Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2014 18:34
lotka13 md to te kolczyki które robi się na przykład na klatce piersiowej? Nie jestem zbytnio w temacie piercingu, dlatego pytam, czy jest możliwość w tym miejscu wykonania kolczyka, który będzie miał dziurkę "wlotową", ale bez "wylotowej" 😁
Strucelka, tak, można je zrobić np. na klatce piersiowej 😉 md to microdermale, ale nie wydaje mi się żeby dało je radę wykonać na miejscu tragusa (bo na miejscu sideburna już tak), bo dysk musi być pod odpowiednią warstwę skóry wejść.


Edit:
Ja znów przyszłam się pochwalić, w poniedziałek miałam sesję u Futra z Szery  😍. Początkowo miał być cartoonowy konik na stopie, ale wzór trochę za duży na stopę, więc znaleźliśmy nowe miejsce- wcale nie musiał mnie przekonywać 🙂 Koń miał być podobny to tego na moim avatarze.


Drugie zdjęcie kradzione z ich facebooka
.

Proszę przestać zgłaszać posty Vanilki, forumowiczka dostała bana, nie ma więc sensu dawać jej uciszenie
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 listopada 2014 16:03
piękny! podziwiałam na fb 🙂
fajny!  🙂
Cudowny, cały w moim guście 😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 listopada 2014 12:34
Mega! 😍
Dziękuję wszystkim! Uwielbiam Bal(k)onika i Futra za o co zrobił. Świetnie jest to, że ma kilka wspólnych elementów (kropeczki, podobne fiolety) z czaszka, którą zrobił mi Bam.  😍 Obecnie jestem na etapie ''nie drap się, wcale tak bardzo nie swędzi''  😁
Averis   Czarny charakter
23 listopada 2014 15:27
Słuchajcie, czy w Warszawie znajdę tatuażystę, który robi prace w stylu yadou? Chodzi mi o ten akwarelowy styl. Jeśli nie, to pojadę do poznania 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 listopada 2014 15:35
Averis   Czarny charakter
23 listopada 2014 15:36
madmaddie, niestety z tego co widziałam, to nie prowadzi zapisów 🙁 Yadou z resztą też chwilowo nie...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 listopada 2014 15:43
oh, nie zauważyłam. popacz jeszcze na Art Force, powinni dziabnąć coś w tym stylu.
Averis   Czarny charakter
23 listopada 2014 15:46
madmaddie, dziękuję. Widziałam galerięi średnio do mnie przemawiają. Poczekam najwyżej na Yadou. Kiedyś przecież zwolni termin 😉
Averis, Yadou od czasu do czasu informuje o zapisach przez fb - warto "polubić" jej stronę 🙂 Ale z tego co widziałam to w ciągu tego roku były jeden albo dwa razy zapisy...
Averis   Czarny charakter
23 listopada 2014 16:27
Anaa, lajkuję, lajkuję. Tylko ostateczną decyzję podjęłam dopiero tydzień temu. Jak na złosć zapisy skończyły się 7 listopada. No nic to, poczekam...
Averis, jest jeszcze Sol z Pierce of cake we Wrocławiu. A czy Yadou nie będzie w przyszły weekend na Konwencie w Wawce- pisz może się zwolnił jakiś termin 😀 A jak się nie uda to Yadou pod koniec października prowadziła zapisy na kwartał- także może jakoś w lutym wznowi? Ja się z nią kontaktowałam i prosiłam o najdalszy termin- dostałam lipiec, ale w czerwcu mamy się kontaktować odnośnie dokładnego terminu/ wzoru.
A pochwalisz się co planujesz? 🙂
Averis   Czarny charakter
23 listopada 2014 16:48
lotka13, o, dziękuję za cynk 🙂 No przyszły weekend odpada, bo nie mam teraz takich pieniędzy 😉 Też myślałam o terminie za 2-3 miesiące. Chcę mieć między łopatkami głowę lisa. Najlepiej, żeby to połączyć z motywem ognia i liści. Ale tutaj już pomysłu nie mam, liczę na jej inwencję 😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 listopada 2014 18:58
lotka13, absolutnie mega za***isty!!!  😜
Averis   Czarny charakter
24 listopada 2014 15:40
Słuchajcie, a orientuejcie się, ile trwa zrobienie kolorowego tatuażu wielkości dłoni? Jeśli chodzi o liczbę detali, to cośw stylu głów wilków, które ktoś już tu wstawiał. Pewnie będę jechać do Poznania z Warszawy i zastanawiam się, czy dałoby się to rozwiązać bez noclegu.
W kwestii pochłaniacza czasu się nie wypowiem, bo się nie orientuję. Napomknę jedynie, że mieszkam 1min od studia(słownie: jedną minutę), mnóstwo miejsca w mieszkaniu a co za tym idzie zawsze chętnie ugoszczę potrzebującego  😉
Averis   Czarny charakter
24 listopada 2014 17:26
buyaka, :kwiatek: ok! W takim razie w razie czego się zgłoszę. Serio 😉 Napisałam jeszcze do Magdy Bujak[s]iewicz[/s] z Ink Miners Tatoo. Bardzo spodobał mi się jej jeleń i chcialabym mieć w tym klimacie lisa:

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10583896_500429106768149_7564375438867221841_n.jpg?oh=8a17259c0249bbe4cd712c210da33224&oe=54DDC617&__gda__=1423761583_40fdc91bd1ee00ba1eb8887dffe93907[/img]
Averis, Magdy Bujak  😉 polecam serdecznie. Mam u niej 3 tatuaze i zawsze jak widze cos nowego jej autorstwa to chce wiecej  😁

Mozliwe, ze masz na mysli moj tatuaz mowiac o wilku wielkosci dloni  😉 wiec powiem Ci, ze to zalezy u kogo, jak kto szybko pracuje itd - wykonanie mojego u Magdy, trwalo dlugo, bo ok 6 godzin z przerwami na odpoczynek.
Averis   Czarny charakter
24 listopada 2014 17:30
Nav, oj, wtopa 😉 Na szczęście w tytule maila wystarczyło wpisać imię 😁 A właśnie, bo trochę się bogubiłam. Ona tatuuje w Katowicach, czy w Krakowie. Wydawało mi się, zę studio jest w Katowicach.
Obecnie w Katowicach. Ja również bardzo polecam Magdę, jestem szczęśliwą posiadaczką 2 tatuaży jej autorstwa i uważam, że w nowym miejscu (Ink Miners Tatoo) panuje wyjątkowy klimat  😉
Averis   Czarny charakter
24 listopada 2014 19:14
To świetnie. W Katowicach mam rodzinę, więc nie będzie nawet problemu z noclegiem 🙂 Dziekuję, dziewczyny!
dreamer, co masz, co masz? pewnie znam Cię z fejsbuka, a raczej Twoje tatuaze  😉
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2014 12:54
Umówiłam się z Magdą na tatuaż 23 stycznia. W moje urodziny 🙂  💃 Lisku, lisku - nadchodzę. Ciekawa jestem, jak zrealizuję moją wizję.
mialam racje, znam "Cie" 😉

Averis, pochwal sie koniecznie  🙂
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2014 17:05
dreamer  też Cię znam!

Nav, pewnie! mam nadzieję ,że będzie piękny 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się