Kącik Ujeżdżenia

Moje  zdziwienie  wynika  z tego,  że  widywałam ją  latem  w tylko i wyłącznie  naturalsowej robocie  z końmi  i jeżeli dla niej  normą  jest ganianie  w kółko  na lince  w pień  kulawego konia,  to ja dziękuję  za takiego  "trenera ".
Masz na myśli p.Beatę? Może mylisz z jej byłą uczennicą,bo to ona gania konia naturalem
Nie,  chodzi  o Justynę  Rucińską.
Zmieniając nieco temat - Aleksandra Szulc wystartuje na CDI5*-W w Amsterdamie  💃
KLIK
Nie,  chodzi  o Justynę  Rucińską.


A,ja z zasady trzymam się od naturala z dala jak od zarazy,dla mnie żaden trener naturala nie jest trenerem ujeżdżenia  😎
Rewelacyjna wiadomość 🙂 21 zawodników, konkurencja na najwyższym poziomie! Charlotte Dujardin, Edward Gal... Trzymam mocno kciuki! 😅
Dava   kiss kiss bang bang
27 stycznia 2015 11:55
Super wiadomość 🙂 Ola Szulc trzymamy kciuki  😅 🙂
Rewelacyjna wiadomość 🙂 21 zawodników, konkurencja na najwyższym poziomie! Charlotte Dujardin, Edward Gal... Trzymam mocno kciuki! 😅

Też mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła 😀 Dwa tygodnie temu Jarosław Skrzyczyński na CSI5* w Lipsku a teraz dla odmiany dresażystka - super 😀 🏇
Kurde! Pięknie! 😀 Sam start to powód do dumy!
Czy to się będzie dało jakoś śledzić? Armara, Ty jesteś oblatana, wiesz może? 👀 😉
Cieszę, ponieważ bardzo podobał mi się jej występ na MP Seniorów w Bobrowym Stawie. Dodatkowo zawodniczka budzi sympatię i ma świetną gwarę 🤣

Wywiad z Aleksandrą Szulc, Bobrowy Staw
amnestria
Na pewno płatna FEI TV i prawdopdobne, że Class Horse TV - jak tylko coś będę wiedziała czy coś to wpadnę tutaj i napiszę więcej 😉
Ze mnie taki pingwin jak baletnica, ale lubię sobie pooglądać 😀 i przypadkiem natrafiłam na ten filmik:


Mogę prosić kogoś o wyjaśnienie takiego założenia tylnych ochraniaczy? (najlepiej to widać chyba 0:40 i 2:10)
Mam wrażenie jakby to były strychulce na odwrót założone, oglądam już któryś raz i cały czas mam tak samo, może się mylę? albo może ma to jakiś specjalny "cel" albo po prostu się obróciły?  😁
Jeden się obrócił.
aaa okey 🙂 Kiepska jakoś filmiku, wzrok już nie sokoli i się pomyliło  🤣 Dzięki  😉
Jeżeli ktoś będzie chciał, to dzisiejsze przejazdy z Amsterdamu będzie można obejrzeć:
http://www.dressage24.pl/Home?id=114
Start od 11😲0
Ola i Rumba wystartują o 11:18 🙂
Ola uzyskała wynik 68.5% i jest obecnie na pierwszym miejscu. 😉
Kurdeeee! przegapilam! I jak poszło Oli??

edit: pisałam równocześnie z Kahlan 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 stycznia 2015 10:38
amnestia ja mogłam w live-streamie cofnąć do przejazdu Oli 😉
o, a teraz zauważyłam coś ciekawego na wynikach live, może ktoś startujący/lepiej obeznany mi wytłumaczy.

po przejeździe kolejnego zawodnika Ola co prawda wciąż jest na pierwszym miejscu, ale jej wynik uległ zmianie i wynosi teraz 68,460%
w takim razie wynik końcowy zależy od ogólnego poziomu wszystkich zgłoszonych zawodników? czy jak to wygląda? zaciekawiło mnie to. 🙂
68,5% to to samo co 68,460% tylko więcej miejsc po przecinku 😉
ale wcześniej wyświetliło się 68,500, to ja skróciłam ilość miejsc po przecinku. 😉
aaa ok :kwiatek: to nie wiem 😀
Kahlan, sądzisz, że obsługa zawodów sędziowie nigdy sięnie mylą podliczając %?
Wyniki oficjalne podaje się po kilkukrotnym ich sprawdzeniu. Wyniki life są zawsze nieoficjalne
_Gaga, nie nie sądzę.

Po prostu nie wiedziałam, stąd pytanie. Myślałam, że jest to naliczane elektronicznie (wszystkie wyniki wprowadzane do systemu) i że błędy w podliczeniu się nie zdarzają, bo robi to komputer. Po prostu nie mam pojęcia, jak się odbywa ocenianie i podliczanie w tego typu konkursach, stąd było moje pytanie.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 stycznia 2015 13:24
Tym razem nie było bicia rekordu Charlotte Dujardin i Valegro - 86.140 %
Czy można gdzieś obejrzeć te zawody?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 stycznia 2015 22:33
A. Szulc od 25:50



Po przejeździe sędzia wypowiada się na temat pary: że koń ma dobre kłusy wyciągnięte i bardzo dobrze pasażuje
Wyszukiwarka re-volty mówi, że albo za krótkie słowa wyuszkiwania, albo nie znaleziono wyszukiwanej frazy...

Chciałam zapytać o opinie na temat siodła Massimo Dreassaur II. Pojawiło się w ogłoszeniach - odpowiedni kolor i prawdopodbnie odpowiedni romiar łęku dla mojego konia. Trochę cena dla mnie za duża, ale jeśli siodło jest tego warte - wezmę je.

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/142291?kategoria=13

bardzo proszę o opinie osób które miały styczność z tym modelem siodła. Warto kupić? Odpuścić sobie?
jest osobny wątek dotyczący siodeł ujeżdżeniowych
www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,300.8040.html
:kwiatek: byłam pewna, że piszę w tamtym wątku. już uciekam tam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się