bez niego wyglądam przeciętnie 😀 (i dlatego pozytywnie zazdraszczam osobom takim jak Wilczyk, które wyglądają nieziemsko bez ani odrobinki make upu na twarzy :love🙂

Dodo, cyca trzeba wywalić jak się idzie klubować English-style 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 maja 2015 14:15
Becia więcej zdjęć! Co to za sukienka? Podoba mi się taka opcja z cyckami  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2015 14:37
Becia23
Ślicznota z Ciebie! 😀 ale ten makijaż moim zdaniem wcale Ci nie pomaga w wyglądaniu pięknie 😉
Nie gniewaj się :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 maja 2015 15:13
Otóż to!
Ale racja, ładnaś!
To i ja wrzucę selfie po 18stkowe robione o 4 w nocy  😁
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 maja 2015 15:43
Pauli, absolutnie się nie gniewam! :kwiatek:
Dopiero się uczę dopasowywać makijaż do swojej nieco problemowej urody i wszelkie wskazówki są mile widziane 🙂 Ten na zdjęciu to było moje pierwsze podejście do takiego typu makijażu - perfekcyjny nie był, jak już skończyłam to widziałam, że powinnam była go zrobić inaczej, ale nie było już czasu. Oczywiście to był rodzaj makijażu specjalnie do klubu, normalnie tak nie chodzę :P
Tak samo dopiero jakiś czas temu zmieniłam kształt brwi, od roku stale kombinowałam z farbowaniem (już przestałam). Powolutku próbuję sobie dojść do dopasowania wszystkiego tak, żebym sama się sobie jak najbardziej podobała, eksperymentuję, twarz mi się też na razie zmienia (powoli schodzą pyzy).

Twarz mam problemową, bo mam bardzo małe oczy. Tzn. wąskie na "wysokość" i długość. Kiedy się uśmiecham, strasznie je mrużę. Dodatkowo, pod oczami mam naturalne straszne cienie i te oczka mi się po prostu w twarzy gubią. Ponieważ mam opadające powieki, z kreskami eyelinerem wyglądam średnio. Poza tym mam pociągłą twarz, tzn. bez żadnych wyraźnych rysów typu kości policzkowe, z profilu moja twarz przypomina dzióbek: > - środek twarzy z nosem jest bardziej wysunięty do przodu niż czoło i podbródek.

Ha, z pokazaniem większej ilości zdjęć mam taki problem, że ja bardzo rzadko mam robione jakieś zdjęcia :P Selfies też w ogóle nie robię, to było moje drugie czy trzecie w życiu xD

Tu mam najaktualniejsze z koleżanką, nie mam na sobie ani grama makijażu (nawet podkładu) i widać o co mi chodzi z tymi ginącymi oczkami podczas uśmiechu :P


Pół roku temu, 0 makijażu:
[img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10406358_10201894430281519_1399057506789998330_n.jpg?oh=72e50e4c8bc1af4312aac1d50a6fca14&oe=55C974E1[/img]

Tu rok temu, oczy miałam pomalowane brązowym eyelinerem i brązowymi cieniami (delikatnie):
[img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10351741_10201080526214426_21976840157761999_n.jpg?oh=f5056a16e8dcbbce8cfbcc8e9ad03254&oe=55D87501[/img]
[img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10366264_10201108824001853_7682161403020580237_n.jpg?oh=08e49c73d462fd6ec9e9381a51fcc8c9&oe=55C0B674[/img]
(Tak, miałam śmieszny kolor włosów, wpadka przy farbowaniu :P)

To jeszcze kilka miesięcy starsze, z naturalnym kolorem włosów:
[img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/1560685_10200811423127017_6945520570228070448_n.jpg?oh=418f57a9c83de34cfebe6444d206a69a&oe=55CA60AC[/img]

smarcik, to sukienka z Jane Norman, kupiłam ją już ponad rok temu. Gdybyś miała kiedyś okazję kupować ciuchy z tego sklepu, to bardzo polecam, bo mają najcudowniejsze sukienki na świecie 😍

(te czarne wąskie ramiączka to nie część sukienki, tylko stanik)

Ogólnie bardzo dziękuję za komplementy :kwiatek: :kwiatek: I bardzo przepraszam za monopolizację wątku 😡
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2015 15:55
Becia23
koncepcja makijażu była słuszna, tylko powinnaś unikać krawędzi kolorów, rozetrzyj wszystko porządnie i będzie super 😀
Akcent położony na usta, bardzo na plus 😉
Ja bym na Twoim miejscu nie kombinowała za mocno z makijażem, bo wcale tego nie potrzebujesz, jakiś beżowy cień na powieki i wytuszowane rzęsy wystarczą, za to koniecznie nałożyłabym odrobinę różu i rozświetlacza na policzki, będziesz wyglądała świeżo i dziewczęco 🙂
Becia, jestes sliczna  😎  ale to co mnie najbardziej zasskoczylo, to to, ze jestes taka mlodzutka. Czasami 'wpadalam' na jakies Twoje wypowiedzi i sadzac po mocno zdecydowanym i niezaleznym sposobie myslenia spodziewalam sie jakiejs doswiadczonej zyciowo 35-laty a tu taka niespodzianka  😎
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 maja 2015 16:28
Becia fajnie Ci było w tym kasztano-rudym! 😀
Becia23, jak dla mnie, to to zdjęcie z psem wygląda najlepiej, może i masz trochę "schowane" oczy, ale wcale to nie przeszkadza i wyglądasz super, naturalnie.
TheWunia, z kolei ma super typ urody, taki nietypowy 🙂
CzarownicaSa, super, taki pazur baaardzo ci pasuje, kolor włosów też. Pamiętam ten pomarańczowo-rudy i nieee, to nie było "to" :P

Brat smarcik też urodziwy 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 maja 2015 16:41
budyń o, Ciebie też nigdy nie widziałam, pokażesz się?
smarcik, a byłam kiedyś w temacie o dużych oczach :P Ale w sumie mogę wrzucić coś innego, gdzie wyglądam przyzwoicie (choć trochę przyćpana, bo oczy zmrużyłam :hihi🙂

Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 maja 2015 18:47
Pauli, normalnie z makijażem nie kombinuję, ba - przez dużą część czasu nie maluję się w ogóle, bo nie czuję takiej potrzeby, tzn. dobrze mi z moją facjatą, jak widać nie mam problemu z tym, żeby do pubu z kumpelami wyjść z "gołą twarzą" :P Jak robię, to właśnie brązy i beże (moja podstawa to brązowy gelowy eyeliner z Maybelline i Color Tattoo On and On), tak jak właśnie na zdjęciu z psem, które się budyń też spodobało 🙂
Masz absolutną rację, że cienie na pierwszym zdjęciu powinnam była rozmazać, to jest również Color Tattoo i niestety jak już kończyłam okazało się, że te cienie mają wspaniałe kolory i mega trwałość, ale ch*jowo się rozcierają, tzn. prawie w ogóle 😀
I dzięki za radę co do różu i rozświetlacza, tylko muszę się do nich jakoś przekonać, bo jak dołączam je do mojego "normalnego" makijażu, to czuję, że są przesadą i wyglądam "za bardzo" 😁
Dzięki ogromne :kwiatek:
Hihi, dzięki, sanna - szczerze mówiąc, to jeszcze lepszy komplement niż na temat mojego wyglądu :kwiatek:
Czarownica, wiem, mi też się ten kolor strasznie podobał 😍 Nawet jeśli konwencjonalnie nie do końca pasował do mojej urody. Niestety na razie zrezygnowałam z farbowania, bo robienie tego co miesiąc przez prawie rok jednak odbiło się na kondycji włosów 🙁 Ale na bank jeszcze do tego wrócę!

Widzisz, yga, dlatego mi tak wtedy szkoda się zrobiło, że nie widzisz, jakie masz naturalnie doskonałe oczy :kwiatek: Nawet nie wiesz, ile bym dała, żeby mieć taki kształt, wielkość i kontrastujący kolor co Ty. Ja Ci po prostu szczerze zazdraszczam i wtedy starałam się przekazać, że moim zdaniem są doskonałe i nie potrzebują aż tyle podkreślenia 💘 Doceń je! 🙂 🙂 🙂

TheWunia, masz naprawdę cudowną urodę, też w zasadzie nie musisz wiele robić, żeby wyglądać perfekto 💘 Jesteś piękna!
budyń, Twoje wielkie oczyska zapadły mi w pamięć już podczas tamtej dyskusji 😍 😍 😍

OK, jeszcze raz ogromne dzięki za wszystkie komplementy i rady, naprawdę doceniam :kwiatek: I już stąd uciekam 😁
TheWunia, Jessica Alba!

Becia23,  😜 mnie sie akurat ten impezowy makijaz nie podoba ale na innych fotach szauuuu!
[quote author=maleństwo link=topic=28.msg2354312#msg2354312 date=1431249299]zen, dlaczego wstawiłaś zdjęcie Keiry Knightley? 😉

Właśnie!  😅 Nie mogłam sobie przypomnieć, kogo mi przypomina.
[/quote]

Hahaha, dziękuję! Już to kilka razy słyszałam, więc może coś w tym jest :kwiatek:
Becia to fajny przykład, że połączenie kobiecej młodości i urody z inteligencją i mądrością życiową nie jest fikcją literacką  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
11 maja 2015 12:55
edyta, całkowicie podzielam Twoje zdanie !!
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
11 maja 2015 13:19
edyta i desire, ojej, to chyba najwspanialszy komplement, jaki w zyciu dostalam 😡 Naprawde dziekuje, nie wiecie ile to dla mnie znaczy! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Możecie mi dziewczyny doradzić jaką powinnam nosić fryzurę? Najczęściej noszę włosy spięte w jakiegoś dziwnego koka lub kitkę. Sporadycznie rozpuszczone - oczywiście problem z przedziałkiem czy na lewo czy na prawo i jak mocno, a może zupełnie na środku. Czasami mam warkocza z boku ale znów jest problem z przedziałkiem.








(przepraszam za jakość zdjęć i nie udane selfie oraz za obrócenie - nie ogarniam galerii...  :zemdlal🙂
Moim zdaniem przede wszystkim dobre cięcie zwiększające objętość. 😀 I chyba też mi się widzisz w wysokim kitku.
A w ogóle to jesteś bardzo ładna, masz przepiękne usta i bardzo ładną cerę. Potencjał jest ogromny! 😉
Julie dziękuję za miłe słowa :kwiatek: . Wysoka kitka to moja najczęstsza fryzura, z tym, zemarzą mi się włosy rozpuszczone 🤔wirek: . nie dawno miałam właśnie pocieniowane włosy, wiec objętość jest większa (a przynajmniej była po wyjściu od fryzjera  :wysmiewa🙂 , mam włosy lekko falowane więc albo robi mi się "lew" albo są oklapniete, albo udają,  że się kręcą albo udają proste, także ciężki temat z nimi. 😉
julka177 baaardzo ladna buzia, tez polecam zadbac - blyszczace i puszyste beda super 🙂 mozna by tez lekko podregulowac brwi, tylko nie szalej z tym 😀

Strzelilam sobie 2gie selfie w ciagu miesiaca, swiat sie konczy :P
Tu mnie jeszcze nie było  😁

Becia, sukienka cudo!  😍
Julka, też bym coś z tymi włosami zrobiła, żeby dodać im objętości. Ale.... nie wiem co, bo sama mam z tym problem. Ściąć? Wysoka kitka też mi do Ciebie pasuje 🙂
Czarownica, świetny kolor! I sukienka, ale to wiadomo  😀

A co do włosów jeszcze... Ja całe życie prostowałam. Potem ścięłam na chłopaka. Jak odrastały, to dalej prostowałam. Aż pewnego dnia znajoma fryzjerka kazała zostawić takie jakie są... i się zakochałam 😉 ale już mi się znudziło. U góry są oklapnięte, a do tego przestały się tak fajnie kręcić jak kiedyś.  🤔 I sie bujam raz w spiętych, a raz rozpuszczonych.


Julka a ja bym zmieniła kształt okularów, bo te oprawki jakoś tak poszerzają Ci twarz 😉 a masz bardzo ładną ramę oczu, w sensie brwi. I usta 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się