Podróże

piotrowska polecam Teneryfe 🙂 !! Ciepło, słonecznie, klimat ekstra i widoczki fantastyczne, hotele super. Na Fuercie lipa totalna. W ogóle jak na Marsie człowiek się czuje.

My juz w tamtym miesiącu zamówiliśmy sobie 2 tygodnie (Święta i Sylwestra) w hotelu 5* all inclusive w cenie za osobę 540 funtów. Z każdym miesiącem i dniem wszystko drożeje i miejsc coraz mniej bo ludzie uciekają od zimy 😀
madmaddie, jutro jedzieny do Sarajewa na lawecie i sie okaze co dalej. Na szczescie mamy dwa samochody. Jak wroce to wstawie zdjecie jakie tu sa drogi w gorach i jak tu sie jezdzi. Bardzo pomocni ludzie tu sa, zatrzymywali sie zeby nam pomoc. Teraz dwa dni spedzamy na pieknym kempingu wsrod gor i nad bardzo czysta i bardzo zimna gorska rzeka 🙂
o rany rany 😲 lece w listopadzie na prawie miesiac w Japonii i Korei Pd!!! 😅 😅 😅

Czy ktos moze byl i moze cos napisac? Albo zdjecia wstawic? 😀
sienka
A co potrzebujesz weidziec i gdzie bedziesz w Japonii ? Zdjecia chyba gdzies w tym watku wstawialam.
Moi byli na wycieczce objazdowej i przyjechali zachwyceni (przed wyjazdem tez byli 😉 ).
W Japonii jedyne minusy to stosunkowo wysokie ceny i oznaczenia (nawet w Tokyo b. malo jest ang, na cyfry tez nie licz).
Jesli bedziesz miala okazje przejedz sie shinkansen, a moze i nie - bo sie zaplaczesz jak wrocisz do pkp  🙂
Co potrzebuje wiedziec? Ha, nie wiem! wszystko! 😀
Przylatuje do Tokyo 22 listopada, wracam z Seulu 19 grudnia. Po drodze chce zaplanowac...cos 😜

Na razie wiem na pewno jedno - musze schudnac do tego czasu, bo bede duzo JESC! 😍 😍 😍
Kupiłam bilety do Talina na 4 dni! Ktoś był i moze cos polecić? Ew jakiś nocleg?
gwash- Mikulov, jak ja Ci zazdroszczę..to czeskie miasteczko skradło moje serce, byliśmy tam tranzytem do Włoch, zaplanowałam tam nocleg..mieszkaliśmy chyba na ulicy Winehrady, taka brukowana uliczka szlo się w gore, tam winiarnia, można posmakować lokalnych trunków patrząc z góry na czerwone dachy miasteczka i zachodzące słońce..no super! polecam, jest tam uroczo..
demon, patrzyłaś na 2 seconds z Decathlona? Na przykład:
http://www.decathlon.pl/namiot-dwuosobowy-2seconds-xl-air-ii-2-osobowy-id_8244772.html


yegua  dzięki  :kwiatek:. O coś takiego chyba mi chodzi  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lipca 2014 22:21
A jak cenowo z pociągiem ? I bezpośrednio na Wiedeń leci czy z przesiadką ?


39€/osoba - bezpośrednio do Wiednia z tego co patrzyłam
O cholera jak tanio!!!  😲
demon, cieszę się.
Ma jeden minus-  po złożeniu jest dużym okręgiem.
Ale przy rodzinnym aucie nie powinno być problemu.
My we wrześniu wybieramy się na Longines Global Champions Tour do Wiednia.
Już nie mogę się doczekać. 🏇
Jeszcze tylko trzeba ogarnąć dojazd.


Ash byłam trzy tygodnie temu na Longines Global Tour w Monaco. Cudowne zawody tylko ceny wejściówek grubo przegięte - za niedzielny finał na normalnej trybunie zapłaciłam prawie 70 euro. Sprawdź czy nie warto zamówić wcześniej.
ash   Sukces jest koloru blond....
22 lipca 2014 11:26
Hexa, mamy już bilety kupione na wszystkie dni  🏇 🏇
A to dobrze, bo ja tak poszłam z marszu i nieźle się zdziwiłam 🙂
Czy da radę znaleźć teraz tanie bilety lotnicze do Chorwacji? termin wyloty 11.08 obojętnie gdzie
Chuda, poszukaj lotów czarterowanych np. na tui. Eurolot miał też niedawno tanie loty do 3 miast w Chorwacji.
demon, cieszę się.


Ja też  😉

Szukam fajnych, kameralnych campingów nad Lazurowym Wybrzeżem. Generalnie to co wyskakuje w necie to jakieś molochy z kompleksjami basenów i animacjami- brrrrrr  🤔.
Ktoś, coś podpowie ? Może byc nawet jakaś fajna strona internetowa.  :kwiatek:
demon, też się zastanawiam nad pojechaniem na Lazurowe Wybrzeże - jak się tam dostajecie? Lecicie czy samochodem?
Samochodem z dzieciakami, psy zostawiamy  😎
Loty strasznie drogie teraz, im dłużej szukam tym bardziej stawiam  na samochód jednak...
Dzięki dzionka za info, ale chyba jednak dalej stoimy na tym, że jedziemy samochodem do Chorwacji. Ktoś jechał? Może ma jakieś wskazówki?
Demon, Dzionka jak macie jakieś pytania w kwestii Lazurowego na które będę w stanie odpowiedzieć to chętnie pomogę. Niestety w kwestii kempingów średnio się orientuję poza tymi dużymi znanymi ale zaraz kogoś podpytam. Konkretny rejon czy obojętnie gdzie na Lazurowym?

Dzionka z Polski teraz niestety poniżej 1 500/2 000 to ciężko coś znaleźć 🙁 ja latam za grosze z Berlina ( rzadko kiedy przekraczam 100 E w obie strony) no ale ja z Wrocławia mam na Shoenefeld rzut beretem, dla Was z Warszawy to już większa podróż 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
26 lipca 2014 17:07
Chuda, ja byłam samochodem, a właściwie samochodami bo jechaliśmy grupa dwudziestu paru osób.
Hexa będę wdzięczna  :kwiatek:
Szukam kameralnych campingów, abo przynajmniej bez tych wszystkich animacji i basenów  😉. Obojętne miejsce, ale planuje noclegi w okolicach Nicei, Marsylii i Montpellier, ale nie jestem strasznie zafiksowana na te miejsca  😉.
Jak byś coś naprawdę fajnego polecała nad Atlantykiem to też możemy skoczyć  😉.
a za 2,5 tygodnia lece w koncu na Sardynie!! 💃 💃 Ciesze sie jak dziecko! Jak ja dawno nie bylam na takich wakacjach, w takim pieknym miejscu! 💃
U nas 1,5 tygodnia do urlopu, planów: ZERO. Ciekawe co to będzie 🙂
Chuda jesli macie mozliwosc nie startujcie w weekend- masakra, 20km korek pomiędzy Słowenią i Chorwacją i podobny na obwodnicy Zagrzebia. Mozna objechac lokalnymi drogami ale czasowo wychodzi podobnie
piotrowska   Między grzywą a ogonem
29 lipca 2014 16:49
Czy na Fuerteventurze (?) dogadam się po angielsku? Ktoś mi mówił, że tam tylko hiszpański :/
Bez lipy po angielsku tam gadają 😉
Pewnie, że się dogadasz. Chociaż wiadomo, że różnie bywa. Ja w hiszpańskich krajach musiałam się dogadywać w większości przypadków 'Kali jeść, Kali pić', ale bez problemu angielszczyzna poszła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się