Nadawanie imienia

Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lutego 2014 19:24
Tylko dla klaczki?
Pistacja, Piastunka, Poezja, Poetka, Piecza, Pieczara, Pokora, Pasja, Piękna, Pandora, Panna + może jakiś dodatek, jak np. Panna Migotka  😁, Persja, Presja, Promienna, Płomienna, Petunia.
.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lutego 2014 19:30
Parę powyższych da się przerobić na męskie, np. Płomienny, Promienny, Promień, Promyk, Płomień, Piastun, Poeta, Pokorny, Pasjonat, Pers, Pan + coś. Potok, Pogrom, Pogłos, Pirat, Piotruś Pan, Paddington, Prometeusz, Proces, Prawiczek  😁 Nie no to ostatnie to na jajca  😁
.
skoro już jesteśmy przy P:

http://www.vioda-racing.pl/penigra.html

😀

.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2014 14:08
glanek, Piotruś Pan jest na pewno jeden, bo taki stoi w stajni, gdzie obecnie jeżdżę  😁
Dziewczyny, jakieś fajne imiona na D? Bo biedna kobyłka ma teraz na imię "La D" czyli tłumacząc ma na imię D...
desire   Druhu nieoceniony...
23 lutego 2014 20:14
Delicja, Dumna Dama, Dolores, Delarica, Donna, Dostojna, Dafne, Domena, Dream, Dream Girl, Duena, Dumka, Dyplomatka, Dyktatorka, Dżaga, Dyskoteka, Demolka, Dirty Dancing 😉
nieeeee tylko nie Piotruś Pan!!! gdzie do konia per Piotruś?? to jak Baśka dla klaczy... :|

na P - Pocahontas 🙂 ale ja uwielbiam wszelkie indiańskie🙂 no wlasnie, może dla ogierka też jakieś indiańskie??

Pallaton - czyli wojownik
Paco - czyli orzeł ?🙂

albo Playboy😀
.
Picador, Puerto Rico.

galopada_   małoPolskie ;)
24 lutego 2014 21:48
Robię listę imion na D dla obojga płci 😉 Oklepane albo mało poważne imiona odpadają. Poszukiwane imiona w stylu Destino, Desmin, Davanti... Mogą być dwuczłonowe, angielskojęzyczne. Wszelkiego rodzaju Druidy, Demony, Donny, Denary nie przejdą 😉
galopada_ Po polsku skojarzyło mi się dla klaczki Dobra Wola a dla ogierka Dziwowidz  🙂
galopada_ może nie z angielskiego, a z włoskiego? D'accordo, Dappertutto, Davvero, Decimo, Dovunque, Dall'altra parte, Decisivo.
galopada_   małoPolskie ;)
25 lutego 2014 00:05
moze byc nawet malo znany jezyk, byle w tlumaczeniu bylo ok i dobrze, melodyjnie brzmialo 🙂

jak zobaczylam, ze na impreze koni angloarabskich pojechal do Francji kon o imieniu Full fart, to padlam 😁

D'accordo brzmi ladnie
Dakara, Devinette, Dakota
Ja też się podłączam 🙂 imię na literę D 😀 I tak jak powyżej najlepiej nie polskie, dwuczłonowe 🙂
Do it :P
mam prośbę szukam imienia dla klaczki bądź ogierka jeszcze nie wiem 🙂 na literę G, najlepiej po angielsku chodź niekoniecznie i żeby było dwuczłonowe 🙂
Great Gatsby, Gran Derbi, Golden Dream, Golden Eye, Great Comet..
Na G to akurat dość łatwo można połączyć dwuczłonowe z różnymi słowami. Great, Golden to ze sporą ilością słów można 😉
W sumie fakt :-) ale żeby coś znaczyło fajnego to już ciężej . Golden Dream najciekawsze jak narazie.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 marca 2014 08:33
glanek, mój typ męski na p to Podróżnik 🙂
angelika95 Galadriel, Golden Moon, Grey Cloud, Girlfriend
tutaj masz dużo klik 😉
dziękuje  :kwiatek: widziałam już tą strone, ale słabe znaczenia mają takie mało ciekawe, fajne. Liczę jeszcze na pomysły w końcu co dwie głowy to nie jedna  😁
A ja sobie patrzę za okno...słońce prawie zaszło, ale jeszcze nie - jest magicznie - to zjawisko trwa ok 20 min każdego dnia
- w slangu filmowym mówią na to Magic Hour gdyby ktoś szukał imienia na M  🥂
.
na g to g$%^#$!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Wulgaryzm
mam prośbę szukam imienia dla klaczki bądź ogierka jeszcze nie wiem 🙂 na literę G, najlepiej po angielsku chodź niekoniecznie i żeby było dwuczłonowe 🙂


mój pierwszy koń nazywał się GERONIMO (z Francuska, przez "ż" czytane)


Ja też się podłączam 🙂 imię na literę D 😀 I tak jak powyżej najlepiej nie polskie, dwuczłonowe 🙂


i ja 😉
A ja potrzebuję imion na A, chętnie oczywiście zagraniczne dla obu płci
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się