Kartki Wielkanocne 2014

ZetkaEmka cieszę się, że doszła, i że się podoba🙂
u mnie na razie pustki w skrzynce. Głucha cisza🙂 ale jeszcze mamy ponad tydzień🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 kwietnia 2014 15:40
pięknie dziękuję za kartkę od In. :kwiatek:

Moje pójdą dziś, najpóźniej jutro, serdecznie przepraszam za obsuwe!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 kwietnia 2014 09:29
safie dziękuję za śliczną kartkę  :kwiatek:


Szybko dotarła 🙂

a reszta? Mam nadzieję, że nie zaginęły w akcji  👀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2014 10:05
xxxjagnaxxx jestem urzeczona, kartka jest przepiękna  :kwiatek: dziękuję ogromnie  😍
zabeczka17,
Dziekuje bardzo za karteczkę 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2014 10:25
przepraszam za paskudne pismo  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
10 kwietnia 2014 10:44
Ciesze sie ze sie podobaja i szybko doszly 🙂
Do mnie doszly dwie kartki, przepraszam, ze nie napisalam wczesniej, ale Tony odbieral poczte o zostawil je na dole w pracy i mnie dopiero dzis poinformowal, ze cos przyszlo :P na razie tylko wiem, ze sa, po sniadaniu podziekuje jak otworze :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 kwietnia 2014 15:54
Zoriczkowa, DeJotka dziękuję za kartki i życzenia :kwiatek:

Tym sposobem do mnie dotarły wszystkie 3 kartki, a ode mnie tylko jedna  🤔
kotlet,żabeczka17 fajnie że kartki doszły i że się podobają 🙂
ZetkaEmka dziękuję za śliczną kartkę i życzenia  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2014 19:22
Włożyłaś w nią kawał swojego serca za co Ci ogromnie dziękuję.
Było mi bardzo miło czytać tak piękne życzenia.
Napracowałaś sie również nad formą i przekazem- bardzo dziękuję  :kwiatek:
Jestem co prawda za granicą, ale mama meldowała że przyszła kartka od deksterowej widziałam ją na skajpie i jest cudna! DZIĘKUJĘ
no to jeszcze 1 i mój komplet dojdzie (mimo wysłania kilka dni później prio 😉 )

a do mnie jeszcze pustki.... czasem mi się nudzi, więc zaczęłam produkować kartki na Boże Narodzenie:P
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 kwietnia 2014 18:53
Dziękuję za kartkę od Zet 🙂 Bardzo bardzo mi miło, wisi również na lodówce, jak uzbieram komplet, wstawie zdjecie 🙂
Dziewczyny... jestem załamana  😵 Przychodzę dziś do domu, patrzę - moje wysłane dwa tygodnie temu listy... leżą na stole. No jak byk - trzy koperty, oddane poleconym do wysłania na poczcie leżakują w moim domu! Okazało się, że oni na poczcie zgubili te koperty zaraz po tym jak je oddałam, i znaleźli je kilka dni temu, więc uznali że nie ma sensu wysyłać i moja mama dostała powiadomienie że listy czekają na poczcie. Oczywiście nie wiedziała co to za listy...  🙄
Więc z tego miejsca chciałabym serdecznie pozdrowić Pocztę Polską, w poniedziałek wysyłam firmowym kurierem - może nie zgubią  🤔
Przepraszam za zamieszanie i mam nadzieję że szybciutko dotrą do wylosowanych przeze mnie osób.
Idę sprawdzić, czy można wystosować jakąś skargę.  😵
Dziewczyny... jestem załamana  😵 Przychodzę dziś do domu, patrzę - moje wysłane dwa tygodnie temu listy... leżą na stole. No jak byk - trzy koperty, oddane poleconym do wysłania na poczcie leżakują w moim domu! Okazało się, że oni na poczcie zgubili te koperty zaraz po tym jak je oddałam, i znaleźli je kilka dni temu, więc uznali że nie ma sensu wysyłać i moja mama dostała powiadomienie że listy czekają na poczcie. Oczywiście nie wiedziała co to za listy...  🙄
Więc z tego miejsca chciałabym serdecznie pozdrowić Pocztę Polską, w poniedziałek wysyłam firmowym kurierem - może nie zgubią  🤔
Przepraszam za zamieszanie i mam nadzieję że szybciutko dotrą do wylosowanych przeze mnie osób.
Idę sprawdzić, czy można wystosować jakąś skargę.  😵


Ale jazda... Tego jeszcze nie było :/ Daj znać, czy udało Ci się cokolwiek uwalczyć.
Czyli moje doszły już do opolanki i xxxjagnaxxx. Jeszcze jedna i będzie komplet. :3
Do mnie doszła na razie ta od deksterowej (o której juz pisałam), ale jest czas. 🙂 Jak dojdą wszystkie to też wstawię zdj.  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 kwietnia 2014 20:40
ZetkaEmka, dzięki za ręcznie robiona kartkę z trafionymi życzeniami 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 kwietnia 2014 21:25
xxxjagnaxxx dziękuję za kartkę  :kwiatek: śliczna. 🙂
A moje nie doszły poza zoriczkową???
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 kwietnia 2014 08:04
Ja jeszcze czekam na jedna, ale oczywiście nie wiem, od kogo 🙂
Do mnie dotarły już dwie śliczne karteczki: od Hedonistki i Cariotki

opolanka
też czekam, na Twoją trzecią kartkę, od nie wiem kogo  😎 , ponoć robiona ręcznie, ale coś długo idzie  😁
Ja chciałam poinformować, że obecnie jestem na urlopie w PL, także osoby które wysłały do mnie karki prosze , aby się nie martwiły🙂 Jak wrócę do Anglii to od razu napiszę jak dojdą :*
A moje nie doszły jeszcze? 👀

U mnie 2/3  😉 czekam na ostatnią 😉
Moje też doszły 2/3. Trzeciej los jest niepewny, bo adresatka się nie odzywa. Mam nadzieję, że dojdzie przed świętami, bo będzie wstyd. :C
U mnie bez zmian, czyli jedna. :P
Żadna jeszcze do mnie nie doszła, o mich też nic nie wiem.
Zaczynam podejrzewać pocztę (znowu :zemdlal🙂
moich doszły 2 , a do mnie jeszcze żadna. No łądnie...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 kwietnia 2014 11:08
Moja tylko jedna doszła. Dziewczyny się nie udzielają w tym wątku, ale widzę, że na forum są aktywne i teraz nie wiem, czy o wątku zapomniały czy poczta znowu nawaliła
Czuje się wywołana, wiec melduje, ze do mnie nic nie doszło.
In.   tęczowy kucyk <3
15 kwietnia 2014 12:40
Przepraszam, ze tak dlugo, ale dziecko chore, ja chora, to i ciezko z pamiecia... Stokroteczka, xxmalinaxx i (chyba? Zostawilam kartke na dole i nie pamietam  😡 ) Deksterowa, dziekuje! Wszystkie sa piekne! I dziekuje za zyczenia! :kwiatek:
In. doszła, ależ się cieszę! 🙂

Opolanka dziękuję Ci za uroczą kartkę, doszła dzisiaj 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się