Wrocławianie :))

te to znam, pytam, czy są jakieś lokalne, nie ogólnopolskie. W Trójmieście jest np dział ogłoszeń na trojmiasto.pl i tam sporo firm się ogłasza, no i spory katalog firm jest
[s]Macie może sprawdzoną, poleconą KRAWCOWĄ?
Potrzebuję zwęzić spodnie trekkingowe.[/s]
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 lutego 2014 09:51
Hej Wrocławianie, jadę jutro na 3 dni do Wrocławia, możecie polecić jakies fajne miejsca, tzn knajpy, ciucholandy?🙂  :kwiatek:
Polecam te dwie restauracje. Bardzo dobra kuchnia i fajny klimat 🙂
http://www.przystan.wroc.pl/
Fajna jest jeszcze Szajnochy 11, pyszne sushi 🙂
Wegańska kuchnia w Machina Organica na ul. Ruskiej (bardzo blisko Rynku i pl. Solnego)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lutego 2014 14:59
Podobno gdzies na Kozanowie jest lumpeks z samymi orygnalnymi ciuchami. Wie ktos cos na ten temat?
Z knajp fajna jest też Okrasa.
chyba, że chodzi ci o knajpe w sensie coś gdzie na  imprezę można pójść. To np Schody do Nikąd 😉
Na ciucholandach się niestety nie znam.
Oooo tak!!! Przystań jest the best😉
Nie wiem czy to dobry wątek, ale czy wie ktoś może czy we Wrocławiu dostanę od ręki produkty Black Horse? Najchętniej w dobrym-koniu, bo mam po drodze... 😉 Potrzebne pilnie na już. 😉
Ew. czy widział ktoś gdzieś we Wrocławiu wcierkę Thermaflex Fernam?  👀
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
26 lutego 2014 08:51
gryglodor, o wcierce nie wiem, ale w dobrym koniu sama kupiłam szampon Black Horse, więc powinni mieć 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 lutego 2014 09:15
Dziewczyny dzieki!! :kwiatek:
edyta Machina Organika super, pójdę sama, na obiad, bo mąż prowadzi cały dzien szkolenie, no i jest miesozerny, a do tej Przystani na pewno razem pójdziemy na kolacje🙂
Diakon'ka, daj znać o której tam sie wybierasz. Moze dam rade z firmy wyskoczyć, bo mam niedaleko. O ile masz ochote na moje towarzystwo :kwiatek:
Wiecie gdzie we Wrocławiu można sprzedać używane ubrania do skupu? Jest w  ogóle coś takiego?  😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 lutego 2014 14:17
edyta jasne,ze mam!! Jestem wlasnie,troche juz tu siedzę,wiec za jakieś max pol godz sie zwijam..
Zachwyciły mnie krakersy z siemienia lnianego,hummus i malutkie brownie  😍
OK 🙂 myślałam, że mówimy o jutro/ pojutrze. Dziś nie dam rady 🙁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 lutego 2014 14:29
Podaj mi na priv swoj nr kom,moze jeszcze pojutrze tu wpadne🙂 albo jutro na cos słodkiego raw🙂
OK
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 lutego 2014 20:12
Przystań była zamknięta, ale poszliśmy do Mariny obok, bardzo fajne miejsce!
Marina i przystań to to samo, a jeszcze jak jest ciepło i można usiąść na ogródku, wieczorkiem, z widokiem na pięknie oświetlony uniwerek i obok odry.. Miód 😉
Wrocławianki moje drogie, niedługo jadę ze znajomymi do Wrocławia i szukam jakiegoś fajnego miejsca, żeby posiedzieć wieczorem, napić się itp.
Coś szczególnie polecacie? Chodzi mi najlepiej o centrum miasta, bo tam gdzieś się zatrzymamy 🙂
schody donikąd na pl solnym 🙂
Spiż w samym środku rynku 😉
Spiż!!
rtk, whitemoon071, Rul, dziękuję! Pewnie odwiedzimy oba w takim razie 😀
Przedwojenna 🙂 Dobre jedzonko, tani alkohol. Podobnie ambasada kawałeczek dalej 🙂
alnama, dzięki, zapisuję sobie 🙂

Widzę, że u Was blisko są te bary, można wybierać i przebierać!
Wszystkie jest w rynku/okolicach, więc można przebierać i chodzić... gdzie jest miejsce.. :p Bo o to ciężko w weekendy 😉
Do szukania miejsca jestem przyzwyczajona 🙂 Mam nadzieję, że nie wylądujemy gdzieś na chodniku z powodu braku miejsca  😁
Dziewczyny możecie polecić jakiegoś dermatologa na nfz, do którego nie trzeba bardzo długo czekać?
Dr. Szaro-Pejka, tel. do rejestracji: 713459115
Przyjmuje w budynku Akademika Jubilatka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się