Oficerki

Ja tam nie wiem w czym by ci to mogło przeszkadzać. Niby te z zamkiem od wewnątrz są sztywniejsze, ale Busse to w ogóle są mało sztywne - szybko wg mnie siądą i nie będziesz czuć różnicy. Ale może niech się skoczkowie wypowiedzą, bo ja już usłyszałam ostatnio słowa pewnego trenera, że zamek od wewnątrz przeszkadza w skokach. Ciekawa jestem bardzo w czym, więc chętnie przeczytam opinie.
epk, nie rozumiemy się. Na pytanie o zamek po wewnętrznej stronie wpadły mi do głowy jedynie buty z zamkiem wszytym na środku łydki, po wewnętrznej stronie - tak, jak w normalnych, zimowych kozakach. A nie tak, jak na oficerkach, które podlinkowałaś. Dlatego też mnie to zaskoczyło. Bo moim zdaniem, gdyby zamek był wszyty tak, jak piszę, byłoby to problematyczne (i pewnie dlatego tak się oficerek nie szyje).
Dworcika, ale ja nie do ciebie pisałam to, tylko do jaskierkowa,, bo pytała czy to może przeszkadzać, czy siodło poniszczy. Napisałam więc, że wielkich różnic nie ma - przynajmniej w Busse, bo w typowych twardych uj. to sobie jej nie wyobrażam z nogą ugiętą jak w skokówce.
Dooobraaa...to bylo rano, ok? 😁
A ja rano nie funkcjonuje 😉
Ma ktoś ??
Faktycznie wygodne treningowo itd. ??
https://www.equishop.com/pl/buty/44-oficerki-guarnieri.html
Klami, może i wygodne, ale tak koszmarnie brzydkie, że nie wiem  😵
mają jakby taką ceratę po wewnętrznej stronie łydki
Zuzu., to chyba taka guma jest bardziej 😉 brzydkie rzeczywiście, ale dość wytrzymałe. Za 3 tysie to chociaż tyle 😀
Ktoś wiem właśnie! 😀 Moje czarne mają 5lat i też tylko jeden zamek poszedł (zima, 2 pary skarpetek i szarpnięcie zamkiem..) wyglądają perfekcyjnie
Brązowe po roku wyglądają też świetnie, mimo że na brązowych oficerkach zazwyczaj widać rysy, otarcia itp 🙂



juliadna a jak z zawodami? Masz jakieś zdjęcie frak+brązowe oficerki? Przymierzam się teraz do kupna, jestem absolutnie zakochana w brązie ale cały sprzęt tak jak i Ty mam czarny. Stąd pytanie o frak.
Na zawody pewnie ma czarne 😉
No właśnie zmyliły mnie te zdjęcia w bieli i chciałam się dopytać. W skokach dużo ludzi jeździ w kolorowych zestawach typu zielony frak, wiśniowe buty ale koniecznie chciałam zobaczyć to na czarnym sprzęcie i z tym kolorem butów  😉
salto piccolo, no tyle, że w uj. masz w przepisach, że oficerki mają być czarne albo w kolorze fraka. Szczerze mówiąc raz widziałam fajny zestaw brązowy frak + brązowe oficerki + bryczesy i czaprak idealnie w tym samym jasno kremowym kolorze.
epk tak mi się wydawało. Do mojego świetnie pasują brązy (sam jest w kolorze gorzkiej czekolady) ale brązowy frak średnio mi się widzi. Wielka szkoda, że zachorowałam na brązowe De Niro. Trzeba będzie zarobić na dwie pary  😁
salto piccolo, czekaj, ale ty skoki przecież jeździsz? Czy uj. też zaczynasz?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 stycznia 2015 12:09
juliadna ma zapożyczany od trenerki frak i kask  😁

paski do ostróg też sa De Niro - idealnie pasują kolorem, jednak są z cienkiej skóry, rozciągają się i na początku bardzo trudno było je zapinać..





Ale na początku lutego idę zamawiać DeNczarne, i dokupię do tego granatowy fraczek  😜
juliadna, całkiem fajnie w tych brązach 🙂
epk nieee, jeszcze aż tak bardzo mnie Hiszpania nie przekonwertowała (chociaż całkiem prawdopodobne, że championaty 4 latków tutaj pojadę  :hihi🙂. Chciałam zobaczyć cały zestaw z czarnym sprzętem.

Jest bardzo elegancko juliadna!

Jednak ja jestem za bardzo zakochana w czarnym fraku więc pozostanę przy konserwatywnej wersji czarno-czarnej. Brązowe buty+czarny frak jakoś marnie pasują  😉
Zuzu., Puma, brzydkie jak brzydkie, ale może wygodniejsze i trwalsze niż tradycyjne oficery.
Moi drodzy czy komuś się udalo przerobić oficerki żeby je zwęzić? Kupiłam na wyprzedaży oficera i są za szerokie mniej więcej od połowy łydki :/ sprzedaje je ale nie wiem czy się uda więc w ostateczności bym chciała je jakoś zwęzić. Maja byc do treningów więc cudnie to wyglądać nie musi. Pytanie tylko czy jest to możliwe.
juliadna czarne oficerki i granatowy frak to jest to. Mi te brązy nie leżą jak na czworobok  😉
Ma ktoś ??
Faktycznie wygodne treningowo itd. ??
https://www.equishop.com/pl/buty/44-oficerki-guarnieri.html


Żadne nie są wygodne na początku  😀iabeł:  Ja mam te
są świetne w skokach, sama byłam w szoku. Super trzymają nogę, świetna amortyzacja  😍 
juliadna czarne oficerki i granatowy frak to jest to.

A mi z kolei to zestawienie nie pasuje 😉. Za dużo kolorów mi się robi.
Teraz mamy taaaaakie możliwości ubrania się na konkurs, że nie dojdziemy do porozumienia  😁 Ja jeszcze nie lubię kasku i długiego fraka. Jakoś też mi nie leży  😉
No z porozumieniem nie ma szans 😉. Haha, mi też nie leży kask do długiego fraka 😉
epk, a jakie według ciebie oficerki do granatu? Mi się marzył granatowy frak, ale że oficerki mam brązowe to zrezygnowałam.
xxagaxx, nie wiem 😉. Granatowe? 😉 Ja właśnie przez to nie lubię granatowych fraków. Za chiny nic mi do nich nie pasuje...hihi
Moim zdaniem granatowy frak z brązowymi oficerami wyglada bardzo fajnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 stycznia 2015 21:20
Oczywiscie,ze granatowe 😉
Czy ma ktoś tu oficery Hippica Paris ?? Jak się sprawują w dłuższym użytkowaniu ?
Jakby ktos miał brązowe i mógł zrobic fotke to równiez byłabym wdzięczna bardzo.
deborah   koń by się uśmiał...
31 stycznia 2015 15:17


Klami ja mam. Jestem zadowolona. Ale z pewnością są słabsze niź modele produkowane kilka lat temu...
deb, dzięki za fotę.


Hmm.... jak bym zrobiła lakierowany mankiet i może kryształki to coś dodawac jeszcze na dole ? Lakierowany nosek lub te dziurkowania typowe dla tego modelu ( o takie: ) ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się