moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2014 15:41
Pofatygowałam się na stronę i to ten: klik na żywo wygląda lepiej.
a widziała może któraś z Was spodnie materiałowe/a'la dresowe , z suwakiem idącym na ukos, lekko wiszące w kroku?
Facella śliczny 🙂 chyba się muszę przejść do bershki :p
Gdzie kupię fajne, porządne, dobrej jakości swetry, takie na zimę? Wszystkie, które mi się podobają, np. taki cardigan z Pull&Bear - 100% akryl. 🤔 Nie mam pojęcia, gdzie szukać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2014 09:35
mils, Benetton?
http://www.zalando.pl/benetton-sweter-szary-4be21i07g-c11.html
nie wszystkie, ale całkiem spora część ma fajny skład
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 września 2014 10:35
Dziewczyny POMOCY! Nie mam zielonego pojęcia jak się ubrać na rozpoczexie roku akademickiego. Galowo? Wystarczy koszula i jeansy??
elegancko, nie trzeba jak w podstawówce, biała koszula i granatowa spódniczka, z reszta u nas i tak dawali togi.
arivle, jeansy bym odpuściła. Ja miałam szpilki, kremowe spodnie i czarną dość elegancką bluzkę 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 września 2014 12:41
galopada_, no właśnie nie posiadam żadnych spodni poza jenasami.
zonk, ale dla mnie galowo wcale nie równa się jak w przedszkolu. Jest spora różnica między elegancko= sukienka, a galowo=ciemny dół jasna góra + marynarka

Czyli co, czarna spódniczka (skórzana chyba może być?) i koszula pod spód? To, że zakładam szpilki jest jasne (paskudnie się chodzi w szpilkach po bruku, ale jakoś dam radę 😉 ).
arivle ja byłam w czarnych rurkach, białej koszuli i szpilkach. Inne dziewczyny były i w sukienkach i w spódnicach, ważne że schludnie i stosownie do okazji 🙂
Bez obcasów się na inauguracji nie obejdzie? Taki dress code?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2014 21:09
obejdzie 😉 ważne żeby buty pasowały do stroju i były eleganckie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 września 2014 21:41
Bez obcasów się na inauguracji nie obejdzie? Taki dress code?


Eeee tam, ja z racji wzrostu i wygody chodzę w balerinkach a zdarzają mi się przemówienia, wręczanie indeksów studentom itp. Także myślę, że absolutnie nie ma znaczenia w co się ubierzesz, byleby czysto i schludnie a nie prosto ze stajni po wyrzucaniu obornika  😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 września 2014 23:20
Sisisa, sprostuje, to że JA zakładam szpilki jest jasne, chodzę albo w szpilkach albo w adidasach, nie ma nic pomiędzy 😁 (no może melliski jak szkoda mi innych butów, bo one są niezniszczalne chyba!)

Dziekuje za pomoc! 🙂
potrzebuje spodni w tym typie. Całych z "ekoskóry" 😉 z kieszeniami na tyłku no i najlepiej żeby to były tregginsy (chociaż zwykłe na guzik i suwak tez ujdą 😉) widział ktoś? 😉 bo ja wiecznie trafiam spodnie typu legginsy z czegoś co skórę słabo imituje lub na jakieś ze "skórzanymi" wstawkami 🙁

[img]http://e5.pudelek.pl/beb8e092614cfdce5268de43d0dfeecbf280e2a3[/img]
Jakis czas temu widzialam takie w H&M
Chyba stradivarius, ale nie jestem pewna
Napewno na halens.pl
Orientuje się może któraś z Was, czy te kurtki są dostępne w sklepach: http://www.hm.com/pl/product/26828?article=26828-A ?
Ostatnio byłam w trzech punktach i nie było, albo była jedna jedyna osamotniona. Były, ale się skończyły czy co?
Heval, po kurtki tego typu zajrzyj do bershki 😉 Dzisiaj kupiłam jedną - bardzo fajna i kosztowała 85zł, tylko były z kapturem. I rozmiarówka dziwna, wzięłam XL, chociaż normalnie noszę M 😉
Libeerte, zajrzę, ale jak taka rozmiarówka to nie wiem, czy mi przypasują, bo chciałabym móc jeszcze tam jakieś warstwy pod spodem mieć, jak będzie naprawdę chłodniej :/ Ale sprawdzę.
właśnie niechcący natknęłam się na allegro na przecudowne bluzo-tuniki  😍
http://allegro.pl/nowa-dluga-long-bluza-tunika-duzy-kaptur-s-i4660756033.html
http://allegro.pl/nowa-dluga-bluza-tunika-groszki-long-kaptur-m-i4657482772.html

czy ktokolwiek mógłby mnie oświecić [s]co to za firma i/lub czy taki typ bluzy ma jakąś konkretną nazwę żeby dało sie znaleźć coś więcej na necie[/s] i/lub gdzie w warszawie można taką pomacać/przymierzyć


edit: w histerii nie doczytałam 😉, ale już znalazłam, jakby kogoś interesowało: http://dramond.pl/pol_m_Ona_Bluzy-damskie-100.html

ale dalej będę wdzięczna za info czy jest jakiś sklep stacjonarny do macania i przymierzania 🙂
W dramond są świetne kurtki, ale bez macania boje sie kupić :/
kujka   new better life mode: on
02 października 2014 09:09
Gdzie kupię fajne, porządne, dobrej jakości swetry, takie na zimę? Wszystkie, które mi się podobają, np. taki cardigan z Pull&Bear - 100% akryl. 🤔 Nie mam pojęcia, gdzie szukać.


I jak, znalazlas cos?
Ja swetry kupuje glownie w lumpach, bo ceny sklepowe takich z dobrym skladem zabijaja, a akrylowych/pliestrowych nie zniese!
Dlatego jesli jest jakis sensowny sklep z dobrymi, cieplymi swetrami to sprzedaj cynk 😉
chyba w greenpoint są, przynajmniej kiedyś kilka było. 😉
Nowa kolekcja lali, ale niczego nie nazwałam wyżej niż 'ujdzie'  🤔 a się na wielkie zakupy napaliłam, może to i lepiej  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
02 października 2014 16:54
Ja niestety zakupy zrobiłam. 😎 I spodobały mi się rzeczy, o które bym siebie nie podejrzewała jeszcze jakiś czas temu. 😉 Pocieszam się, że zawsze przecież można odesłać. 😁

Ceny z kosmosu... Warszawska Lala w wersji kolorowej - dla mnie tragedia. Bluza z naszywkami - za dużo powielania tego samego wzoru i jeszcze 3 stówki... Śmiech na sali. 🤣 Reszta mi się podoba, ale i tak czekam już na następną kolekcję. 😍
Co kupiłaś ciekawego?  😉 ta bluza z buziakami fajna, ale nie mogę jej sobie na mnie wyobrazić  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
02 października 2014 22:46
Spodnie, bluzę kiss i goodluck. 🙂 Jeśli chodzi o całuśną bluzę, to była miłość od pierwszego wejrzenia i mimo trochę infantylnego nadruku, od razu chciałam ją mieć. 😍

Dlatego ja sobie nie wyobrażam. Poczekam na paczkę, przymierzę i dopiero zdecyduję. :P
kiedy zaczną się wyprzedaże?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się